Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Beeld, Heilige Petrus met kindje Jezus 5003
Beeld, Heilige Petrus met kindje Jezus

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Houtgestoken Heilig figuur, 19e eeuw 5019
Houtgestoken Heilig figuur, 19e eeuw

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Antieke terracotta dames buste 5016
Antieke terracotta dames buste

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Bronzen beeldje, Dame 5045
Bronzen beeldje, Dame

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Antieke bronzen buste, 1913 5022
Antieke bronzen buste, 1913

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antiek bronzen beeld 5097
Antiek bronzen beeld

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antiek Frans bronzen figuur, Clown 5006
Antiek Frans bronzen figuur, Clown

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Shakespeare 5021
Bronzen figuur, Shakespeare

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur, Pierrot 5126
Antiek bronzen figuur, Pierrot

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Kerkelijk Heilig figuur, 19e eeuw 5024
Kerkelijk Heilig figuur, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke Weense bronzen buste, door E. Villanis 5025
Antieke Weense bronzen buste, door E. Villanis

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Dansende dame 5048
Bronzen figuur, Dansende dame

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antieke bronzen erotische sculptuur 5133
Antieke bronzen erotische sculptuur

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Wit marmeren damesbuste 5115
Wit marmeren damesbuste

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Houtgestoken Heilig figuur, 18e - 19e eeuw 5010
Houtgestoken Heilig figuur, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Oude/antieke Chinese boeddha 5077
Oude/antieke Chinese boeddha

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Arabier onder palm 5030
Bronzen beeld, Arabier onder palm

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Cowboy 5036
Bronzen figuur, Cowboy

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen figurengroep, Paarden 5039
Bronzen figurengroep, Paarden

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Pelikaan 5041
Bronzen beeld, Pelikaan

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Naakte man op paard 5046
Bronzen beeld, Naakte man op paard

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Naakte vrouw 5062
Bronzen beeld, Naakte vrouw

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Art Deco-stijl olifant 5033
Bronzen beeld, Art Deco-stijl olifant

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2 Oude/antieke Chinese bronzen draken 5044
2 Oude/antieke Chinese bronzen draken

Resultaat:

150 EUR