Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Martin van Waning, Kerkgezicht met figuren
Startprijs 20 EUR

Martin van Waning. 1889 - 1972. Kerkgezicht met figuren. Ets op papier. Afmeting: 27 x 32 cm. In goede staat.

Beppi Zancan, 2x Landschappen
Startprijs 25 EUR

Beppi Zancan. 1936 - . Twee landschappen. Schetsen op papier. Afmeting: 17 x 15 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Abstract figuratief
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Abstracte voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.

K.T. Nauhaus, Riviergezicht door stad
Startprijs 25 EUR

K.T. Nauhaus 50. Riviergezicht door stad. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stadsgezicht Parijs
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1960. Stadsgezicht Parijs. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Corneille, Vogels
Startprijs 30 EUR

Guillaume Corneille. '91. 1922 - 2010. Vogels. Lithografie uit boek The Tie by Corneille. Afmeting: 15 x 14 cm. Lithografie op papier. In goede staat.

Meinert Volkers,Abstract
Startprijs 30 EUR

Meinert Volkers '87. 1927 - 2000. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Otto Wild, Landschap met coming sheep
Startprijs 30 EUR

Otto Wild. 1898 - 1971. Duitse School. Landschap met coming sheep en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Wilde bloemen
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1985. Wilde bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 54 x 74 cm. In goede staat.

Marcel de With, Modern abstract figuratief
Startprijs 30 EUR

Marcel de With. 2006. Moderne abstracte figuratieve voorstelling. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 60 cm. In goede staat.

J. Lorjé, Berglandschap met bloemenveld
Startprijs 30 EUR

J. Lorjé. 1988. Berglandschap met bloemenveld. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 37 cm. In goede staat.

K. Vink, Vaas met zonnebloemen
Startprijs 30 EUR

K. Vink. 20e Eeuw. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Kersbergen Buytendorp, Stilleven margrieten
Startprijs 30 EUR

Kersbergen Buytendorp. Circa 1940. Stilleven margrieten. Olieverf op linnen. Afmeting: 24,5 x 18,5 cm. In goede staat.

2x Oosterse werken
Startprijs 35 EUR

Twee Oosterse werken. Bestaande uit: Houtsnede Japan, floraal, gesigneerd, 20e eeuw. En een Oosters/Perzisch werk op linnen geschilderd, afbeelding van vrouw met kind. Houtsnede/aquarel. Afmeting: 18 ...

Limoges schilderij
Startprijs 35 EUR

Oud limoges emaille schilderij. Naar Fauré. La Ferme du plateau. Afmeting: 15 x 18 cm. In goede staat.

2x Duitse School, Beierse jongen en meisje
Startprijs 35 EUR

Twee maal Duitse School. Gesigneerd. Circa 1950. Beierse jongen en meisje. Aquarel op papier. Afmeting: 16 x 22 cm. In goede staat.

Goebel, Beierse man met tabakspijp
Startprijs 35 EUR

Goebel. Duitse School. Beierse man met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Bep Toscani, Abstract
Startprijs 40 EUR

Bep Toscani. 2006. Nr. 2 van 15. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 46 x 62 cm. In goede staat.

Andre Arendsman, Pauze
Startprijs 40 EUR

Andre Arendsman. 2000. Titel: Pauze. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 49 x 39 cm. In goede staat.

O. Götzinger, Vrouw achter spinnewiel
Startprijs 40 EUR

Otto Götzinger. 1912- . Vrouw achter spinnewiel. Zeefdruk op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.

O. Götzinger, Man achter weefgetouw
Startprijs 40 EUR

Otto Götzinger. 1971. 1912 - . Man achter weefgetouw. Zeefdruk op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.

Schau Pi Tuing, Paard
Startprijs 40 EUR

Schau Pi Tuing. Original Radierung. Paard. Ets op papier. Afmeting: 24 x 15 cm. In goede staat.

R. Hebbelinck, Rue de Chain Marin
Startprijs 40 EUR

Roger Hebbelinck. 1912 - 1987. Rue de Chain Marin. Ets op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.

2x Peter v.d. Akker, Lithografieën
Startprijs 40 EUR

Twee lithografieën van Peter v.d. Anker. Eén maal Pown the Avenue, nr. 34/50. Eén maal Metropolitan Museum, nr. 35/50. Litho's op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.