Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot zilver, oa. speldenkussen vingerhoedjes
Resultaat: 50 EUR

Lot zilver met o.a. met speldenkussen in de vorm van een klomp, 4 vingerhoedjes en 2 dekselpotjes. 800-925/000

Lot zilver, bakjes en strooiers
Startprijs 70 EUR

Lot zilver met diverse strooiers en bakjes met filigrain bewerking. 925/000. 3-7 cm. ca 155 gram. In redelijk goede staat.

4x oud plated, divers
Startprijs 35 EUR

Vier maal oud plated. 20e Eeuw. Onder andere: Aansteker, dekselhouder, twee bewerkte asbakken. Afmeting: Asbakken ø 14,5 cm. Hoogte aansteker/dekselhouder: circa 8,5 - 9 cm. In goede staat.

Olie/azijn set met zilver
Startprijs 170 EUR

Olie en azijnstel in zilveren houder, 800/000. 2 Karafjes geplaatst in een sierlijke zilveren houder met greep, versierd met palmetten, gekrulde poten en acanthusbladeren. 18x7x24cm. In goede staat

Zilveren kapstok met hoeden en hoorn
Resultaat: 45 EUR

Zilveren miniatuur kapstok met hoeden en een hoorn, zilvern kapstok met 3 hoeden, 800/000, en een midwinterhoorn op standaard, 835/000. hoogte 9-13 cm. Totaal ca 74 gram. In zeer goede staat

2 Zilveren miniaturen, ooievaar en paard
Resultaat: 70 EUR

Zilveren miniaturen, 835/000 en 925/000, een ooievaar met baby in luier en een steigerend paard. Totaal ca 94 gram hoogte 5-6,5cm. In zeer goede staat

Wandelstok zilveren greep
Startprijs 80 EUR

Houten wandelstok met zilveren greep, 830/000 met gravure: Pa 50arsdagen. Diverse deuken, in redelijk goede staat. 80 cm.

Wandelstok zilveren greep
Startprijs 100 EUR

Wandelstok van ebbenhout voorzien van een zilveren greep, 800/000, versierd met niëllo geruit motief. 90 cm. Een enkel deukje, verder in goede staat.

2 Zilveren miniaturen, slee zwaan en kar
Startprijs 70 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000 & 925/000, Een slee met zwaan en paard, en een trekkar. Grootte 9x4cm. totaal ca 92 gram. In goede staat

2 Zilveren miniaturen, koets paard, kar koeien
Resultaat: 55 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, met een koets met 2 figuren en een paard en een kar met 2 koeien en een vat. 7x3cm. totaal ca 96 gram. In goede staat

2 Zilveren miniaturen, gouden koets en kleine koets
Resultaat: 90 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een gouden koets met 6 paarden en een kroon op de koets, MT.:Lesener, Amsterdam, en een kleine koets met 1 paard en een figuur op de bok. 16x4cm en 7x4cm. totaal ca ...

2 Zilveren miniaturen, kaasdragers en trosdragers
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren miniaturen, kaasdragers, 835/000, MT.: Niekerk, Schoonhoven en trosdragers, 925/000, Israel. 4-5 cm hoog. Totaal ca 62 gram. In goede staat

Zilveren kinderlepel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren kinderlepel, 925/000, met een bak naald en kam en het uiteinde met pied de biche. MT.: Francis Howard, Sheffield, jl.:C:1970. 14 cm. ca 26 gram. In zeer goede staat

Bijbel met zilverwerk
Startprijs 120 EUR

Bijbel, 1818, met rood bruine kaft met bewerking, voorzien van een dubbel zilveren slot Empire, met lijnendecor en opgelegde bloemen, één ontbreekt. MT.: N.Reek, Hoorn, jl.:D:1838. 10x15x5,5cm. In re...

Zilveren theepot
Startprijs 150 EUR

Zilveren theepot, 800/000, Rond model met cannelures, 4 klauwpoten met bewerking, een gekrulde greep met vogelkop en een gezaagde rand met ovale bewerking. Het deksel heeft een knop in de vorm van een...

Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 160 EUR

Zilveren pijpcomfoor, 835/000, met koperen binnenbak, geplaatst op een rond houten basement. MT.: Amsterdams Keur, Amsterdam, na 1954. ø15x10cm. In zeer goede staat

Kaas- & boterstolp met zilver
Startprijs 100 EUR

Kristallen kaas- en boterstolp met zilveren knop, 833/000. Kaasstolp voorzien van slijpwerk en een geschulpte rand en de boterstolp voorzien van geetst meander patroon. Enkele chips, verder in goede s...

Beschuitbus&marmeladepot met zilver
Startprijs 80 EUR

Kristallen beschuitbus en marmeladepot voorzien van onderschotel en slijpwerk, voorzien van zilveren knoppen, 833/000. Bij beschuitbus chip uit onderschotel en stuk uit rand van het deksel, verder in ...

Kerkbeker en graal, BWG
Resultaat: 110 EUR

Kerkbeker van een zilverhoudende legering met vergulding en een graal. Beker op ronde voet met kruizen, met een diskvormige nodus en een grote ronde kelk. ø15x19cm en een ronde graal met gravure. ca 6...

Lot zilver
Startprijs 40 EUR

Lot zilver met een vaasje. servetband, vingerhoedbandje, mosterdlepel, 2 specerijenlepeltjes en 3 lepels, waarvan één plated, met bladpatroon. totaal ca 91 gram. In goede staat

Zilveren fotolijst
Resultaat: 40 EUR

Zilveren fotolijst, 925/000, ovaal model met florale versiering. Met metalen achterzijde. 10x14cm. In goede staat

Zilveren fotolijst
Startprijs 50 EUR

Fotolijst met Nederlandse herkeur. 835/000 Zilver. Met brede bolle gladde rand. Afmeting: 9 x 11 cm. In goede staat.

Zilveren fotolijst
Resultaat: 60 EUR

Zilveren fotolijst, 800/000 met fraai bewerkte rand. Afmeting: 14 x 19 cm. In goede staat.

2 Zilveren fotolijsten
Resultaat: 100 EUR

Twee zilveren fotolijsten, rechthoekig model, één met een brede rand versierd met ruitvormig decor en een lijst met een gegraveerde bewerking. 9x11cm en 7,5x11cm. Diverse gehaltes. In goede staat