Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke bronzen fotolijst, 1880
Resultaat: 50 EUR

Antieke bronzen historisme fotolijst met engelen en standaard. Circa 1880. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.

4x Antieke Chinese waterketels, 1900
Startprijs 400 EUR

Vier antieke Chinese metalen waterketels met signaturen. Divers. Circa 1900. Afmeting: ø 10 - ø 15,5 cm. In goede staat.

Jugendstil koekjespot
Resultaat: 130 EUR

Vernikkelde Jugendstil koekjes dekselpot met mondgeblazen glas. Floraal. Afmeting: 24 x 17 x 13 cm ø. In goede staat.

Antieke marmeren Art Deco schaal, 1935
Startprijs 150 EUR

Antieke zware groen-marmeren Art Deco schaal met bronzen armaturen, kikkers en ananas. Circa 1935. Chip deksel. Afmeting: 33 x 27 ø. In redelijk/goede staat.

2x Antieke kruideniers voorraadblikken
Resultaat: 55 EUR

Twee grote antieke kruideniers voorraadblikken. Eén maal Korffs' Cacao Amsterdam, circa 1910. Eén maal Neuteboom Koffie - Thee, circa 1930. Afmeting: 40 x 30 x 38 cm / 34 x 27 cm. In redelijke staat.

Antieke Jugendstil messing gaslamp , 1915
Resultaat: 80 EUR

Antieke Jugendstil geëlektrificeerde messing gaslamp met drie contragewichten. Circa 1915. Afmeting: 80 x 60 cm ø.een kapje gelijmd In redelijke staat.

Oude bronzen Tibetaanse tempelbel
Resultaat: 65 EUR

Oude bronzen Tibetaanse tempelbel met gezichten. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

8x Inktsteentjes
Resultaat: 40 EUR

Acht oude Chinese inktstenen in doos. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x 11 x 20 cm. In goede staat.

3x Oud messing
Resultaat: 60 EUR

Drie maal oud messing. Bestaande uit: Wierookbrander, circa 1900. Perzisch kistje. Oosterse heilige koe, circa 1900. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.

Antieke Chinese/Tibetaanse bronzen vaas, 1900
Startprijs 90 EUR

Antieke Chinese of Tibetaanse bronzen vaas met monnik. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Perzische lakwerkschaal
Resultaat: 90 EUR

Oosterse lakwerkschaal met strijders te paard decor en goudrand. Handgeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 34 cm ø. In goede staat.

Oud/antiek Tibetaans ritueel mes
Resultaat: 120 EUR

Oud/antiek Tibetaans ritueel bronzen mes met dieren decor. In houten houder. Afmeting: L 28,5 cm. In goede staat.

Oude/antiek Tibetaanse rituele dolk
Resultaat: 250 EUR

Oude/antieke Tibetaanse bronzen, deels vergulde, rituele dolk in houder. Afmeting: L 41 cm. In goede staat.

Oude perkamentrol met tekst
Resultaat: 105 EUR

Oude lange Oosterse perkamentrol met teksten en figuren. Afmeting: L 150 cm. In goede staat.

2x Oosterse schriftplanken
Resultaat: 90 EUR

Twee Oosterse lakwerk schriftplanken met boeddha's. Handgeschilderd. Mooie patina. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 40 - 42 cm. In goede staat.

Chinese bronzen wierookschaal
Resultaat: 275 EUR

Vroege Chinese bronzen wierookschaal. 17e Eeuw of ouder. Bodem scheuren. Afmeting: 6,5 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese sculptuur
Startprijs 70 EUR

Oude houtgestoken Chinese hoogwaardigheidsbekleder. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

3x Bamboe penselenvazen
Startprijs 60 EUR

Drie oude/antieke Chinese bamboe penselenhouders met landschappen en figuren decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12,5 - 20 cm. In goede staat.

2x Neo Renaissance kandelaren
Resultaat: 40 EUR

Twee grote 19e eeuwse messing Neo Renaissance kaarskandelaren met klauwpoten. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

3x Joodse Menora kandelaren
Resultaat: 35 EUR

Drie oude Joodse messing Menora kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.

2x Antieke Hollandse bronzen kandelaren, 17e - 18e eeuw
Startprijs 90 EUR

Twee antieke Hollandse bronzen kaarskandelaren. 17e -18e Eeuw. Afmeting: H 49,5 cm. In goede staat.

2x Antieke kandelaren
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke messing kaarskandelaren. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 1 8 - 24 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse kandelaren
Startprijs 150 EUR

Twee grote 19e eeuwse messing kaarskandelaren in Barok-stijl. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.

2x Penkandelaren, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Twee 18e eeuwse bronzen penkandelaren. Afmeting: H 43 cm. In goede originele staat.