Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Artitec  20.204.01 H0 3072
Artitec 20.204.01 H0

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Fleischmann H0 442302 3044
Fleischmann H0 442302

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Grote design lamp 2224
Grote design lamp

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Fleischmann H0 4423 3043
Fleischmann H0 4423

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Roco H0, 69849 3071
Roco H0, 69849

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63855 + 62849 3021
2x Roco H0: 63855 + 62849

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot sieraden 661
Lot sieraden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Tegel brandmeester Enschede 6659
Tegel brandmeester Enschede

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese vazen 6253
2x Oude Chinese vazen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Art Deco poppenwinkel met accessoires 3109
Art Deco poppenwinkel met accessoires

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
3 Loks H0-spoor 3095
3 Loks H0-spoor

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62817 + 63877 3051
2x Roco H0: 62817 + 63877

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63960 + 63979 3035
2x Roco H0: 63960 + 63979

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63875 + 62395 3034
2x Roco H0: 63875 + 62395

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Heinrich Zille, Figuren bij waslijn 1133
Heinrich Zille, Figuren bij waslijn

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Zilveren waterkan 219
Zilveren waterkan

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Witgouden broche met diamanten 56
Witgouden broche met diamanten

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chovi Les Eames zetel + voetenbank 4021
Chovi Les Eames zetel + voetenbank

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Stoeltjesklok, 19e eeuw 3635
Stoeltjesklok, 19e eeuw

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
3x H0-spoor loks 3120
3x H0-spoor loks

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
3x H0-spoor loks 3119
3x H0-spoor loks

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
6x Antieke Duitse poppen 3106
6x Antieke Duitse poppen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Electrotren H0, 2710 3098
Electrotren H0, 2710

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Groot lot oud houten speelgoed 3074
Groot lot oud houten speelgoed

Resultaat:

700 EUR