Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
A. van Welie, Portret Romeinse keizer Nero 1003
A. van Welie, Portret Romeinse keizer Nero

Resultaat:

3.900 EUR

Verkocht
W. Moras, Bosbeek in de winter 1000
W. Moras, Bosbeek in de winter

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Indonesisch hanengevecht 1006
Ongesigneerd, Indonesisch hanengevecht

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Herman C.A. Paradies, 't Groenendaal Rotterdam 1018
Herman C.A. Paradies, 't Groenendaal Rotterdam

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
A.J. Groenewegen, Landschap met koeien en kippen 1015
A.J. Groenewegen, Landschap met koeien en kippen

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
David Artz, Etend kindje in kakstoel 1164
David Artz, Etend kindje in kakstoel

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Jurres, Paard met Arabische figuren 1059
Jurres, Paard met Arabische figuren

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Ton Schulten, Abstracte compositie 1007
Ton Schulten, Abstracte compositie

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
J.A. Zandleven, Hooischuur in bos 1011
J.A. Zandleven, Hooischuur in bos

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
J. Hovener, Poezen in interieur 1078
J. Hovener, Poezen in interieur

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
E. van Dieghem, Schapen en kippen bij stalingang 1066
E. van Dieghem, Schapen en kippen bij stalingang

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
A.M. Gorter, Vordense beek in de herfst 1068
A.M. Gorter, Vordense beek in de herfst

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Théophile de Bock, Zandpad met berkenbomen 1096
Théophile de Bock, Zandpad met berkenbomen

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
M.H. Mackenzie, Koetsen in de winter 1130
M.H. Mackenzie, Koetsen in de winter

Resultaat:

580 EUR

Verkocht
Cor Noltee, Stadsgezicht met tram en figuren 1032
Cor Noltee, Stadsgezicht met tram en figuren

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Monogram A.S., Figuren op vestingswal 1305
Monogram A.S., Figuren op vestingswal

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
A.F. van Noort, Strandgezicht Zandvoort 1014
A.F. van Noort, Strandgezicht Zandvoort

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
W.K. Nakken, Herder met paarden bij drenkplaats 1019
W.K. Nakken, Herder met paarden bij drenkplaats

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
J.A. Hesterman, Twee vissers in boot bij rietkraag 1094
J.A. Hesterman, Twee vissers in boot bij rietkraag

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Heinrich Zille, Figuren bij waslijn 1133
Heinrich Zille, Figuren bij waslijn

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Anton Funke, Stilleven met rozen 1058
Anton Funke, Stilleven met rozen

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
A. van Gilst. Rotterdamse haven 1469
A. van Gilst. Rotterdamse haven

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
W. Stern, Drie konijnen in gras 1033
W. Stern, Drie konijnen in gras

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Interieur met figuren 1172
Ongesigneerd, Interieur met figuren

Resultaat:

420 EUR