Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen figuur, Cowboys te paard
Resultaat: 1.150 EUR

Grote oude brons gegoten figuur naar Frederik Remington. Schietende cowboys te paard. Afmeting: 37 x 40 x 30 cm. In goede staat.

2x Antieke beelden, Amerikaanse boksers
Resultaat: 1.100 EUR

Twee grote antieke metalen Amerikaanse boksers op zwart marmeren basement. Door Arthur Waagen. 1869 - 1910. Afmeting: H 71 - 72 cm. In goede staat.

Antieke marmeren buste, 1880
Resultaat: 600 EUR

Antiek Frans marmeren damesbuste met brons verguld kleed, hoofd wit Carrara marmer. Ongesigneerd. Circa 1880. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Antiek bronzen beeld, Jachthond
Resultaat: 400 EUR

Antiek gesigneerd bronzen beeld. Onduidelijk. Jachthond. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 29 x 11 cm. In goede staat.

2x Antieke bronzen boekensteunen, 1930
Resultaat: 325 EUR

Twee antieke brons gepatineerde Art Deco boekensteunen. Don Quichot en Pancho op zwart marmeren basement. beelden zijn van samac Circa 1930. Afmeting: 16 x 14 x 10 cm. In goede staat.

Heilig hart beeld, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Groot 19e eeuws gipsen religieus Heilig hart beeld met originele beschildering. Afmeting: H 122 cm. In goede staat.

Antieke Japanse bronzen plaquette, 1920
Resultaat: 200 EUR

Antieke Japanse bronzen plaquette. Monogram G.V. Circa 1920. Japanse man met hemd met swastika. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Boer met klompen
Resultaat: 180 EUR

Groot antiek bronzen figuur op marmeren basement. Boer met klompen. Gesigneerd P. Philippe. 1870 - 1930. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Grote bronzen Bulldog
Resultaat: 170 EUR

Grote bronzen hond. Bulldog. Eind 20e eeuw. Afmeting: 54 x 54 x 35 cm. In goede staat.

Bronzen Charlie Chaplin
Resultaat: 150 EUR

Groot bronzen Charlie Chaplin beeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

Oude/antieke bronzen boeddha
Resultaat: 150 EUR

Oude/antieke bronzen Oosterse boeddha in lotushouding. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Valk
Resultaat: 140 EUR

Bronzen valk op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Wilhelm K. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Aphrodithe
Resultaat: 140 EUR

Bronzen Aphrodithe op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Houten heilig beeld, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 130 EUR

17e - 18e Eeuws houtgestoken heilige figuur. Ouder wormbeval. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Antiek bronzen beeld, Monnik
Resultaat: 125 EUR

Antieke dikke bronzen monnik op zwart marmeren basement. Circa 1920. Gesigneerd Pol Quentin. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Erotisch
Resultaat: 120 EUR

Moderne bronzen erotische figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Eend
Resultaat: 110 EUR

Art Deco-stijl bronzen eend op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 37 x 32 x 18 cm. In goede staat.

Heilig hart beeld, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Groot 19e eeuws gipsen Heilig hart beeld met originele polychromie. Afmeting: 106 cm. In goede staat.

Afrikaanse vrouwenbuste
Resultaat: 90 EUR

Grote oude Afrikaanse houtgesneden vrouwenbuste met kralen, schelpen en messing beslag. Afmeting: 117 cm. In goede staat.

Antiek beeld, Jongeman met hazewindhond
Resultaat: 85 EUR

Antiek compositie metalen figuur. Jongeman met hazewindhond. Circa 1900. Afmeting: 27 x 25 x 11 cm. In goede staat.

Antieke Indonesische vaas
Resultaat: 85 EUR

Grote antieke Indonesische bewerkte vaas met wayang figuren, paradijsvogels, swastika etc. Afmeting: 49 x 24 cm ø. In goede staat.

2x Oude/antieke lava stenen boeddha hoofden
Resultaat: 80 EUR

Twee oude/antieke Oosterse lava-stenen boeddha hoofden. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.

Art Deco beeld, Hazewindhond
Resultaat: 80 EUR

Art Deco hazewindhond op marmeren basement. Circa 1930. Compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 19 x 18 x 9 cm. In goede staat.

Oosterse terracotta sculptuur
Resultaat: 80 EUR

Grote oude Oosterse terracotta beschilderde sculptuur. In houten kist. Afmeting: 65 x 32 x 12 cm. In goede staat.