Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Duitse wekkerklok, 1920
Startprijs 40 EUR

Duitse antieke wekkerklok met verlichting. Circa 1920. Ogen van uil geven licht. Eigenbouw. Afmeting: 26 x 19 x 9 cm. In goede staat.

2x Antieke tafelklokjes, 1900
Startprijs 120 EUR

Twee antieke tafelklokjes. Circa 1900. Eén maal rood marmer met messing, gelijmd. Eén maal Bisquit porselein, Jugendstil, goed. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en datumaanduiding + harpslinger. Afmeting: 44 x 28 x 17 cm. In goede staat.

Friese staartklok, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met mooie beschilderde wijzerplaat en wekker. Afmeting: 142 cm. In goede staat.

Lot van drie klokken
Resultaat: 60 EUR

Lot van drie klokken. Eén maal eikenhouten Art Deco klok met chrome en palissanderhout, circa 1935. Eén maal houten beschilderd Jugendstil klokje. Eén maal marmeren klokje met los uurwerk, met speelwe...

Antieke Franse Charles Dix pendule, 1840
Startprijs 400 EUR

Antieke Franse bronzen Charles Dix pendule met zwart marmer. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 48 x 35 x 16 cm. In goede staat.

Goldbühl bureau wekkerklok
Startprijs 60 EUR

Duitse onyx bureau wekkerklok. Gemerkt Goldbühl West Germany. 70er Jaren. Afmeting: 15 x 14 x 7 cm. In goede staat.

Antiek voorraadblik met uurwerk, 1930
Resultaat: 80 EUR

Antiek gelithografeerd blikken Victory V Fryer & Co. Nelson Ltd. snoepjes voorraadblik met uurwerk. Circa 1930. Afmeting: 25 x 33 x 11 cm. In goede staat.

Oude koekoeksklok
Resultaat: 65 EUR

Oude Duitse koekoeksklok . Houtgesneden met hert, konijn en vogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 31 x 20 cm. In goede staat.

Antieke regulateur, 1890
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Circa 1890. Stukjes lijst weg. Afmeting: 87 cm. In redelijke staat.

Antieke Franse pendule, 1870
Resultaat: 160 EUR

Antieke Franse pendule met figuren en druivenranken. Compositie metaal verguld. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Engelse staande klok. Met eikenhout en mahonie klokkast. Eén-daags. Afmeting: H 226 cm. In goede staat.

Kleine Franse pendule, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Kleine 19e eeuwse Franse pendule met figuur. Compositie metaal. Beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.

Franse comtoise klok, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en harpslinger. Afmeting: 44 x 28 x 17 cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Resultaat: 70 EUR

Kleine handbeschilderde Friese stoelklok. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Grote vuurvergulde Franse pendule , 1820
Startprijs 1.350 EUR

Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule. Griekse vrouw met hoorn des overvloeds et cetera. Circa 1820. Cijfers wijzerplaat versleten. In goede ongereinigde staat. Afmeting: 51 x 41 x 14 cm. I...

Antieke rozenklok, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse handbeschilderde rozenklok. Circa 1900. Afmeting: 28 x 39 x 10 cm. In redelijke staat.

Antieke Franse bureauklok, 1900
Resultaat: 300 EUR

Antieke Franse bureauklok met wekker. Circa 1900. Muilezel draagt klok. Basis stukje af en verbogen. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.

Kleine staande klok
Startprijs 150 EUR

Kleine notenhouten staande klok. Miniatuur. Met achtdaags-uurwerk, half-uurslag op bel. Pfeilkreuz. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Antieke Duitse regulateur, 1890
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit regulateur met halve zuilen. Circa 1890. Afmeting: 103 cm. In goede staat.

Antieke Cartel wandklok, 1800
Startprijs 1.750 EUR

Grote antieke bronzen Louis Seize Cartel wandklok met vaas, ramskoppen en leeuwenkop. Circa 1800. Wijzerplaat beschadigd. Dun messing sierwerk zijkanten mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en...

Bureauwekker, 1900
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse compositiemetalen bureauklok met vrouw en molen. Circa 1900. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.

Antieke bureauklok, 1880
Resultaat: 90 EUR

Zeldzame antieke handbeschilderde keramieken bureauklok met figurenvoorstelling op schilderspalet. Stil uurwerk. Circa 1880. Wijzerplaat cijfers weg. Keramiek heel. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede ...

Franse neogotische kathedraalklok
Resultaat: 100 EUR

Neogotische Franse compositiemetalen kathedraalklok met monnik (automaat) die aan de belkoord trekt. Monnik zit los. Afmeting: 37 cm. In redelijk/goede staat.