Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Franse Neuchattel pendule, 18e eeuw 3636
Franse Neuchattel pendule, 18e eeuw

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Engelse Bracket klok, 18e eeuw 3563
Engelse Bracket klok, 18e eeuw

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Zeldzame Flöten Uhr 3500
Zeldzame Flöten Uhr

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Stoeltjesklok, 19e eeuw 3635
Stoeltjesklok, 19e eeuw

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Antieke Charles Dix pendule, 1830 3503
Antieke Charles Dix pendule, 1830

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Engelse Bracket klok, 1800 3504
Engelse Bracket klok, 1800

Resultaat:

1.050 EUR

Verkocht
Antieke klokkendrager, 1900 3561
Antieke klokkendrager, 1900

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Duitse schilderijklok, 1840 3506
Duitse schilderijklok, 1840

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Jaeger LeCoultre Atmos klok 3514
Jaeger LeCoultre Atmos klok

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antieke klokkendrager, 1900 3582
Antieke klokkendrager, 1900

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Staande Kieninger klok 3515
Staande Kieninger klok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse Lyra pendule, 19e eeuw 3516
Franse Lyra pendule, 19e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke Engelse waterklok 3528
Antieke Engelse waterklok

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Engelse lantaarnklok 3522
Engelse lantaarnklok

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Wereldklok 3534
Wereldklok

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Nachtlicht Tournant klok, 1880 3525
Nachtlicht Tournant klok, 1880

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke serpentijn regulateur, 1860 3548
Antieke serpentijn regulateur, 1860

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Staande Engelse klok, 18e eeuw 3552
Staande Engelse klok, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke Franse bureauklok, 1900 3592
Antieke Franse bureauklok, 1900

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Grote messing belklok, 1880 3523
Grote messing belklok, 1880

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antiek Frans klokkenstel, 1920 3533
Antiek Frans klokkenstel, 1920

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Groot antiek marmeren klokkenstel 3537
Groot antiek marmeren klokkenstel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Friese stoelklok, 18e - 19e eeuw 3554
Friese stoelklok, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Hollandse staande klok, 19e eeuw 3667
Hollandse staande klok, 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Friese staartklok, 1860 3697
Friese staartklok, 1860

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Friese stoeltjesklok, 18e - 19e eeuw 3574
Friese stoeltjesklok, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Antieke Franse bureauklok, 1900 3536
Antieke Franse bureauklok, 1900

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antieke Lenzkirch wekkerklok 3545
Antieke Lenzkirch wekkerklok

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Staande (huwelijk) klok 3674
Staande (huwelijk) klok

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Miniatuur A'dams staande klok 3544
Miniatuur A'dams staande klok

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule, 1870 3599
Antieke Franse pendule, 1870

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Schwarzwald Bismarck klok 3615
19e Eeuwse Schwarzwald Bismarck klok

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antiek klein Frans klokkenstel, 1860 3626
Antiek klein Frans klokkenstel, 1860

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antiek 3-delig klokkenstel, 1900 3639
Antiek 3-delig klokkenstel, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Augenwender Uhr 3646
Augenwender Uhr

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Miniatuur Vorderzappler, 19e eeuw 3565
Miniatuur Vorderzappler, 19e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Oude lantaarnklok 3628
Oude lantaarnklok

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke Franse schoolklok, 1900 3680
Antieke Franse schoolklok, 1900

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke Franse historisme pendule 3698
Antieke Franse historisme pendule

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke Franse bureauklok, 1900 3557
Antieke Franse bureauklok, 1900

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke Pfeilkreuz tafelklok 3564
Antieke Pfeilkreuz tafelklok

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke regulateur, 1890 3610
Antieke regulateur, 1890

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Franse pendule, 1870 3571
Franse pendule, 1870

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bureauwekker, 1900 3588
Bureauwekker, 1900

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Franse comtoise klok 3631
18e Eeuwse Franse comtoise klok

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Friese staartklok, 19e eeuw 3691
Friese staartklok, 19e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke Franse bureauklok 3584
Antieke Franse bureauklok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse neogotische kathedraalklok 3586
Franse neogotische kathedraalklok

Resultaat:

100 EUR