Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren bierpul "Humpen" 1
Zilveren bierpul "Humpen"

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zilveren kan, 18e eeuw 12
Zilveren kan, 18e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad 13
Zilveren dienblad

Resultaat:

260 EUR

Zilveren kandelaar, 5 lichts 14
Zilveren kandelaar, 5 lichts
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Zilveren broodschaal 15
Zilveren broodschaal

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad 16
Zilveren dienblad

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren hengselmand 17
Zilveren hengselmand

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Gouden naainecessaire 18
Gouden naainecessaire

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Compleet zilveren bestek 19
Compleet zilveren bestek

Resultaat:

1.400 EUR

Zilveren kandelaar 20
Zilveren kandelaar
Startprijs 150 EUR
Zeer grote zilveren jat 21
Zeer grote zilveren jat
Startprijs 300 EUR
Zilveren miniatuur comfoor, ca 1730 22
Zilveren miniatuur comfoor, ca 1730
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Zilveren miniatuur koffiemolen, 1746 23
Zilveren miniatuur koffiemolen, 1746

Resultaat:

200 EUR

4-Delig zilveren servies 24
4-Delig zilveren servies
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Zilveren servies op dienblad 25
Zilveren servies op dienblad

Resultaat:

325 EUR

Bijbel met zilver beslag 26
Bijbel met zilver beslag
Startprijs 1.400 EUR
Zilveren koffieservies met dienblad 37
Zilveren koffieservies met dienblad
Startprijs 2.550 EUR
Judaïca synagoge ratel bezet met edelstenen 38
Judaïca synagoge ratel bezet met edelstenen
Startprijs 1.400 EUR
Zilveren servies, 5 delig 39
Zilveren servies, 5 delig
Startprijs 1.400 EUR
Zilveren kan op comfoor 40
Zilveren kan op comfoor
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Zilveren broodmand 41
Zilveren broodmand

Resultaat:

200 EUR

Zilveren beker, 1880 42
Zilveren beker, 1880
Startprijs 1.300 EUR
Friese zilveren brandewijnkom, 18e eeuw 43
Friese zilveren brandewijnkom, 18e eeuw
Startprijs 520 EUR
Zilveren theekan met comfoor, 18868 44
Zilveren theekan met comfoor, 18868
Startprijs 340 EUR