Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Don Quichot beeld
Startprijs 80 EUR

Oud notenhouten gestoken figuur. Don Quichot en poncho. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 24 x 10 cm. In goede staat.

Oud natuurstenen boeddhahoofd
Startprijs 200 EUR

Oud natuurstenen boeddhahoofd. Afmeting: 14 x 9 x 9,5 cm. In goede staat.

2x Oude figuren
Startprijs 60 EUR

Twee oude figuren. 20e Eeuw. Eén maal natuursteen, Chinese dame, met goud decor. Eén maal houtgesneden dame. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede staat.

Antiek verguld beeld, vrouw met leeuw
Startprijs 500 EUR

Antiek verguld messing beeld. Jugendstil. Vrouw met leeuw + opschrift 'Fides Amour par C. Samuel 1913 Bruxelles'. Charles Samuel. 1862 - 1939. Afmeting: 35 x 23 x 18 cm. In goede staat.

2x Antieke bustes
Startprijs 50 EUR

Twee antieke bustes. Eén maal dame op wit-marmeren basement. Circa 1900. Eén maal Griekse dame op houten sokkel. Compositie metaal. 19e Eeuw. Afmeting: H 16 - 21 cm. In goede staat.

Antiek Frans beeld, Herderin met schaap
Startprijs 60 EUR

Antiek Frans compositie metalen figuur op marmeren basement. Circa 1900. Herdersvrouw met schaap. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

2x Antieke Franse beelden, 1900
Startprijs 140 EUR

Twee grote antieke Franse compositie metalen figuren. Circa 1900. Bestaande uit: Honneur et sciences + Paix et travail. Bij vrouw arm verbogen (haarscheur). Afmeting: 59 - 60 cm. In redelijk/goede sta...

Bronzen beeld, Adelaar
Startprijs 160 EUR

Bronzen Art Deco-stijl adelaar met zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Gesigneerd J. Klimt. Afmeting: 52,5 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Boer met klompen
Resultaat: 180 EUR

Groot antiek bronzen figuur op marmeren basement. Boer met klompen. Gesigneerd P. Philippe. 1870 - 1930. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

2x Oude bronzen figuren
Startprijs 60 EUR

Twee oude bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Nagietsels naar oud voorbeeld. Afmeting: 24 - 26 cm. In goede staat.

2x Figuren, Musikanten
Startprijs 40 EUR

Twee oude vernikkelde messing figuren. Musikanten. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur met ivoor, Bloemenmeisje
Startprijs 560 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met ivoor en albast. Circa 1900. Bloemenmeisje. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Oud marmeren boeddha beeld
Startprijs 100 EUR

Oud gepolychromeerd marmeren boeddha beeld op lotusbloem. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Antiek tinnen Jugendstil figuur, Vrouw met mandoline
Startprijs 65 EUR

Antiek tinnen Jugendstil figuur. Circa 1915. Vrouw met mandoline. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Antiek bronzen buste, Napoleon
Startprijs 65 EUR

Antieke bronzen buste van Napoleon op zwart marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Antieke bronzen plaquette
Startprijs 50 EUR

Antieke bronzen gesigneerde plaquette. Oude dame. P. Greiker/Greiber. Monogram H.S. 1929. Afmeting: 11,5 x 9 x 0,6 cm. In goede staat.

Oosterse terracotta sculptuur
Resultaat: 80 EUR

Grote oude Oosterse terracotta beschilderde sculptuur. In houten kist. Afmeting: 65 x 32 x 12 cm. In goede staat.

Oud Afrikaans beeld van natuursteen
Startprijs 75 EUR

Oud Afrikaans natuurstenen bewerkt vrouwen figuur. Gesigneerd Chitay. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

2x Bronzen boeddha's
Startprijs 60 EUR

Twee oude bronzen boeddha figuren. Eén maal Genesha, één maal Bodhisattua. Afmeting: 7 - 11,5 cm. In goede staat.

Antiek bronzen plaquette
Startprijs 50 EUR

Antiek bronzen plaquette. Johannes de doper. Ongesigneerd. Afmeting: 25,5 x 18 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Leeuw
Startprijs 60 EUR

Bronzen leeuwen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 24 x 17 cm. In goede staat.

Oud verguld bronzen boeddhistisch figuur
Startprijs 200 EUR

Oud verguld bronzen boeddhistisch figuur. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 19 x 11 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Erotisch
Resultaat: 120 EUR

Moderne bronzen erotische figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Antiek figuur, Matroos
Startprijs 60 EUR

Antiek compositie metalen figuur. Matroos. Circa 1900. Gesigneerd Selinski. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.