Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Visbestek 919
Visbestek
Startprijs 15 EUR
Armband uit parelmoeren schakels 785
Armband uit parelmoeren schakels
Startprijs 20 EUR
Zilveren armband, robijn 851
Zilveren armband, robijn
Startprijs 20 EUR
Martin van Waning, Kerkgezicht met figuren 1327
Martin van Waning, Kerkgezicht met figuren
Startprijs 20 EUR
9 x Oude kunst/antiek boeken 2199
9 x Oude kunst/antiek boeken
Startprijs 20 EUR
Schaakspel / Oude wijnopener-set 2460
Schaakspel / Oude wijnopener-set
Startprijs 20 EUR
Antieke met been ingelegde stoof, 1910 2485
Antieke met been ingelegde stoof, 1910
Startprijs 20 EUR
Antieke sigarensnijder, 1930 2506
Antieke sigarensnijder, 1930
Startprijs 20 EUR
Munt, 5 Mark, 1875 2919
Munt, 5 Mark, 1875
Startprijs 20 EUR
Jugendstil regulateur, 1915 3638
Jugendstil regulateur, 1915
Startprijs 20 EUR
2x Antieke keramieken vazen, 1915 6130
2x Antieke keramieken vazen, 1915
Startprijs 20 EUR
Antiek Engels Cauldon schaaltje 6649
Antiek Engels Cauldon schaaltje
Startprijs 20 EUR
2x Meissen plaquettes 6676
2x Meissen plaquettes
Startprijs 20 EUR
Zilveren ring met opaal 357
Zilveren ring met opaal
Startprijs 25 EUR
Zilveren choker 401
Zilveren choker
Startprijs 25 EUR
Zilveren rozenvaasje 649
Zilveren rozenvaasje
Startprijs 25 EUR
Zilveren ring, roze hart 651
Zilveren ring, roze hart
Startprijs 25 EUR
Gouden hanger met barnsteen 858
Gouden hanger met barnsteen
Startprijs 25 EUR
Malachiet armband 922
Malachiet armband
Startprijs 25 EUR
3 Robijnen 945
3 Robijnen
Startprijs 25 EUR
Beppi Zancan, 2x Landschappen 1266
Beppi Zancan, 2x Landschappen
Startprijs 25 EUR
Onduid. gesig., Abstract figuratief 1402
Onduid. gesig., Abstract figuratief
Startprijs 25 EUR
K.T. Nauhaus, Riviergezicht door stad 1404
K.T. Nauhaus, Riviergezicht door stad
Startprijs 25 EUR
12 Messen, hoorn heft 2156
12 Messen, hoorn heft
Startprijs 25 EUR