Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek bronzen figuur, Matroos met pistool 5000
Antiek bronzen figuur, Matroos met pistool
Startprijs 650 EUR
Bronzen beeld, Vissersjongen met speelgoedboot 5001
Bronzen beeld, Vissersjongen met speelgoedboot
Startprijs 1.600 EUR
Antiek bronzen madonna met ivoren gezicht 5002
Antiek bronzen madonna met ivoren gezicht
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Beeld, Heilige Petrus met kindje Jezus 5003
Beeld, Heilige Petrus met kindje Jezus

Resultaat:

800 EUR

T. Curts, Romeins paar bij bank 5004
T. Curts, Romeins paar bij bank
Startprijs 500 EUR
Antiek bronzen figuur met ivoor, Bloemenmeisje 5005
Antiek bronzen figuur met ivoor, Bloemenmeisje
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Antiek Frans bronzen figuur, Clown 5006
Antiek Frans bronzen figuur, Clown

Resultaat:

425 EUR

Antiek bronzen figuur, Oosterse man 5007
Antiek bronzen figuur, Oosterse man
Startprijs 550 EUR
Antieke bronzen buste, 1900 5008
Antieke bronzen buste, 1900
Startprijs 650 EUR
Oude bronzen boeddha 5009
Oude bronzen boeddha
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Houtgestoken Heilig figuur, 18e - 19e eeuw 5010
Houtgestoken Heilig figuur, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

240 EUR

2x Antieke bronzen boekensteunen, 1930 5011
2x Antieke bronzen boekensteunen, 1930
Startprijs 325 EUR
Antiek verguld beeld, vrouw met leeuw 5012
Antiek verguld beeld, vrouw met leeuw
Startprijs 500 EUR
Grote Art Deco vogel 5013
Grote Art Deco vogel
Startprijs 750 EUR
Antieke marmeren buste, 1880 5014
Antieke marmeren buste, 1880
Startprijs 600 EUR
Antiek verguld bronzen figuur, Meisje met vlinder op arm 5015
Antiek verguld bronzen figuur, Meisje met vlinder op arm
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Antieke terracotta dames buste 5016
Antieke terracotta dames buste

Resultaat:

550 EUR

Antieke bronzen figuur, Kinderen met ezel 5017
Antieke bronzen figuur, Kinderen met ezel
Startprijs 450 EUR
Antiek bronzen figuur, Romantisch paar 5018
Antiek bronzen figuur, Romantisch paar
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Houtgestoken Heilig figuur, 19e eeuw 5019
Houtgestoken Heilig figuur, 19e eeuw

Resultaat:

800 EUR

Antieke bronzen figurengroep 5020
Antieke bronzen figurengroep
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, Shakespeare 5021
Bronzen figuur, Shakespeare

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antieke bronzen buste, 1913 5022
Antieke bronzen buste, 1913

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Terracotta figuur, Dame 5023
Terracotta figuur, Dame

Resultaat:

125 EUR