Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Artitec 20.204.01 H0
Resultaat: 140 EUR

Artitec 20.204.01 H0, DE 2 Nr. 86. In originele doos en in goede staat.

Fleischmann H0 442302
Resultaat: 110 EUR

Fleischmann H0 442302, tweedelig dieseltreinstel "Lint" van Twents. In originele doos en in goede staat

Grote design lamp
Resultaat: 500 EUR

Grote witte design lamp. Gemerkt Martinelli Luce Design Gae Aulenti. Model 620, Pipistrello. Intalië 1965. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 47 x 47 cm. In goede staat.

Fleischmann H0 4423
Resultaat: 110 EUR

Fleischmann H0 4423, Syntus treinstel "Lint"=, BR 648. In originele doos en in goede staat

Roco H0, 69849
Resultaat: 100 EUR

Roco H0, 69849, E-lok Ce 6/8 II SBB (I3265). In originele doos en in goede staat.

2x Roco H0: 63855 + 62849
Resultaat: 120 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63855, E645.105 (Trenitalia) en 1x Diesellok 62849, PEG 221 136-5 (Imotrans), beide in originele verpakking en in goede staat.

Lot sieraden
Resultaat: 40 EUR

Lot sieraden met een zilveren zakhorloge, een armband van een bijbelslot en een paar oorhangers met turkoois.

Tegel brandmeester Enschede
Resultaat: 40 EUR

Zeldzame Westraven polychrome wandtegel. Brandmeesters Enschede 1950 jubileum. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen dekselvazen met landschappen decor. Afmeting: 47 x 23 cm ø. In goede staat.

Art Deco poppenwinkel met accessoires
Resultaat: 475 EUR

Origineel beschilderde '30-jaren Art Deco poppenwinkel met accessoires en kleertjes. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.

3 Loks H0-spoor
Resultaat: 110 EUR

Drie loks H0: 1x A.C.M.E. 60052, Railion 185 244-1, 1x Hobbytrain 61660, Ee 6/6 16820 en 1x Brawa 219 0401, DR 219 197-1, allen met originele doosjes en in goede staat.

2x Roco H0: 62817 + 63877
Resultaat: 105 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62817, Einst. LW 203.001 en 1x E-lok 63877, NSB El 16 2209, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63960 + 63979
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Roco (professional) H0: 1x Diesellok 63960, DSB My 1125 en 1x Diesellok 63979, Einst. WAB 28, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63875 + 62395
Resultaat: 125 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63875, NSB El 2211 en 1x E-lok 62395, SBB 460 012-8, beide in originele verpakking en in goede staat.

Heinrich Zille, Figuren bij waslijn
Resultaat: 475 EUR

Heinrich Zille. 1858 - 1929. Duitse School. Figuren bij waslijn. Plus twee boeken. Houttekening op papier. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.

Zilveren waterkan
Resultaat: 180 EUR

Zilveren waterkan, 925/000, op ronde voet met gekrulde greep en een brede schenktuit. 22x14x25cm. ca 634 gram. Enkele deukjes verder in goede staat.

Witgouden broche met diamanten
Resultaat: 1.100 EUR

Sierlijke witgouden broche met diamanten. Broche in de vorm van een fraai uitgewerkte bloemetjesvolledig bezet met briljant geslepen diamanten. totaal ca 1,10 crt. Voorzien van veiligheidsluiting. 28 ...

Chovi Les Eames zetel + voetenbank
Resultaat: 1.800 EUR

Lederen Chovi Les Eames zetel met voetenbank. Hout, metaal + leder. Lounge model Vitra. Afmeting: 96 x 64 x 70 cm. In goede staat.

Stoeltjesklok, 19e eeuw
Resultaat: 1.500 EUR

19e Eeuwse kleine vergulde schippertjes stoeltjesklok. Originele polychromie. Beschadiging. Afmeting: 30 x 14 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

3x H0-spoor loks
Resultaat: 115 EUR

Drie loks H0-spoor: 1x Fleischmann H0, Diesellok DB 218 356-4 met verpakking van ander model en in goede staat, 1x Trix H0 22538, DB 120 151-6 ZDF Express met originele verpakking en in goede staat, ...

3x H0-spoor loks
Resultaat: 115 EUR

Drie loks H0-spoor: 1x Trix H0 22716, E-lok, BR 152 001-4 "DB Museum/Märklin" met originele verpakking en in goede staat. 1x Brawa H0 0384, Diesellok BR 216 102-4 DB Cargo (Exclusive Edition) met orig...

6x Antieke Duitse poppen
Resultaat: 70 EUR

Zes antieke Duitse poppen. 1. Gelede porseleinen pop Armand Marseille 390. 2. Geheel porselein, 1900. 3. Klein, geheel porselein, Germany 2/0. 4. Poppenwagen met papier maché popje. 5. Papier maché po...

Electrotren H0, 2710
Resultaat: 90 EUR

Electrotren H0, 2710, E-lok NS 1300 (1124). In originele doos en in goede staat.

Groot lot oud houten speelgoed
Resultaat: 700 EUR

Groot lot oud houten kinderspeelgoed. Circa 50er - 80er Jaren. Divers. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.

2x Roco H0: 43668.4 + 43592
Resultaat: 75 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43668.4, Asea 16.2209 en 1x Diesellok 43592, SNCB 6274, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43655WU + 43656WA
Resultaat: 85 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43655WU, Re 460 042-5 en 1x E-lok 43656WA, Re 465 004-0, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43655 DRS + 63581
Resultaat: 85 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43655 DRS, Re 460 012-8 (RSR) en 1x E-lok 63581, ÖBB 1044 255-6, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43665 + 63510
Resultaat: 85 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43665, ÖBB 1044 013-5 en 1x E-lok 63510, BLS 465 001-6, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43820 + 43784
Resultaat: 85 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43820, ÖBB "1044 213-5 en 1x E-lok 43784, NS Postbank , beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63507 + 63559
Resultaat: 75 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63507, KCRC (Korea KTT) en 1x E-lok 63559, DB 143 964-5, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62855 + 63879
Resultaat: 125 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62855, ÖBB 2043 034-4 en 1x E-lok 63879, SBB 1661, beide in originele verpakking en in goede staat.

Roco H0, 68675
Resultaat: 75 EUR

Roco H0, 68675, E-lok 1008 van de NS. In originele doos en in goede staat.

Fleischmann H0 4471
Resultaat: 70 EUR

Fleischmann H0 4471 "CityPendel", tweedelig sprinter van de NS. In originele doos en in goede staat

Fleischmann H0 4472
Resultaat: 75 EUR

Fleischmann H0 4472, tweedelig treinstel Plan V van de NS. In originele doos en in goede staat

2x Roco H0: 63823 + 63828
Resultaat: 140 EUR

Twee loks Roco (professional) H0: 1x E-lok 63823, Einst. 1116 912-5 en 1x E-lok 63828, ÖBB 1016 023-2, beide in originele verpakking en in goede staat.

Roco H0: 62789, PEG V200.03
Resultaat: 70 EUR

Roco H0 Diesellok 62789, PEG V200.03 in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63666 + 62557
Resultaat: 130 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63666, SBB 474 014-8 en 1x E-lok 62557, RTC EU43-007, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63395 + 62712
Resultaat: 115 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 63395 , GySEV M62 902 en 1x Diesellok 62712, DSB Mz 1414, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62720 + 62726
Resultaat: 120 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62720, Renfe D333 102-2 en 1x Diesellok 62726, Renfe D333 031-3, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62504 + 62485
Resultaat: 115 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62504, BLS 185 577-4 en 1x E-lok 62485, ÖBB 1216 050-5 (Weltrekord), beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62724 + 62418
Resultaat: 125 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62724, Renfe D333 062.8 en 1x E-lok 62418, Renfe 250 013-0, beide in originele verpakking en in goede staat.

Lot postzegels, geld + rijstwijn
Resultaat: 600 EUR

Twee maal China. Bestaande uit: Lot postzegels + biljetten. Ongeopende Chinese rijstwijn. Afmeting: 18 - 31 cm. In goede staat.

Lot carbidlampen (19x)
Resultaat: 130 EUR

Lot van negentien antieke carbidlampen (fiets). Divers. Afmeting: circa 18 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Lot carbidlampen
Resultaat: 140 EUR

Lot van minstens twintig antieke diverse fietscarbidlampen. Afmeting: circa 18 - 30 cm. In redelijke staat.

Palissander theekist, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

19e Eeuwse palissanderhouten theekist met porseleinen flacons + houder. Handbeschilderd. Eén flacon randschade. Kist intarsia, goed. Afmeting: 15 x 25 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

Oude perkamentrol met tekst
Resultaat: 105 EUR

Oude lange Oosterse perkamentrol met teksten en figuren. Afmeting: L 150 cm. In goede staat.

Jugendstil koekjespot
Resultaat: 130 EUR

Vernikkelde Jugendstil koekjes dekselpot met mondgeblazen glas. Floraal. Afmeting: 24 x 17 x 13 cm ø. In goede staat.

C. Kaay, Dorpsromantiek
Resultaat: 360 EUR

C. Kaay. Naïve School, 1967. Dorpsromantiek. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 46 cm. In goede staat.

Zilveren theezeef met lekbakje
Resultaat: 45 EUR

Zilveren theezeef met lekbak, 833/000, theezeef met opengewerkte rand met voluten en bloemen en een greep met voorstelling met figuren, geplaatst op een rond lekbakje voorzien van een parelrand en kru...

Lotje zilver
Resultaat: 75 EUR

Lot zilver met o.a. kristallen bakje met zilveren cocktailprikkers, taartvorkjes met o.a. kroon, theezeef en diverse lepeltjes. 835/000. totaal ca 260 gram. In goede staat

Zilveren broodschaal
Resultaat: 200 EUR

Zilveren broodmand, 833/000, ovaal gezaagd model met parelrand en floraal decor. MT. H.M. Mansvelt, Rotterdam jl.:Q:1926. Grootte 25,5x18x10cm ca 424 gram. In goede staat

5x Oude Chinese dekselpotjes
Resultaat: 85 EUR

Vijf oude Chinees porseleinen dekselpotjes met diverse blauwe decors. Vier maal zes tekens bodemmerken. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

8x Oud/antiek Chinees/Japans porselein
Resultaat: 110 EUR

Acht maal oud/antiek Chinees/Japans porselein. Eén maal Imari bloempot, floraal/goud decor. Twee maal kop en schotels, Chinees Imari, 18e eeuw, één kopje haarlijn. Eén Familie Rose trekpot, floraal, v...

Engels servies
Resultaat: 100 EUR

Uitgebreid Engels servies. Bestaande uit: Theepot, melk + suiker op tablet, 40 kop/schotels, ontbijtborden etc. Gemerkt Paragon Tree of Kashmir + extra 11 kop/schotels Paragon Tapestry Rose. Enkele ch...

2x Oude Chinese rijstwijnkopjes
Resultaat: 650 EUR

Twee oude aparte Chinees porseleinen rijstwijn-kopjes met tuin decor, Chinese tekst en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x 6,5 cm ø. In goede staat.

6x Antieke Chinese Kang Xi kop + schotels
Resultaat: 275 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels. Met Lange Lijs en peterselie decor. Eén kopje haarlijn, rest goed. Twee bordjes chip, andere vier goed. Afmeting: 7,8 x 12 cm ø. In r...

Grote 17e eeuwse Chinese kom
Resultaat: 325 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kom met landschappen, florale en steenbokken decor. Bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: 10,5 x 21,5 cm ø. In redelijke staat.

6x Chinese Imari borden, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Divers. Vijf maal chips rand. Eén goed. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Herend servies (50x)
Resultaat: 450 EUR

Herend servies. Vijftig-delig. Met casis-kleurige florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Kop en schotels, bonbonnieres, suiker/melk set, theekan, tablet, schaaltje, petit four sc...

Perzisch tapijt, 325 x 225 cm
Resultaat: 300 EUR

Groot handgeknoopt Perzisch tapijt met 35 diverse vakken met verschillende afbeeldingen. Onder andere: dieren en bloemen. Afmeting: 325 x 225 cm. In goede staat.

Chovi Les Eames zetel
Resultaat: 1.700 EUR

Lederen Chovi Les Eames zetel. Hout, metaal + leder. Lounge model Vitria. Afmeting: 96 x 64 x 70 cm. In goede staat.

Antieke Franse historisme pendule
Resultaat: 140 EUR

Antieke Franse messing historisme pendule met emaille, cartouches, koppen en harnas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 42 x 15 x 24 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1870
Resultaat: 160 EUR

Antieke Franse pendule met figuren en druivenranken. Compositie metaal verguld. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Antieke bureauklok, 1880
Resultaat: 90 EUR

Zeldzame antieke handbeschilderde keramieken bureauklok met figurenvoorstelling op schilderspalet. Stil uurwerk. Circa 1880. Wijzerplaat cijfers weg. Keramiek heel. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede ...

Franse Lyra pendule, 19e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse mahoniehouten Lyra pendule met kwartierslag op twee bellen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat iets beschadigd en restauratie. Afmeting: 48 cm. In re...

Pop
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen pop, Ernst Heubach, malnummer 275, ca. 1915, Ze heeft een porseleinen borstkop met een haren pruik en glazen ogen. Haar lijf is van zeildoek met onderarmen van papier-maché. Ze draagt anti...

Roco H0, 73354
Resultaat: 100 EUR

Roco H0, 68675, E-lok DRB E94 001. In originele doos en in goede staat.

2x Roco H0: 43681 + 43558
Resultaat: 75 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43681, DR 112.010-4 en 1x E-lok 43558, ÖBB 1044 077-4, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43564 + 43756
Resultaat: 85 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43564, SNCF BB 9282 en 1x E-lok 43756, SBB 460 016-9, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43655 RK + 43723
Resultaat: 85 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43655 RK, Re 460 062-3 en 1x E-lok 43723, ÖBB 1044 057-6, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63522 + 43652
Resultaat: 75 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63522, SBB 460 083-9 en 1x E-lok 43652, SBB Re 460 AGFA, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63809 + 69568
Resultaat: 150 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63809, BLS 185 525-3 in originele verpakking, in goede staat en 1x E-lok 69568, BR 101 102-2, in andere doos, in goede staat.

2x Roco H0: 63891 + 62838
Resultaat: 100 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63891, E444. 048 en 1x Electrische diesellok 62838, RTS 2016 905-9, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 72920 + 62916
Resultaat: 155 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 72920, CSD T478.1010 en 1x Diesellok 62916, CD 854 067-7, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62834 + 72515
Resultaat: 105 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62834, Press 253 015-8 en 1x E-lok 72515, D-Rpool 185 691-3, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62436 + 62707
Resultaat: 120 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62436, DBAG 155-001-1 en 1x E-lok 62707, D-LM 185 664-0, beide in originele verpakking en in goede staat.

2-Loops jachtgeweer
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame dubbelloopse voorlader. Duits jachtgeweer met graveringen en goud inleg. Damesgeweer. Adel bezit. J.F. Dubina - Bunzlau. Afmeting: L 120 cm. In zeer goede staat.

Oude apothekers gaper
Resultaat: 85 EUR

Oude houtgestoken gepolychromeerde apothekers gaper. Krimpnaden. Afmeting: 56 x 26 x 27 cm. In goede staat.

Lot oude camera's en accessoires
Resultaat: 110 EUR

Groot lot oude camera's en accessoires. Onder andere: Minox miniatuur camera met standaard, belichting etc. Exada Jhager Dresden etc. In doos. Afmeting: 18 x 37 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke paraplubak, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke kopergeslagen paraplubak met Hollands molen decor en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 50 x 27 cm ø. In goede staat.

Antieke Hollandse scheepskijker
Resultaat: 425 EUR

Antieke Hollandse scheepskijker op drie-poot standaard. Eisma van der Bildt - Amsterdam. Eindstuk met glas mist. Afmeting: 39 x 44 x 7 cm ø. In redelijke staat.

H. Berlage, Papegaai
Resultaat: 225 EUR

H. Berlage. 1856 - 1934. Papegaai. Pastel op papier. Afmeting: 29 x 44 cm. In goede staat.

J.P. Molenaar, Havengezicht Rotterdam
Resultaat: 130 EUR

J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Havengezicht Rotterdam. Houtskooltekening op papier. Afmeting: 48 x 28 cm. In goede staat.

C. Cornelis, Citroen
Resultaat: 135 EUR

C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met citroenen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

P. Hagoort, West-Friese stoomtrein
Resultaat: 325 EUR

P. Hagoort. Naïve School. West-Friese stoomtrein met vuurloze machines, Lutjebroek-Enkhuizen. Olieverf op paneel. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.

Bestek, zilver en plated
Resultaat: 190 EUR

Lot bestek met 6 zilveren, 833/000, tafellepels en vorken, model haags lofje, MT.: Gerritsen, Gero fabriek, Zeist, jl.:P:1925, 3 bijpassende zilveren theelepels, een zilveren cakevork, een zilveren d...

Zilveren zakhorloge
Resultaat: 300 EUR

Zilveren snekhorloge, 925/000, voorzien van een bewerkte beschermkast voorzien van een gedreven voorstelling met figuren aan de achterzijde. Het horloge is voorzien van een wit emaille wijzerplaat met...

Collier met carneolen en gouden slot
Resultaat: 60 EUR

Collier van gefacetteerde carneoolkralen, verlopend in breedte, 8-15 mm, bevestigd aan een geelgouden ronde sluiting in de vorm van een bloem me in het midden een carneool. 60 cm. In goede staat

Zilveren suikerstrooilepel, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuwse zilveren suikerstrooilepel met ronde ajourgezaagde bak met parelrand en een ebbenhouten steel. Lengte 12 cm. Toegeschreven aan Mr. Adrianus van Beugen - Breda. Circa 1790. In goede staat.

Zilveren vingerhoedjes en schaar
Resultaat: 60 EUR

Lot met 10 zilveren vingerhoedjes met diverse bewerkingen en een schaar met zilveren grepen. Diverse gehaltes. In redelijk goede staat.

Antiek horloge met speelwerk
Resultaat: 1.200 EUR

Antiek zakhorloge met speelwerk. Groot horloge met witte wijzerplaat voorzien van een voorstelling met bloemen en muziekinstrumenten. ø 65 mm. In goede staat

Gouden broche met emaille jugendstil
Resultaat: 135 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met emaille, Jugendstil. markiesvormige broche met geemailleerde bloem met parel en een bewegende gouden bij. ca 3,6 gram. 35x18mm. In zeer goede staat

Zilveren kaneelstrooier, 1882
Resultaat: 225 EUR

Zilveren kaneelstrooier, 934/000, cilindervormige bus met bol deksel. MT.: T.L.Uriot & Zn. Amsterdam, jl.:X:1882. ca 65 gram. In goede staat

Chinese vaas, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen vaas met florale decor en vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 18,7 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xy schotel, floraal, beschadigd + Kantonese gemberpot, floraal/vogel decor. Afmeting: ø 15 cm / 17 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese schotel, 18e eeuw
Resultaat: 190 EUR

Grote 18e eeuwse professioneel gerestaureerde schotel met dansende Chinese figuren in interieur. Afmeting: ø 27,8 cm. In redelijk/goede staat.