Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese kruik met oren
Resultaat: 3.250 EUR

Grote oude Chinees porseleinen kruik met twee oren. Floraal + tekst. Afmeting: 30 x 20 x 12 cm. In goede staat.

Oude Chinese siervaas
Resultaat: 1.250 EUR

Oude Chinees porseleinen siervaas met bont decor, vleermuizen, draken, floraal. Fijn gedecoreerd. Afmeting: 31 x 17 cm ø. In goede staat.

Grote oude Familie Rose vaas
Resultaat: 1.100 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose rolvaas met figuren in tuin decor. Afmeting: 49 x 15 cm ø. In goede staat.

Grote Chinese vaas, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 1.100 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met pioenrozen en reizigers in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 37 x 21 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese schotel, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 1.000 EUR

Antieke diepe Chinees porseleinen schotel met figuren decor en swastika. Met gecontourneerde omranding. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 23,7 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese celadon schaal
Resultaat: 1.000 EUR

Oud Chinees celadon porseleinen schaaltje met gecontourneerde omranding + collectie etiket 'H. Goldet nr. 1959'. Afmeting: 3,5 x 12,7 cm ø. In goede staat.

Antieke kapotte Chinese celadon vaas
Resultaat: 1.000 EUR

Antieke kapotte Chinees porseleinen celadon vaas. Song Dynastie?. Afmeting: 23 cm. In matige staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 800 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in tuin decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 28 x ø 13 cm. In goede staat.

Oude/antieke Quan Ying
Resultaat: 775 EUR

Oude/antieke gesigneerde Chinees Blanc de Chine porseleinen Quan Yin op vis. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Meissen servies 'Blümen'
Resultaat: 750 EUR

Duits Meissen porseleinen ontbijtservies met bloemen en goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, 18x kop/schotels, 17x gebaksborden. Enkele chip mogelijk. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.

Kapitale Familie Verte schotel, 19e eeuw
Resultaat: 750 EUR

Kapitale 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel. Met figuren decor en keizerlijk geel. Afmeting: ø 48,2 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese dekselvazen
Resultaat: 750 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen dekselvazen met Chinese voorwerpen decors rondom. Eén chip deksel. Afmeting: 31 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose kruik
Resultaat: 700 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose kruik met lampion optocht met musicerende Chinese kinderen en goud decor. Afmeting: 24,5 x 16,5 x 8 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 700 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met craquelé glazuur en bodemmerk + etiketten 'Mr. en Mrs. Clark Collection Darlington Hall Chinese Exhibition 1967'. Afmeting: H 20,4 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese rijstwijnkopjes
Resultaat: 650 EUR

Twee oude aparte Chinees porseleinen rijstwijn-kopjes met tuin decor, Chinese tekst en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x 6,5 cm ø. In goede staat.

Grote oude/antieke Swatow schotel
Resultaat: 625 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen Swatow schotel met draken decor. Afmeting: 9 x 41 cm ø. In goede staat.

K.P.M. Servies, 1920
Resultaat: 600 EUR

Twintig-delig Duits K.P.M. porseleinen servies + tablet. Circa 1920. Met florale/goud decor. Bestaande uit: Zes kopjes/schotels, tablet (geen K.P.M.), theekan, vijf bordjes, melkkan + suikerpot. Afmet...

Oude Chinese penselen houder
Resultaat: 600 EUR

Oude Chinees porseleinen penselenhouder met tuin decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 13,2 x 10,2 cm ø. In goede staat.

3x Chinese of Japanse borden, 19e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Drie grote Japanse of Chinees porseleinen borden met draken decor. 19e Eeuw. Enkele lichte chips rand. Afmeting: ø 27 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Meissen set, 19e eeuw
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuws Duits Meissen porseleinen tete a tete. Zes-delig. Tablet K.P.M. Roomkannetje + lepel, suikerpotje, mocca kannetje + twee kop en schotels. Afmeting: 10 x 26 x 22 cm. In goede staat.

2x Grote antieke Chinese kommen
Resultaat: 500 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen kommen met karper/peterselie decor. Enkele chips omranding. Afmeting: 9,3 x 19,2 cm ø. In redelijk/goede staat.

Zeldzame Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met figuren in tuin decor. Gerestaureerd. Afmeting: ø 38,7 cm. In redelijk/goede staat.

Grote oude Chinese vaas
Resultaat: 500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels in de wolken decor. Met etiketten 'Mr. en Mrs. Afred Clark Collection Oriëntal Ceramic'. Afmeting: 36 x 15,5 cm ø. In goede staat.

Chinese Familie Rose schaal
Resultaat: 500 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met vogel op bloesemtak decor en onder kersenkleur glazuur. Afmeting: 3 x 15,6 cm ø. In goede staat.