41. Juniveiling 2019

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

Antieke Pfeilkreuz tafelklok 3570
Antieke Pfeilkreuz tafelklok

55 EUR

Mysterieuze klok 3633
Mysterieuze klok

50 EUR

Oude Engelse schoolklok 3687
Oude Engelse schoolklok

50 EUR

Franse comtoise,19e eeuw 3695
Franse comtoise,19e eeuw

50 EUR

Vergulde antieke Franse comtoise, 1800 3701
Vergulde antieke Franse comtoise, 1800

50 EUR

Franse comtoise, 19e eeuw 3702
Franse comtoise, 19e eeuw

50 EUR

Friese staartklok 3624
Friese staartklok

45 EUR

Antieke rozenklok, 1900 3593
Antieke rozenklok, 1900

40 EUR

Antieke porseleinen klok, 1915 3620
Antieke porseleinen klok, 1915

40 EUR

Warmink klokje 3625
Warmink klokje

40 EUR

Antieke Duitse regulateur, 1915 3652
Antieke Duitse regulateur, 1915

40 EUR

Oude Friese staartklok 3682
Oude Friese staartklok

40 EUR

Antieke Jugendstil vrijslinger, 1915 3693
Antieke Jugendstil vrijslinger, 1915

35 EUR

Antieke regulateur, 1870 3707
Antieke regulateur, 1870

35 EUR

Antieke Junghans regulateur 3700
Antieke Junghans regulateur

30 EUR