Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Visbestek
Startprijs 15 EUR

Twee viscouverts, met 2 messen en vorken, plated met een heft voorzien van een ribbewerking. 20 cm. In redelijk goede staat.

Armband uit parelmoeren schakels
Startprijs 20 EUR

Brede armband gemaakt uit veel langwerpige schelpvormige schakels van parelmoer, geregen door middel van elastiek. Breedte 5 cm. In goede staat

Zilveren armband, robijn
Startprijs 20 EUR

Zilveren rinkelband, 925/000, met een opgesoldeerd element met zirconia's en robijnen. ø58mm. ca 5,2 gram. In goede staat

Martin van Waning, Kerkgezicht met figuren
Startprijs 20 EUR

Martin van Waning. 1889 - 1972. Kerkgezicht met figuren. Ets op papier. Afmeting: 27 x 32 cm. In goede staat.

9 x Oude kunst/antiek boeken
Startprijs 20 EUR

Negen diverse oude kunst/antiek boeken. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede staat.

Schaakspel / Oude wijnopener-set
Startprijs 20 EUR

Oude wijnopener-set met kurkentrekker, servetring, thermometer+stop, in doos met schaakspel. Afmeting: 4 x 15 x 17 cm. In goede staat.

Antieke met been ingelegde stoof, 1910
Startprijs 20 EUR

Aparte antieke iepenhouten stoof met been inleg. J. Luteijn Risseeuw 1910. Afmeting: 16 x 27 cm ø. In goede staat.

Antieke sigarensnijder, 1930
Startprijs 20 EUR

Antieke 30-er jaren messing maritieme sigarensnijder. Circa 1930. Afmeting: 12 x 7 cm ø. In goede staat.

Munt, 5 Mark, 1875
Startprijs 20 EUR

Munt 5 mark: FRIEDRICH GROSHERZOG VON BADEN, DEUTSCHES REICH, 1875, FÜNF MARK. Voorzien van een hangeroog.

Jugendstil regulateur, 1915
Startprijs 20 EUR

Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur. Circa 1915. Deel houtwerk mist. Afmeting: 70 cm. In redelijke staat.

2x Antieke keramieken vazen, 1915
Startprijs 20 EUR

Twee antieke keramieken Jugendstil vazen met rozen decor. Genummerd. Eén kleine restauratie. Afmeting: 24 x 11 cm ø. In goede staat.

Antiek Engels Cauldon schaaltje
Startprijs 20 EUR

Antiek Engels Cauldon keramieken schaaltje met Chinese landschappen decor. Afmeting: 5 x 18 x 14,5 cm. In goede staat.

2x Meissen plaquettes
Startprijs 20 EUR

Twee witte Meissen porseleinen plaquettes. Eén maal Burg Stolpen Gräfin Cosel. Eén maal Zwinger Dresden, August der Starke. Afmeting: 6,7 cm ø. In goede staat.

Zilveren ring met opaal
Startprijs 25 EUR

Zilveren ring, 835/000, met blauw opaal. Zilveren cachetring met een ovaal geslepen blauw cabouchon. ca 2,8 gram. ø 49. In goede staat.

Zilveren choker
Startprijs 25 EUR

Zilveren choker, 835/000, deels getorst met een gematteerde bewerking. Voorzien van een bakslot met veiligheid. 40 cm. Breedte 7 mm. ca 21 gram. In goede staat.

Zilveren rozenvaasje
Startprijs 25 EUR

Zilveren rozenvaasje. 833/000, trompetmodel met golvende parelrand. MT.: C.Mansveld, Rotterdam. 11 cm. In goede staat

Zilveren ring, roze hart
Startprijs 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, brede ring met zirconia's in het midden voorzien van een hartvormige roze zirconia. Met aan de zijkanten voorzien van rode zirconia's in de vorm van een bloem. Breedte 13 mm, ...

Gouden hanger met barnsteen
Startprijs 25 EUR

Hanger van barnsteen, in peervorm, met een geelgouden oog en hangeroog, 585/000. 29x53mm inclusief oog.

Malachiet armband
Startprijs 25 EUR

Zilveren armband, 835/000, met malachiet. Strakke armband, Art Deco versierd met rechthoekig geslepen malachietstenen, voorzien van haaksluiting. Breedte 25 mm, lengte 17,5 cm. In 2 malachiten zit een...

3 Robijnen
Startprijs 25 EUR

Drie robijnen, ovaal gefacetteerd, totaal ca 0,85 ct.

Beppi Zancan, 2x Landschappen
Startprijs 25 EUR

Beppi Zancan. 1936 - . Twee landschappen. Schetsen op papier. Afmeting: 17 x 15 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Abstract figuratief
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Abstracte voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.

K.T. Nauhaus, Riviergezicht door stad
Startprijs 25 EUR

K.T. Nauhaus 50. Riviergezicht door stad. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 60 cm. In goede staat.

12 Messen, hoorn heft
Startprijs 25 EUR

Twaalf messen met een heft van hoorn met zilveren aanzetstuk. 24 cm.

Antieke Schwarzwald barometer, 1900
Startprijs 25 EUR

Antieke notenhouten Schwarzwald barometer met ranken. Circa 1900. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Antieke theestoof, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR

Prachtige 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Lot China (5x)
Startprijs 25 EUR

Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Chinese munten-pop, metalen Chinees polychrome, twee geglazuurde tempelleeuwen, Chinese houtgestoken godheid. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek divers (4x)
Startprijs 25 EUR

Vier maal divers oud/antiek. Bestaande uit: Houten vijzel met ijzeren stamper, kolen-strijkijzer, messing Jugendstil spiegel, beschilderd dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 72 cm. In goede staat.

2x Oude gietijzeren spaarpotten
Startprijs 25 EUR

Twee oude gietijzeren spaarpotten. Bestaande uit: Beer + Aziatische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.

Lot divers oud papiergeld
Startprijs 25 EUR

Lot divers oud papiergeld. Onder andere: 3x 10 Sepoeloeh (Sepuluh) Indonesië. 3x Zilver Don, 1 groot gulden, 100 cent Francs, 2½ gulden 1949, 7x 5000 Mark, 1x 10 Mark, 7x divers Duits briefgeld, 4x Pf...

Moderne messing spiegel
Startprijs 25 EUR

Moderne messing spiegel, Bel Air Art. 21e Eeuw. Afmeting: 88 x 68 cm. In goede staat.

Oude Chinese kom
Startprijs 25 EUR

Grote oude Chinees porseleinen kom met zes tekens bodemmerk. Floraal. Afmeting: 8 x 19,3 cm ø. In goede staat.

Lot oud/antiek porselein (divers)
Startprijs 25 EUR

Lot divers oud/antiek porselein. Onder andere Empire vaasje. Ram Arnhem vaas, haarlijn. Bisquit porselein, vaasjes etc. Chips mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord , 18e eeuw
Startprijs 25 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: ø 21,3 cm. In redelijke staat.

7x Fayence borden, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR

Zeven maal 19e eeuwse Franse polychrome Fayence borden met diverse decors. Drie met haarscheur, één gekramt, rest goed. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

8x Franse Fayence borden, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR

Acht maal 19e eeuwse Franse handbeschilderde Fayence borden met polychrome decors. Divers. Twee borden haarlijn, één bord gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 25 cm ø. In redelijk/goede staat.

Parelcollier, groen grijs tinten
Startprijs 30 EUR

Collier van parels gemaakt van organisch materiaal, ø 12 mm, met groen grijs bruin tinten. Voorzien van een witmetalen magneetsluiting. 47 cm. Nieuw

Lot lepels, zilver en plated
Startprijs 30 EUR

Lot lepels met 4 zilveren lepels, 800/000, en een plated lepel, met slingersteel en een melkmeisje. Een zilveren kwastlepel met getorste steel bekroond met een bokkepoot en 3 zilveren koffielepels met...

Zilveren vork en suikerschep
Startprijs 30 EUR

Zilveren suikerschep, 835/000, MT.: W.Visser, Purmerend, en een vork 800/000, gemerkt Antiko 800, beiden met 2 zijdig bewerkte roosstelen. totaal ca 35 gram. 12-16cm. In goede staat

Zilveren roomlepel
Startprijs 30 EUR

Zilveren roomlepel, 835/000, voorzien van ronde bak met tuit en een gecontourneerde steel met hanekam. Aan de achterzijde voorzien van een haak. 11 cm. ca 26 gram. In goede staat

Uitgebreid platd Keltum bestek
Startprijs 30 EUR

Uitgebreid plated Keltum bestek. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 27 cm. In goede staat.

Lot (horloge)glazen
Startprijs 30 EUR

Lot (horloge)glazen en loepen. In goede staat

Goldplated zilveren ring
Startprijs 30 EUR

Zilver vergulde ring, 925/000, met 7 grote ovaal gefacetteerde zirconia's met diverse kleuren. ø 50 Als nieuw

Zilveren armband
Startprijs 30 EUR

Zilveren armband, 800/000, gemaakt uit plaatjes met een geschulpte bewerking. met veiligheid en bakslot. Breedte 11 mm. ca 18,5 cm. ca 20,6 gram. In redelijk goede staat

Zilveren suikerschep en mosterdlepel
Startprijs 30 EUR

Zilveren suikerschep en mosterdlepel, 833/000, beide stelen bekroond met een molen met draaibare wieken. Suikerschep met gedreven bak met ophaalbrug en ruiter te paard, MT.: B.W. Eldick Zutphen. Moste...

Lot Djokja zilver
Startprijs 30 EUR

Lot Djokja zilver, 800/000, met een doosje met zilveren element, een klemband en een servetband.

Zilveren ring lapis lazuli
Startprijs 30 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, met een strakke gematteerde band voorzien van een ovaal cabouchon geslepen lapis lazuli. 10x15mm. Breedte 16 mm. ca 18,5 gram. ø 56 In goede staat

Divers bestek
Startprijs 30 EUR

Mes met pistoolgreep en lemmet gemerkt P.D. Baus. Lengte 16 cm. En een mes met floraal gegraveerd lemmet, lengte 17 cm. En een lepel, lengte 15 cm. Alle drie met porseleinen heften met Zwiebelmuster a...

Ring, goud op zilver
Startprijs 30 EUR

Grote ring, goud op zilver, 925/000, met grote vierkante steen, 26x26mm. met bewerkte zijkant en openband. ø 57. ca 20,3 gram. In goede staat

Lot plated (8x)
Startprijs 30 EUR

Acht delen oud plated. Bestaande uit: Vier kandelaren, melk/suiker set, schaal. Afmeting: 8 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Barnsteen collier
Startprijs 30 EUR

Lange barnstenen ketting met diverse gevormde kralen. lengte 210 cm. ø 4-9mm. ca 93 gram.

Zilveren armband
Startprijs 30 EUR

Zilveren armband, 925/000, met bennetonschakel. Breedte 5,5 mm. ca 17,1 gram. ca 21 cm. In goede staat

Goud op zilveren ring met zirconia
Startprijs 30 EUR

Goud op zilveren ring, 925/000, breed model versierd met gezaagde bloemen bezet met zirconia's. breedte 13 mm ø 56, ca 6 gram. In goede staat.

Metalen centuur met roze stenen
Startprijs 30 EUR

Fraaie geelmetalen ceintuur, gevlochten met ronde gezaagde elementen met roze stenen. breedte 7 cm. lengte 106cm.

Witgouden hanger met zirconia
Startprijs 30 EUR

Ronde hanger wit, 333/000, met zirconia. 6 mm. In goede staat

Zilveren armband met oranje stenen
Startprijs 30 EUR

Zilveren armband, 925/000, met oranje zirconia's. armband met vierkante schakels om en om bezet met een vierkant geslepen oranje zirconia's. Met karabijnhaak. Breedte 6 mm, lengte 19,5 cm. ca 15,6 gra...

Zilveren ring & oorbellen
Startprijs 30 EUR

Zilveren ring met oorbellen, 925/000, voorzien van een peervormige rozet bezet met een peervormige gefacetteerde groene steen met daaromheen een rand met zirconia's. ø 54, lengte 32 mm. Nieuw

Verguld choker met zirconia
Startprijs 30 EUR

Sierlijke goldplated choker met een ankercollier en in het midden versierd met 6 ronde zirconia's, oplopend in grootte en centraal een peervormige steen. 42 cm. Nieuw

Onduid. gesig., Stadsgezicht Parijs
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1960. Stadsgezicht Parijs. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Corneille, Vogels
Startprijs 30 EUR

Guillaume Corneille. '91. 1922 - 2010. Vogels. Lithografie uit boek The Tie by Corneille. Afmeting: 15 x 14 cm. Lithografie op papier. In goede staat.

Meinert Volkers,Abstract
Startprijs 30 EUR

Meinert Volkers '87. 1927 - 2000. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Otto Wild, Landschap met coming sheep
Startprijs 30 EUR

Otto Wild. 1898 - 1971. Duitse School. Landschap met coming sheep en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Wilde bloemen
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1985. Wilde bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 54 x 74 cm. In goede staat.

Marcel de With, Modern abstract figuratief
Startprijs 30 EUR

Marcel de With. 2006. Moderne abstracte figuratieve voorstelling. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 60 cm. In goede staat.

J. Lorjé, Berglandschap met bloemenveld
Startprijs 30 EUR

J. Lorjé. 1988. Berglandschap met bloemenveld. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 37 cm. In goede staat.

K. Vink, Vaas met zonnebloemen
Startprijs 30 EUR

K. Vink. 20e Eeuw. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Kersbergen Buytendorp, Stilleven margrieten
Startprijs 30 EUR

Kersbergen Buytendorp. Circa 1940. Stilleven margrieten. Olieverf op linnen. Afmeting: 24,5 x 18,5 cm. In goede staat.

Lot tin
Startprijs 30 EUR

Acht maal antiek tin. Bestaande uit: Strooiers, schenkkan, bierpul met glazen bodem, bord etc. Afmeting: 11 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek 5-delige tinnen mocca set
Startprijs 30 EUR

Vijf-delige antieke Oosterse tinnen bewerkte mocca set. Afmeting: 14 x 45 x 9,5 cm. In goede staat.

Antiek beursje (on-edel)
Startprijs 30 EUR

Antiek goudkleurig metalen muntenbeursje met bewerkte deksel en twee medaillons, Napoleon Bonaparte. Afmeting: 9 x 6 cm. In goede staat.

Oud gestoken masker
Startprijs 30 EUR

Oud mahoniehouten gestoken masker. 20e Eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Art Nouveau vakverdeelschaal
Startprijs 30 EUR

Vernikkelde messing Art Nouveau verdeelschaal met vijf kristallen schalen. Eén met barst. Circa 1915. Afmeting: 18 x 28 cm ø. In redelijk/goede staat.

Kleine bronzen vijzel, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

Kleine Hollandse bronzen vijzel. Gemerkt Aka Holland. 19e Eeuw. Afmeting: 5,7 x 6,7 cm ø. In goede staat.

Antieke wandlectuurhouder, 1900
Startprijs 30 EUR

Antieke notenhouten Schwarzwald wandlectuurhouder. Circa 1900. Afmeting: 30 x 31 x 7 cm. In goede staat.

Beeldje op houten basement
Startprijs 30 EUR

Vroeg 19e eeuws terracotta figuur op houten geeboniseerde sokkel. Heilige met hond. Stukje staf afgebroken. Afmeting: H 28,5 cm. In redelijk/goede staat.

Houten plaquette, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

19e Eeuwse houtgesneden plaquette in lijst. Notenhout. Man met bijbel en vrouw luistert toe. Afmeting: 26,5 x 20,5 cm. In goede staat.

2x Antieke marmeren Art Deco coupes, 1920
Startprijs 30 EUR

Twee antieke marmeren Art Deco coupes, blauw-grijs en oker. Circa 1920. Afmeting: 23 x 18 cm ø. In goede staat.

2x Houten kandelaren
Startprijs 30 EUR

Twee 19e eeuwse houten kaarskandelaren met messing lekrand. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Parfumhoorn
Startprijs 30 EUR

Kristallen parfumfles in de vorm van een hoorn met slijpwerk met onedel deksel en hangeroog. Voorzien van binnenstopje. 7 cm. In goede staat.

Lot oude speldjes
Startprijs 30 EUR

Lot diverse oude spelden etc. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 x 4 cm. In doos. In goede staat.

Antiek Engels bordenrek, 1900
Startprijs 30 EUR

Antiek Engels mahoniehouten bordenrek. Circa 1900. Afmeting: 65 x 95 x 10 cm. In goede staat.

Antieke bierpul met plaquette
Startprijs 30 EUR

Antieke Duitse kristalglazen bierpul met porseleinen medaillon. Circa 1900. Handbeschilderd, vrouw met intarsia en twee duiven in landschap. Afmeting: 15 x 8,5 cm ø. In goede staat.

2x Buffelhoorn, 20e eeuw
Startprijs 30 EUR

Twee maal buffelhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.

2x Oud/antiek Oosters brons
Startprijs 30 EUR

Twee maal oud/antiek Oosters brons. Bestaande uit: Eén hangpetroleum lamp in vogelvorm. Eén Afrikaanse gegraveerde slaven armband. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.

2x Antieke bestekkisten
Startprijs 30 EUR

Twee antieke bestekkisten met bestek. Onder andere: Vismessen, messenslijpset, vleesvork + mes et cetera. Afmeting: 18 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke wandlamp met spiegel, 1920
Startprijs 30 EUR

Twee antieke messing Louis Seize-stijl wandlampjes met antieke ovale spiegel. Circa 1920. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.

Landstorm militaria WO I documenten
Startprijs 30 EUR

Hollandse WO I landstorm militaria documenten. Onder andere: Kennisgeving Dienst landstorm 1922. Zakboekje landweerdistrict 3e compagnie 1916. Bewijs van ontslag landweer 1919. In redelijk/goede staat...

5x Antieke/oude penningen
Startprijs 30 EUR

Vijf oude/antieke bronzen penningen. Bestaande uit: * Evangelische Kirche, Altpreusesen Union, Goldene Hochzeit. * Bronzen penning Griekse dame door Bertrand Andrieu (Fecit), 1895 Industrielle de Mul...

Lot houten speelgoed
Startprijs 30 EUR

Lot oud houten speelgoed. Circa 1950. Onder andere: Trein, paard. Afmeting: 11 - 33 cm. In goede staat.

Lot houten speelgoed, 1950
Startprijs 30 EUR

Lot oud houten kinderspeelgoed. Circa 1950. Bestaande uit: Vrachtwagen, S.I.O. Holland, tracktor, paard, eend. Afmeting: 13 - 33 cm. In goede staat.

Doos houten speelgoed
Startprijs 30 EUR

Lot oud houten kinderspeelgoed. Bestaande uit: Twee maal kar, twee maal paard. Circa 1950 - 1980. Afmeting: 25 - 50 cm. In goede staat.

2x Oud Duits speelgoed
Startprijs 30 EUR

Twee maal oud Duits blikken speelgoed. Eén maal kletteraffe (klimaapje), Tom Lehmann, nr. 883, één arm los. Eén maal D.R.G.M. Germany, kussende figuren. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oud blikken speelgoed
Startprijs 30 EUR

Twee maal oud blikken speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Zij-span, China. Vliegtuig acrobaat, Cragston Toy. Afmeting: 14 - 18 cm. In redelijke staat.

Oude bijzettafel met tegels
Startprijs 30 EUR

Oude eikenhouten bijzettafel met polychrome tegels. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 42 x 46 cm. In goede staat.

3x Italiaanse Peltro muizen
Startprijs 30 EUR

Drie Italiaanse Peltro muizen. Gesigneerd. Brons, vernikkeld. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.

Oud/antiek gestoken figuur
Startprijs 30 EUR

Oud/antiek eikenhout gestoken figuur. Vrouw met weefgetouw. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 17 x 13 cm. In goede staat.