Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3553 Resultaten
Kavel: 919

Visbestek

Startprijs 15 EUR

Twee viscouverts, met 2 messen en vorken, plated met een heft voorzien van een ribbewerking. 20 cm. In redelijk goede staat.


Kavel: 785

Armband uit parelmoeren schakels

Startprijs 20 EUR

Brede armband gemaakt uit veel langwerpige schelpvormige schakels van parelmoer, geregen door middel van elastiek. Breedte 5 cm. In goede staat


Kavel: 851

Zilveren armband, robijn

Startprijs 20 EUR

Zilveren rinkelband, 925/000, met een opgesoldeerd element met zirconia's en robijnen. ø58mm. ca 5,2 gram. In goede staat


Kavel: 1327

Martin van Waning, Kerkgezicht met figuren

Startprijs 20 EUR

Martin van Waning. 1889 - 1972. Kerkgezicht met figuren. Ets op papier. Afmeting: 27 x 32 cm. In goede staat.


Kavel: 2199

9 x Oude kunst/antiek boeken

Startprijs 20 EUR

Negen diverse oude kunst/antiek boeken. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede staat.


Kavel: 2460

Schaakspel / Oude wijnopener-set

Startprijs 20 EUR

Oude wijnopener-set met kurkentrekker, servetring, thermometer+stop, in doos met schaakspel. Afmeting: 4 x 15 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 2485

Antieke met been ingelegde stoof, 1910

Startprijs 20 EUR

Aparte antieke iepenhouten stoof met been inleg. J. Luteijn Risseeuw 1910. Afmeting: 16 x 27 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2506

Antieke sigarensnijder, 1930

Startprijs 20 EUR

Antieke 30-er jaren messing maritieme sigarensnijder. Circa 1930. Afmeting: 12 x 7 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2919

Munt, 5 Mark, 1875

Startprijs 20 EUR

Munt 5 mark: FRIEDRICH GROSHERZOG VON BADEN, DEUTSCHES REICH, 1875, FÜNF MARK. Voorzien van een hangeroog.


Kavel: 3638

Jugendstil regulateur, 1915

Startprijs 20 EUR

Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur. Circa 1915. Deel houtwerk mist. Afmeting: 70 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6130

2x Antieke keramieken vazen, 1915

Startprijs 20 EUR

Twee antieke keramieken Jugendstil vazen met rozen decor. Genummerd. Eén kleine restauratie. Afmeting: 24 x 11 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6649

Antiek Engels Cauldon schaaltje

Startprijs 20 EUR

Antiek Engels Cauldon keramieken schaaltje met Chinese landschappen decor. Afmeting: 5 x 18 x 14,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6676

2x Meissen plaquettes

Startprijs 20 EUR

Twee witte Meissen porseleinen plaquettes. Eén maal Burg Stolpen Gräfin Cosel. Eén maal Zwinger Dresden, August der Starke. Afmeting: 6,7 cm ø. In goede staat.


Kavel: 357

Zilveren ring met opaal

Startprijs 25 EUR

Zilveren ring, 835/000, met blauw opaal. Zilveren cachetring met een ovaal geslepen blauw cabouchon. ca 2,8 gram. ø 49. In goede staat.


Kavel: 401

Zilveren choker

Startprijs 25 EUR

Zilveren choker, 835/000, deels getorst met een gematteerde bewerking. Voorzien van een bakslot met veiligheid. 40 cm. Breedte 7 mm. ca 21 gram. In goede staat.


Kavel: 649

Zilveren rozenvaasje

Startprijs 25 EUR

Zilveren rozenvaasje. 833/000, trompetmodel met golvende parelrand. MT.: C.Mansveld, Rotterdam. 11 cm. In goede staat


Kavel: 651

Zilveren ring, roze hart

Startprijs 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, brede ring met zirconia's in het midden voorzien van een hartvormige roze zirconia. Met aan de zijkanten voorzien van rode zirconia's in de vorm van een bloem. Breedte 13 mm, ...


Kavel: 858

Gouden hanger met barnsteen

Startprijs 25 EUR

Hanger van barnsteen, in peervorm, met een geelgouden oog en hangeroog, 585/000. 29x53mm inclusief oog.


Kavel: 922

Malachiet armband

Startprijs 25 EUR

Zilveren armband, 835/000, met malachiet. Strakke armband, Art Deco versierd met rechthoekig geslepen malachietstenen, voorzien van haaksluiting. Breedte 25 mm, lengte 17,5 cm. In 2 malachiten zit een...


Kavel: 945

3 Robijnen

Startprijs 25 EUR

Drie robijnen, ovaal gefacetteerd, totaal ca 0,85 ct.


Kavel: 1266

Beppi Zancan, 2x Landschappen

Startprijs 25 EUR

Beppi Zancan. 1936 - . Twee landschappen. Schetsen op papier. Afmeting: 17 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 1402

Onduid. gesig., Abstract figuratief

Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Abstracte voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1404

K.T. Nauhaus, Riviergezicht door stad

Startprijs 25 EUR

K.T. Nauhaus 50. Riviergezicht door stad. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 2156

12 Messen, hoorn heft

Startprijs 25 EUR

Twaalf messen met een heft van hoorn met zilveren aanzetstuk. 24 cm.