Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
193 Resultaten
Kavel: 1003

A. van Welie, Portret Romeinse keizer Nero

Resultaat: 3.900 EUR

Antoon van Welie. 1866 - 1956. Portret Romeinse keizer Nero. Voorzien van prachtige volhouten Romeinse lijst met Korinthische zuilen en restvergulding. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 181 cm. In g...


Kavel: 1000

W. Moras, Bosbeek in de winter

Resultaat: 3.000 EUR

Walter Moras. 1856 - 1925. Bosbeek in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 121 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1006

Ongesigneerd, Indonesisch hanengevecht

Resultaat: 2.500 EUR

Ongesigneerd. Indonesische School. Mogelijk Kusama Affandi. 1907 - 1990. Indonesisch hanengevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 147 cm. In goede staat.


Kavel: 1018

Herman C.A. Paradies, 't Groenendaal Rotterdam

Resultaat: 1.200 EUR

Herman C.A. Paradies. Gezicht op het Groenendaal Rotterdam met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1015

A.J. Groenewegen, Landschap met koeien en kippen

Resultaat: 950 EUR

A.J. Groenwegen. 1874 - 1963. Landschap met koeien en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35,5 x 26 cm. In goede staat.


Kavel: 1164

David Artz, Etend kindje in kakstoel

Resultaat: 900 EUR

David Artz. 1837 - 1890. Etend kindje in kakstoel. Olieverf op paneel. Afmeting: 21,5 x 16 cm. In goede staat.


Kavel: 1059

Jurres, Paard met Arabische figuren

Resultaat: 850 EUR

Johannes Hendricus Jurres. 1875 - 1946. Paard met Arabische figuren in grot. Olieverf op linnen. Afmeting: 126 x 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1007

Ton Schulten, Abstracte compositie

Resultaat: 800 EUR

Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Abstracte compositie. Verso etiket Chez Moi. Ton Schulten Galerie International Nr. 109, Hfl. 4.600,=. Acryl op linnen. Afmeting: 80 x 90 cm. In goede staat.


Kavel: 1011

J.A. Zandleven, Hooischuur in bos

Resultaat: 650 EUR

Jan Adam Zandleven. 1868 - 1923. Hooischuur in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: 49 x 36 cm. In goede staat.


Kavel: 1078

J. Hovener, Poezen in interieur

Resultaat: 650 EUR

J. Hovener. Poezen in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 75 cm. In goede staat.


Kavel: 1066

E. van Dieghem, Schapen en kippen bij stalingang

Resultaat: 600 EUR

Eugeen van Dieghem. 1875 - 1930. Belgische School. Schapen en kippen bij stalingang. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.


Kavel: 1068

A.M. Gorter, Vordense beek in de herfst

Resultaat: 600 EUR

A.M. Gorter. 1866 - 1933 Almelo. Vordense beek in de herfst. Aquarel op papier. Afmeting: 80 x 57 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1096

Théophile de Bock, Zandpad met berkenbomen

Resultaat: 600 EUR

Théophile de Bock. 1851 - 1904. Zandpad met berkenbomen. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 29 cm. In goede staat.


Kavel: 1130

M.H. Mackenzie, Koetsen in de winter

Resultaat: 580 EUR

M.H. Mackenzie. 1878 - 1961. Ook verso gesigneerd en Prins Hendrikkade Amsterdam. Koetsen in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 36 cm. In goede staat.


Kavel: 1032

Cor Noltee, Stadsgezicht met tram en figuren

Resultaat: 575 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Stadsgezicht met tram en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.


Kavel: 1305

Monogram A.S., Figuren op vestingswal

Resultaat: 550 EUR

Monogram A.S. 19e Eeuw. Figuren op vestingswal. Sepia op papier. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 1014

A.F. van Noort, Strandgezicht Zandvoort

Resultaat: 500 EUR

A.F. van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1019

W.K. Nakken, Herder met paarden bij drenkplaats

Resultaat: 500 EUR

Willem Karel Nakken. 1835 - 1926. Herder met paarden bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: 54 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1094

J.A. Hesterman, Twee vissers in boot bij rietkraag

Resultaat: 475 EUR

J.A. Hesterman. 1848 - 1916. Twee vissers in boot bij rietkraag. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 24 cm. In goede staat.


Kavel: 1133

Heinrich Zille, Figuren bij waslijn

Resultaat: 475 EUR

Heinrich Zille. 1858 - 1929. Duitse School. Figuren bij waslijn. Plus twee boeken. Houttekening op papier. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 1058

Anton Funke, Stilleven met rozen

Resultaat: 450 EUR

Anton Funke. 1869 - 1955. Groot stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 85 cm. In goede staat.


Kavel: 1469

A. van Gilst. Rotterdamse haven

Resultaat: 425 EUR

Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Rotterdamse haven met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1033

W. Stern, Drie konijnen in gras

Resultaat: 420 EUR

W. Stern 1915. Willem Johan C. Stern. 1879 - 1939. Drie konijnen in gras. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 46 cm. In goede staat.


Kavel: 1172

Ongesigneerd, Interieur met figuren

Resultaat: 420 EUR

Ongesigneerd. Interieur met figuren. Met Empire lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.