Drie beeldjes van Hummel gemaakt door Goebel. Bestaande uit: *Jongen met postkoets, nr. 226. *Jongen met biggetjes, nr. 66. *Jongen en meisje zwaaiend, nr. 72. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Antieke Chinese schotel voorzien van een 835/000 zilveren gecontourneerde beugel met Biedermeier graveringen. Mr. G. Grevink - Amsterdam. Circa 1850. Afmeting: ø 16,5 cm x 16,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Duitse terracotta historisme wandschotels met portretten. Circa 1880. Gemerkt U en G, en nummers. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Rekken. Fantasie figuur. Acryl op papier. Afmeting: 18,5 x 27 cm. In goede staat.
Louis Soonius. 1917. 1883 - 1956. Mediterrane vrouw met kruik. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 36 cm. In goede staat.
F. Weber 1988. Duitse School. Barok stadsgezicht naar oud voorbeeld met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.
Willem Dooyewaard. 1892 - 1980. Ballerina. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 25 cm. In goede staat.
Emile Thysebaert. 1873 - 1963. Belgische School. Stadsmarkt met paarden en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.
H. Baas of Buys. 19e Eeuw. Markttafereel, vrouw reinigt vis. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 29,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Russisch ikoon. St. Nicolaas met twaalf scenes uit zijn leven. Gerestaureerd door Boris Chapouvalcon (14.500,=) Diverse stempels etc achterop. Afmeting: 41 x 33,5 x 3 cm. In goede staa...
Antieke bewerkte twee-delige scheerset. Jugendstil. Circa 1915. Crown Castill. Eén heft beschadigd, maar stukje is erbij. Afmeting: 17,5 x 6,5 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden creolen, 585/000, met diamant. Fantasie creool met scharnier, in V-vorm bezet met 6 singlecut geslepen diamanten. totaal ca 0,06 ct. breedte 10 mm. ø 15 mm. ca 5,8 gram. In zeer goede staat
19e Eeuwse houtgesneden plaquette in lijst. Notenhout. Man met bijbel en vrouw luistert toe. Afmeting: 26,5 x 20,5 cm. In goede staat.
Fijne geelgouden ring, 585/000, met een ruitvormig plaatje aan de bovenzijde, 7x7mm. ø 54 ca 1,1 gram. In goede staat
Drie grote Engelse Holophane Europe Limited industriële lampen. Metaal met binnenin glas. 400 Watt. 20e Eeuw. Nieuw bekabeld. Afmeting: 90 x 37 cm ø. In goede staat.
Ronde hanger wit, 333/000, met zirconia. 6 mm. In goede staat
Mes met zilveren heft, 833/000, versierd met een staande leeuw met schild. en acunthusbladeren. MT.: B.W.Eldick, Zutphen, 1917-1950. 25 cm. In goede staat
Set van geelgouden sieraden met diamant, 585/000, bestaande uit een hanger, een ring en oorknoppen met een witgouden halve maan bezet met een briljant geslepen diamant. totaal ca 0,16 ct. ø 56, lengte...
Twee oude marmeren boekensteunen. Lezende monniken. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 11 x 9 cm. In goede staat.
Rijstlepel in cassette met zilveren bak en het heft uit hoorn. 24 cm. In zeer goede staat
Oude Duitse globe. Chroom met houten voet. Staatkundige globe. Prof. Dr. Arthur Krause, Paul Räth Leipzig. Afmeting: 49 x 30 cm ø. In goede staat.
Oude vierkante Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap, tekst en olifantenkoppen. Afmeting: 21 x 14 x 10,5 cm. In goede staat.
Zilveren lepeldoos, 833/000, met geribde randen, geplaatst op 4 klauwpoten en aan de bovenzijde voorzien van een guilloche gravering en heeft een uitgewerkt hengsel. De binnenzijde is voorzien van roo...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren/haven decor + bodemmerk. Eén bord haarlijn. Eén bord chips. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijke staat.
Vier maal Hollands polychrome Makkums Fayence. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie schaaltjes. Eén dekselvaasje, kapot. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Goud op zilveren ring, 925/000, breed model versierd met gezaagde bloemen bezet met zirconia's. breedte 13 mm ø 56, ca 6 gram. In goede staat.
Twee paar zilveren manchetknopen, 835/000, een paar rechthoekige manchetknopen met barnsteen en een paar gehamerde manchetknopen in driehoekige vorm bezet met een koraal. totaal ca 21,6 gram. 20-25mm....
Tibetaans beschilderde sieradenkist met lades, klapdeksel, florale en draken decor. In goud geschilderd. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 31 x 25 cm. In goede staat.
18e Eeuwse zilveren lepel. Steelaanzet met dubbel lof en steeleinde Haags Lofje. Lengte circa 21 cm. Circa 55 gram. Mr. Johannes de Wal - Leeuwarden. Circa 1780. In goede staat.
Drie maal antiek historisme. Eén vernikkelde 3-lichts kandelaar. Eén messing bewerkte asbak, taveerne. Eén opengewerkte tinnen schaal. Afmeting: 22 - 33 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese geel geglazuurde terracotta vaas met floraal en hanen decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen pijpvaas met bloesemtak decor, rood glazuur en bodemmerk. Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Antieke zwart geëmailleerde kachel. Original Haller. Circa 1900. Afmeting: 71 x 26 cm ø. In goede staat.
Lot met zilveren maggihouder en een pen en potlood.
Dameshorloge, Maurice Lacroix, met een ronde bicolour kast, ø 25 mm, met Romeinse cijfers en een bicolou schakelband met vlindersluiting. nr. 75416 In originele doos met extra schakels
Twee maal antiek aardewerk. Eén maal Hummel cactus-potje met onderschaal. Circa 1935. Duitsland. Eén maal phoenix Koninklijk Gouda vaas, decor Royal. Circa 1935. Afmeting: 7 - 17,5 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil kindercommode met origineel messing beslag. Circa 1915. Blad zit lost. Afmeting: 54 x 51 x 28 cm. In goede staat.
Drie grote Japanse of Chinees porseleinen borden met draken decor. 19e Eeuw. Enkele lichte chips rand. Afmeting: ø 27 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Stainer viool. Krimpnaadje rechtsonder voorkant. Afmeting: 58 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschap decor. Afmeting: ø 29,2 cm. In goede staat.
Hollands antiek eikenhouten theekastje met facet geslepen glas en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 89 x 73 x 41 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden met draken decor en bodemmerken. 18e Eeuw. Alle met haarlijnen. Afmeting: ø 16 - 23 cm. In redelijke staat.
Smeedijzeren tafellamp met glazen bol (niet origineel). 20e Eeuw. Afmeting H 41 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit schrijfbureau met lades en schrijflades achter deur. Circa 1890. Afmeting: 77 x 150 x 95 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse goudkleurige spiegel met kroon. Afmeting: 144 x 64 cm. In goede staat.
Oude Duitse mahoniehouten stickbarometer. Goldtime. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Houten wandelstok met zilveren greep, 830/000 met gravure: Pa 50arsdagen. Diverse deuken, in redelijk goede staat. 80 cm.
Bijbel, 1818, met rood bruine kaft met bewerking, voorzien van een dubbel zilveren slot Empire, met lijnendecor en opgelegde bloemen, één ontbreekt. MT.: N.Reek, Hoorn, jl.:D:1838. 10x15x5,5cm. In re...