41. Juniveiling 2019

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

Wortelnoten schrijfkabinet, 18e eeuw 4002
Wortelnoten schrijfkabinet, 18e eeuw

6.000 EUR

A. van Welie, Portret Romeinse keizer Nero 1003
A. van Welie, Portret Romeinse keizer Nero

3.900 EUR

Cloisonné wierookpotje 2009
Cloisonné wierookpotje

3.800 EUR

Witgouden armband met briljant 4
Witgouden armband met briljant

3.600 EUR

Chinese kruik met oren 6262
Chinese kruik met oren

3.250 EUR

W. Moras, Bosbeek in de winter 1000
W. Moras, Bosbeek in de winter

3.000 EUR

Ongesigneerd, Indonesisch hanengevecht 1006
Ongesigneerd, Indonesisch hanengevecht

2.500 EUR

Franse Neuchattel pendule, 18e eeuw 3636
Franse Neuchattel pendule, 18e eeuw

2.250 EUR

Engelse Bracket klok, 18e eeuw 3563
Engelse Bracket klok, 18e eeuw

2.000 EUR

Italiaans dressoir, Osvaldo Borsani 4006
Italiaans dressoir, Osvaldo Borsani

2.000 EUR

Gouden Rolex 58
Gouden Rolex

1.800 EUR

Zeldzame Flöten Uhr 3500
Zeldzame Flöten Uhr

1.800 EUR

Chovi Les Eames zetel + voetenbank 4021
Chovi Les Eames zetel + voetenbank

1.800 EUR

Wortelnoten kabinet, 18e eeuw 4058
Wortelnoten kabinet, 18e eeuw

1.750 EUR

Chovi Les Eames zetel 4022
Chovi Les Eames zetel

1.700 EUR

Witgouden briljant armband 53
Witgouden briljant armband

1.500 EUR

Stoeltjesklok, 19e eeuw 3635
Stoeltjesklok, 19e eeuw

1.500 EUR

Compleet zilveren bestek 19
Compleet zilveren bestek

1.400 EUR

Zeldzame Franse narrenkast, 19e eeuw 4017
Zeldzame Franse narrenkast, 19e eeuw

1.250 EUR

Oude Chinese siervaas 6147
Oude Chinese siervaas

1.250 EUR

Antiek horloge met speelwerk 256
Antiek horloge met speelwerk

1.200 EUR

Herman C.A. Paradies, 't Groenendaal Rotterdam 1018
Herman C.A. Paradies, 't Groenendaal Rotterdam

1.200 EUR

Duitse boekenkast, 19e eeuw 4014
Duitse boekenkast, 19e eeuw

1.200 EUR

Bronzen figuur, Cowboys te paard 5030
Bronzen figuur, Cowboys te paard

1.150 EUR