Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Hummel figuren van Goebel (divers)
Resultaat: 110 EUR

Drie beeldjes van Hummel gemaakt door Goebel. Bestaande uit: *Jongen met postkoets, nr. 226. *Jongen met biggetjes, nr. 66. *Jongen en meisje zwaaiend, nr. 72. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

Antieke Chinese schotel met zilveren beugel
Startprijs 75 EUR

Antieke Chinese schotel voorzien van een 835/000 zilveren gecontourneerde beugel met Biedermeier graveringen. Mr. G. Grevink - Amsterdam. Circa 1850. Afmeting: ø 16,5 cm x 16,5 cm. In goede staat.

2x Antieke wandborden, 1880
Startprijs 80 EUR

Twee grote antieke Duitse terracotta historisme wandschotels met portretten. Circa 1880. Gemerkt U en G, en nummers. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Fantasie figuur
Startprijs 300 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002 Rekken. Fantasie figuur. Acryl op papier. Afmeting: 18,5 x 27 cm. In goede staat.

Louis Soonius, Mediterrane vrouw met kruik
Startprijs 500 EUR

Louis Soonius. 1917. 1883 - 1956. Mediterrane vrouw met kruik. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 36 cm. In goede staat.

F. Weber, Stadsgezicht
Startprijs 140 EUR

F. Weber 1988. Duitse School. Barok stadsgezicht naar oud voorbeeld met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.

Willem Dooyewaard, Ballerina
Startprijs 1.000 EUR

Willem Dooyewaard. 1892 - 1980. Ballerina. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 25 cm. In goede staat.

Emile Thysebaert, Stadsmarkt met paarden en figuren
Startprijs 600 EUR

Emile Thysebaert. 1873 - 1963. Belgische School. Stadsmarkt met paarden en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.

H. Baas of Buys, Markttafereel, vrouw reinigt vis
Resultaat: 250 EUR

H. Baas of Buys. 19e Eeuw. Markttafereel, vrouw reinigt vis. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 29,5 cm. In goede staat.

Zeldzaam antiek St. Nicolaas ikoon
Startprijs 1.500 EUR

Zeldzaam antiek Russisch ikoon. St. Nicolaas met twaalf scenes uit zijn leven. Gerestaureerd door Boris Chapouvalcon (14.500,=) Diverse stempels etc achterop. Afmeting: 41 x 33,5 x 3 cm. In goede staa...

Antieke scheerset, 1915
Startprijs 70 EUR

Antieke bewerkte twee-delige scheerset. Jugendstil. Circa 1915. Crown Castill. Eén heft beschadigd, maar stukje is erbij. Afmeting: 17,5 x 6,5 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden creolen
Startprijs 135 EUR

Geelgouden creolen, 585/000, met diamant. Fantasie creool met scharnier, in V-vorm bezet met 6 singlecut geslepen diamanten. totaal ca 0,06 ct. breedte 10 mm. ø 15 mm. ca 5,8 gram. In zeer goede staat

Houten plaquette, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

19e Eeuwse houtgesneden plaquette in lijst. Notenhout. Man met bijbel en vrouw luistert toe. Afmeting: 26,5 x 20,5 cm. In goede staat.

Gouden ring
Startprijs 35 EUR

Fijne geelgouden ring, 585/000, met een ruitvormig plaatje aan de bovenzijde, 7x7mm. ø 54 ca 1,1 gram. In goede staat

3x Engelse Holophane lampen
Startprijs 175 EUR

Drie grote Engelse Holophane Europe Limited industriële lampen. Metaal met binnenin glas. 400 Watt. 20e Eeuw. Nieuw bekabeld. Afmeting: 90 x 37 cm ø. In goede staat.

Witgouden hanger met zirconia
Startprijs 30 EUR

Ronde hanger wit, 333/000, met zirconia. 6 mm. In goede staat

Mes met zilveren leeuw
Resultaat: 50 EUR

Mes met zilveren heft, 833/000, versierd met een staande leeuw met schild. en acunthusbladeren. MT.: B.W.Eldick, Zutphen, 1917-1950. 25 cm. In goede staat

Set gouden sieraden met diamant
Startprijs 225 EUR

Set van geelgouden sieraden met diamant, 585/000, bestaande uit een hanger, een ring en oorknoppen met een witgouden halve maan bezet met een briljant geslepen diamant. totaal ca 0,16 ct. ø 56, lengte...

2x Marmeren boekensteunen
Resultaat: 45 EUR

Twee oude marmeren boekensteunen. Lezende monniken. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 11 x 9 cm. In goede staat.

Rijstlepel (hoorn)
Resultaat: 35 EUR

Rijstlepel in cassette met zilveren bak en het heft uit hoorn. 24 cm. In zeer goede staat

Oude Duitse globe
Resultaat: 70 EUR

Oude Duitse globe. Chroom met houten voet. Staatkundige globe. Prof. Dr. Arthur Krause, Paul Räth Leipzig. Afmeting: 49 x 30 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 250 EUR

Oude vierkante Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap, tekst en olifantenkoppen. Afmeting: 21 x 14 x 10,5 cm. In goede staat.

Zilveren lepeldoos
Startprijs 80 EUR

Zilveren lepeldoos, 833/000, met geribde randen, geplaatst op 4 klauwpoten en aan de bovenzijde voorzien van een guilloche gravering en heeft een uitgewerkt hengsel. De binnenzijde is voorzien van roo...

2x 18e Eeuwse Chinese borden
Startprijs 125 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren/haven decor + bodemmerk. Eén bord haarlijn. Eén bord chips. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijke staat.

4x Hollands Makkum
Resultaat: 30 EUR

Vier maal Hollands polychrome Makkums Fayence. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie schaaltjes. Eén dekselvaasje, kapot. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Goud op zilveren ring met zirconia
Startprijs 30 EUR

Goud op zilveren ring, 925/000, breed model versierd met gezaagde bloemen bezet met zirconia's. breedte 13 mm ø 56, ca 6 gram. In goede staat.

2 Paar zilveren manchetknopen
Resultaat: 50 EUR

Twee paar zilveren manchetknopen, 835/000, een paar rechthoekige manchetknopen met barnsteen en een paar gehamerde manchetknopen in driehoekige vorm bezet met een koraal. totaal ca 21,6 gram. 20-25mm....

Tibetaanse sieradenkist
Startprijs 50 EUR

Tibetaans beschilderde sieradenkist met lades, klapdeksel, florale en draken decor. In goud geschilderd. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 31 x 25 cm. In goede staat.

Zilveren lepel, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

18e Eeuwse zilveren lepel. Steelaanzet met dubbel lof en steeleinde Haags Lofje. Lengte circa 21 cm. Circa 55 gram. Mr. Johannes de Wal - Leeuwarden. Circa 1780. In goede staat.

Lot historisme, 1900
Startprijs 45 EUR

Drie maal antiek historisme. Eén vernikkelde 3-lichts kandelaar. Eén messing bewerkte asbak, taveerne. Eén opengewerkte tinnen schaal. Afmeting: 22 - 33 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese gele vaas
Startprijs 450 EUR

Oude/antieke Chinese geel geglazuurde terracotta vaas met floraal en hanen decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Oud Chinees vaasje
Startprijs 500 EUR

Oude Chinees porseleinen pijpvaas met bloesemtak decor, rood glazuur en bodemmerk. Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.

Antieke Haller kachel, 1900
Resultaat: 30 EUR

Antieke zwart geëmailleerde kachel. Original Haller. Circa 1900. Afmeting: 71 x 26 cm ø. In goede staat.

Zilveren Maggi houder & 2 pennen
Startprijs 50 EUR

Lot met zilveren maggihouder en een pen en potlood.

Maurice lacroix dameshorloge
Resultaat: 100 EUR

Dameshorloge, Maurice Lacroix, met een ronde bicolour kast, ø 25 mm, met Romeinse cijfers en een bicolou schakelband met vlindersluiting. nr. 75416 In originele doos met extra schakels

2x Antiek aarderwerk
Resultaat: 50 EUR

Twee maal antiek aardewerk. Eén maal Hummel cactus-potje met onderschaal. Circa 1935. Duitsland. Eén maal phoenix Koninklijk Gouda vaas, decor Royal. Circa 1935. Afmeting: 7 - 17,5 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil kindercommode,1915
Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil kindercommode met origineel messing beslag. Circa 1915. Blad zit lost. Afmeting: 54 x 51 x 28 cm. In goede staat.

3x Chinese of Japanse borden, 19e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Drie grote Japanse of Chinees porseleinen borden met draken decor. 19e Eeuw. Enkele lichte chips rand. Afmeting: ø 27 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Duitse Stainer viool
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse Stainer viool. Krimpnaadje rechtsonder voorkant. Afmeting: 58 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schotel, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschap decor. Afmeting: ø 29,2 cm. In goede staat.

Antiek eiken theekastje, 1920
Resultaat: 100 EUR

Hollands antiek eikenhouten theekastje met facet geslepen glas en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 89 x 73 x 41 cm. In goede staat.

3x Antieke Chinese drakenborden, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden met draken decor en bodemmerken. 18e Eeuw. Alle met haarlijnen. Afmeting: ø 16 - 23 cm. In redelijke staat.

Smeedijzeren tafellamp
Startprijs 60 EUR

Smeedijzeren tafellamp met glazen bol (niet origineel). 20e Eeuw. Afmeting H 41 cm. In goede staat.

Gründerzeit bureau, 1890
Resultaat: 190 EUR

Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit schrijfbureau met lades en schrijflades achter deur. Circa 1890. Afmeting: 77 x 150 x 95 cm. In redelijk/goede staat.

Spiegel met kroon, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse goudkleurige spiegel met kroon. Afmeting: 144 x 64 cm. In goede staat.

Oude stick barometer
Startprijs 60 EUR

Oude Duitse mahoniehouten stickbarometer. Goldtime. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 cm. In goede staat.

Wandelstok zilveren greep
Startprijs 80 EUR

Houten wandelstok met zilveren greep, 830/000 met gravure: Pa 50arsdagen. Diverse deuken, in redelijk goede staat. 80 cm.

Bijbel met zilverwerk
Startprijs 120 EUR

Bijbel, 1818, met rood bruine kaft met bewerking, voorzien van een dubbel zilveren slot Empire, met lijnendecor en opgelegde bloemen, één ontbreekt. MT.: N.Reek, Hoorn, jl.:D:1838. 10x15x5,5cm. In re...