Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Visbestek
Startprijs 15 EUR

Twee viscouverts, met 2 messen en vorken, plated met een heft voorzien van een ribbewerking. 20 cm. In redelijk goede staat.

Zilveren rozenvaasje
Startprijs 25 EUR

Zilveren rozenvaasje. 833/000, trompetmodel met golvende parelrand. MT.: C.Mansveld, Rotterdam. 11 cm. In goede staat

Lot lepels, zilver en plated
Startprijs 30 EUR

Lot lepels met 4 zilveren lepels, 800/000, en een plated lepel, met slingersteel en een melkmeisje. Een zilveren kwastlepel met getorste steel bekroond met een bokkepoot en 3 zilveren koffielepels met...

Zilveren vork en suikerschep
Startprijs 30 EUR

Zilveren suikerschep, 835/000, MT.: W.Visser, Purmerend, en een vork 800/000, gemerkt Antiko 800, beiden met 2 zijdig bewerkte roosstelen. totaal ca 35 gram. 12-16cm. In goede staat

Zilveren roomlepel
Startprijs 30 EUR

Zilveren roomlepel, 835/000, voorzien van ronde bak met tuit en een gecontourneerde steel met hanekam. Aan de achterzijde voorzien van een haak. 11 cm. ca 26 gram. In goede staat

Uitgebreid platd Keltum bestek
Startprijs 30 EUR

Uitgebreid plated Keltum bestek. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 27 cm. In goede staat.

Zilveren suikerschep en mosterdlepel
Startprijs 30 EUR

Zilveren suikerschep en mosterdlepel, 833/000, beide stelen bekroond met een molen met draaibare wieken. Suikerschep met gedreven bak met ophaalbrug en ruiter te paard, MT.: B.W. Eldick Zutphen. Moste...

Lot Djokja zilver
Startprijs 30 EUR

Lot Djokja zilver, 800/000, met een doosje met zilveren element, een klemband en een servetband.

Divers bestek
Startprijs 30 EUR

Mes met pistoolgreep en lemmet gemerkt P.D. Baus. Lengte 16 cm. En een mes met floraal gegraveerd lemmet, lengte 17 cm. En een lepel, lengte 15 cm. Alle drie met porseleinen heften met Zwiebelmuster a...

Lot plated (8x)
Startprijs 30 EUR

Acht delen oud plated. Bestaande uit: Vier kandelaren, melk/suiker set, schaal. Afmeting: 8 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren kandijtang
Startprijs 35 EUR

Zilveren suikertang, 835/000, met klauwpoten en bekroond met 2 molens met draaiende wieken. MR.H.Hooijkaas, Schoonhoven jl.:c:1962. 12 cm. ca 30 gram. In goede staat

Zilveren botermes en suikerschep
Startprijs 35 EUR

Zilveren botermes en suikerschep, 833/000. Botermes met een fraai florale opengewerkte steel. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Haarlem, jl.: G:1941, en een suikerschep met gegraveerde vleugelbak en get...

Zilveren servetring en vingerdoekringen
Startprijs 35 EUR

Lot met een zilveren servetring en 3 vingerdoekringen, 835/000. Servetring met bijpassende vingerdoekring, rechthoekig gecontourneerd model met een bewerkte rand. gegraveerd M.J.de B. En twee ovale vi...

Zilveren klontentang en suikerschep
Startprijs 35 EUR

Zilveren klontjestang en bijpassende suikerschep, 835/000, klontjestang met klauwpoten en suikerschep met kolenbak. MT.: Niekerk, Schoonhoven. 9-10 cm. totaal ca 33 gram. In zeer goede staat

Zilveren strooibus
Startprijs 35 EUR

Zilveren strooibus, 925/000, rond verlopend model met strooier met vaas.MT.:Holton & Allday, Birmingham, jl.: y:1923. ca 32 gram. ø34x80mm. Diverse deukjes verder in goede staat.

Zilveren visvork
Startprijs 35 EUR

Zilveren visvork, 833/000, gecontourneerd model versierd met scherpe biedermeier graveringen. MT.: G.W.Uriot, Amsterdam, jl.: S:1851. 16 cm. ca 17 gram. In zeer goede staat

Vergrootglas met plated montuur
Startprijs 35 EUR

Rond geslepen vergrootglas, ø 6 cm, in een verzilverd montuur met gedreven afbeelding van een vlinder versierd met 4 turkooisstenen en met een jade heft. 13,5 cm. In redelijk goede staat.

Lot plated (4x)
Startprijs 35 EUR

Vier maal oude plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 30 cm. In goede staat.

Zilveren suiker- en theeschep
Startprijs 35 EUR

Zilveren suiker- en theeschep, 833/000, met getorste en gecontourneerde steel versierd met graveerwerk. De suikerschep is voorzien van een peervormige bak, J.H. van der Meulen, Joure en de theeschep h...

Kristallen kandijcoupe op zilveren voet
Startprijs 35 EUR

Kristallen kandijcoupe met omgeslagen rand met amandelslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet, 835/000. MT.: W.Burger & zn, Haarlem. ø13x10cm. In goede staat

Taartschep met zilveren heft
Startprijs 35 EUR

Taartschep met gezaagde schep met graveerwerk, bevestigd aan een gecontourneerd zilveren heft, 800/000. met cartouche. 27 cm. In goede staat.

4x oud plated, divers
Startprijs 35 EUR

Vier maal oud plated. 20e Eeuw. Onder andere: Aansteker, dekselhouder, twee bewerkte asbakken. Afmeting: Asbakken ø 14,5 cm. Hoogte aansteker/dekselhouder: circa 8,5 - 9 cm. In goede staat.

3 Zilver, lepel/schep/beker
Startprijs 40 EUR

Drie delen zilver met een drinkbekertje, 800/000, Wilhelm Binder, Schwabisch gmund, ø2x4cm, een theeschep, 835/000 met een gestanste voorstelling van man met kar en paard, 7x4cm, en een kruidenwijnzee...

Zilveren roomlepel en botermes
Startprijs 40 EUR

Zilveren roomlepel en botermes, 833/000, met steel met punt opengewerkt met floraal decor. Botermes met floraal graveerwerk op het lemmet, MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, jl.: V:1930 en een r...