Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Duitse regulateur, 1890
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit regulateur met halve zuilen. Circa 1890. Afmeting: 103 cm. In goede staat.

Zuilen pendule , 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse palissanderhouten zuilenpendule met florale intarsia. Circa 1870. Wijzerplaat iets beschadigd, uurwerk vervuild. Verder in goede staat. Afmeting: 42,5 cm.

Oude Warmink tafelklok
Resultaat: 90 EUR

Oude wortelnoten Warmink tafelklok met brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Franse bureauwekker/kandelaar
Resultaat: 90 EUR

Aparte Franse houtgestoken bureauklok met kaarskandelaar en foto. Circa 1915. Opdraaiveer kapot. Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke bureauklok, 1880
Resultaat: 90 EUR

Zeldzame antieke handbeschilderde keramieken bureauklok met figurenvoorstelling op schilderspalet. Stil uurwerk. Circa 1880. Wijzerplaat cijfers weg. Keramiek heel. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede ...

Franse kolompendule, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Franse palissander kolompendule met getorste zuilen. Lichte fineerschades, wijzerplaat beschadigd. Uurwerk vervuild. Afmeting: 47 cm. In redelijke staat.

Franse zuilenpendule, 1860
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten zuilenpendule met intarsia. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Franse comtoise klok, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en harpslinger. Afmeting: 44 x 28 x 17 cm. In goede staat.

Antiek voorraadblik met uurwerk, 1930
Resultaat: 80 EUR

Antiek gelithografeerd blikken Victory V Fryer & Co. Nelson Ltd. snoepjes voorraadblik met uurwerk. Circa 1930. Afmeting: 25 x 33 x 11 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1890
Resultaat: 75 EUR

Antieke Franse marmeren pendule. Circa 1890. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Slinger weg. Afmeting: 27 x 39 x 13 cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Resultaat: 70 EUR

Kleine handbeschilderde Friese stoelklok. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Oude mysterieuze pendule (vrouw)
Resultaat: 70 EUR

Oude mysterieuze pendule naar oud voorbeeld. Junghans Metteln. 21e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Kienzle regulateur 1880
Resultaat: 70 EUR

Duitse notenhouten Kienzle regulateur. Eén lijstje los er bij. Circa 1880. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule
Resultaat: 70 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met bronzen figuur. Twee achterste twee pootjes vervangen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Verder in goede staat. Afmeting: 37 x 45 x 15 cm. In goede staa...

Oude koekoeksklok
Resultaat: 65 EUR

Oude Duitse koekoeksklok . Houtgesneden met hert, konijn en vogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 31 x 20 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 65 EUR

Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

Oude Friese staartklok
Resultaat: 60 EUR

Oude Hollandse notenhouten Westminster Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 126 cm. In goede staat.

Antieke regulateur, 1890
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Circa 1890. Stukjes lijst weg. Afmeting: 87 cm. In redelijke staat.

Lot van drie klokken
Resultaat: 60 EUR

Lot van drie klokken. Eén maal eikenhouten Art Deco klok met chrome en palissanderhout, circa 1935. Eén maal houten beschilderd Jugendstil klokje. Eén maal marmeren klokje met los uurwerk, met speelwe...

Warmink tafelklok
Resultaat: 60 EUR

Wortelnoten Warmink tafelklok met halfuur-slag op dubbele bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Oud Schwarzwald klokkenmannetje
Resultaat: 60 EUR

Oud Schwarzwald klokkenmannetje. Compositie metalen klokkenmannetje. 20e Eeuw. Opdraaiveer defect. Afmeting: 42 cm. In redelijk/goede staat.

Friese staartklok 1800
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 146 cm. In goede staat.

Antieke Duitse schoolklok
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten schoolklok met achtdaags-uurwerk, halfuurslag en veerslinger. Afmeting: 13 x 32 cm. In goede staat.

Antieke Duitse regulateur , 1890
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur met originele kroon. Circa 1890. Gründerzeit. Afmeting: 116 cm. In goede staat.

Antieke Pfeilkreuz tafelklok
Resultaat: 55 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit Pfeilkreuz tafelklok met halve zuilen. Halfuur-slag op gongspiraal. Bovenste tol mist. Verder in goede staat. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Mysterieuze klok
Resultaat: 50 EUR

Oude compositie metalen mysterieuze klok. Tweede helft 20e eeuw. Niet getest. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Oude Engelse schoolklok
Resultaat: 50 EUR

Oude Engelse mahoniehouten schoolklok. Mechanisch. 20e Eeuw. Achtdaags-uurwerk zonder slagwerk. Afmeting: 12 x 34 cm ø. In goede staat.

Franse comtoise,19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang. Feuille met twee duiven en twee cherubijnkoppen en pronkslangen. Afmeting: 44 x 33 x 17 cm. In goede staat.

Vergulde antieke Franse comtoise, 1800
Resultaat: 50 EUR

Vergulde antieke Franse comtoise met spillegang en bok. Achtdaags-uurwerk. Circa 1800. Afmeting: 38 x 15 x 25 cm. In goede staat.

Franse comtoise, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Grote 19e eeuwse Franse comtoise met harpslinger en gietijzer bok spillegang. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 48 x 28 x 15 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 45 EUR

Kleine notenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

Antieke rozenklok, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse handbeschilderde rozenklok. Circa 1900. Afmeting: 28 x 39 x 10 cm. In redelijke staat.

Antieke porseleinen klok, 1915
Resultaat: 40 EUR

Antieke Societe Ceramique Maastricht keramieken Jugendstil klok met ijsvogel in de winter decor. Circa 1915. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Warmink klokje
Resultaat: 40 EUR

Kleine Warmink eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Antieke Duitse regulateur, 1915
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur. Weekloper. Circa 1915. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Oude Friese staartklok
Resultaat: 40 EUR

Oude Friese staartklok met beelden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 125 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil vrijslinger, 1915
Resultaat: 35 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil vrijslinger. Circa 1915. Duitsland, Görlitz. Barstjes. Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke regulateur, 1870
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse regulateur van notenhout met originele kroon. Circa 1870. Met achtdaags-uurwerk, halfuurslag. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

Antieke Junghans regulateur
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans Louis Philippe regulateur. Afmeting: 81 cm. In goede staat.