Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Jugendstil commode, 1900
Startprijs 200 EUR

Jugendstil commode. Circa 1900. In goede staat.

Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe
Startprijs 200 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 63 x 52 cm ø. In goede staat.

Gepolitoerde penantkast
Startprijs 200 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 93 x 104 x 75 cm. In zéér goede staat.

Wortelnoten Gründerzeit commode
Startprijs 200 EUR

Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.

Antieke Spaanse salontafel
Startprijs 200 EUR

Antieke Spaanse salontafel met taps toelopende poten, met lade. Afmeting: 172 x 76 x 53 cm. In goede staat.

Antieke wortelnoten commode
Startprijs 200 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten dubbelgebogen 4-laden commode met messing beslag. Circa 1800. Sloten en bovenblad vernieuwd. Circa 1900. Afmeting: 84 x 80 x 48 cm. In goede staat.

Antiek vergulde Mercurius, 1900
Startprijs 200 EUR

Antiek vergulde bronzen Mercurius op wit marmeren sokkel. Circa 1900. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Japans bronzen beeld, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

19e eeuws Japans bronzen figuur. Man met tabakspijp en schoffel. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Liefdespaar
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse bronzen figurengroep. Liefdespaar. Geschikt voor pendule. Afmeting: 26,5 x 19,5 x 10,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Chinese hoogwaardigheidsbekleder
Startprijs 200 EUR

Groot oud Chinees bronzen figuur. Twee-delig. Hoogwaardigheidsbekleder op paard. Afmeting: 36 x 37 x 11 cm. In goede staat.

Oud verguld bronzen boeddhistisch figuur
Startprijs 200 EUR

Oud verguld bronzen boeddhistisch figuur. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 19 x 11 cm. In goede staat.

Oud natuurstenen boeddhahoofd
Startprijs 200 EUR

Oud natuurstenen boeddhahoofd. Afmeting: 14 x 9 x 9,5 cm. In goede staat.

Grote persglazen vaas
Startprijs 200 EUR

Grote persglazen vaas met matte figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 15 cm ø. In goede staat.

Baardmankruik, 17e - 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Duitse grijze steengoed baardman kruik met extra drie medaillons. Afmeting: 48 x 27 cm ø. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Startprijs 200 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vazen met geisha's en spelende kinderen in tuin. Vier-tekens bodemmerk. Afmeting: 22 x 9,7 cm ø. In goede staat.

Oude Familie Rose vaas
Startprijs 200 EUR

Aparte oude kantige Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tekst, bodemmerk, landschap + vogel decor. Afmeting: 27 x 20 x 13 cm. In goede staat.

Oude/antieke Perzische wandtegel
Startprijs 200 EUR

Grote oude/antieke Perzische wandtegel met florale decor. Afmeting: 4 x 20 x 19,5 cm. In goede staat.

Japanse Imari klok, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen wandklok met stil uurwerk. Circa 1880. Afmeting: 11 x 36,5 cm ø. In goede staat.

2x Imari porselein, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Twee maal 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Sauskom met floraal + goud decor, één chip + Zoutnap met florale + goud decor. Afmeting: 5 x 22 x 15 cm / 5 x 8 cm ø. In redelijk/goede staa...

Delfts olie-azijnstel, 1900
Startprijs 200 EUR

Hollands Delfts Fayence olie en azijnstel. Gemerkt De Klauw. Circa 1900. Afmeting: 21 x 21 x 15 cm. In goede staat.

Oude Chinese schaal
Startprijs 200 EUR

Oude Chinees porseleinen schaal met bodemmerk en vijver decor met vissen en eenden. Goudrand. Afmeting: 5 x 20,6 cm ø. In goede staat.

Grote oude/antieke Chinese Quan Yin
Startprijs 200 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin. Losse handen. Craquele. Twee chips. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.

Antieek Chinese pattipan
Startprijs 200 EUR

Antiek Chinees porseleinen gecontourneerd schaaltje (pattipan) met zotjes en bloemen decor. Afmeting: 13,2 x 17 x 3,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese celadon dekselpot
Startprijs 200 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon dekselpot met florale decors en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 22 - 16 cm ø. In goede staat.