Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot antieke carbidlampen
Resultaat: 130 EUR

Lot diverse antieke carbid en petroleumlampen. Groot formaat. Afmeting: circa 17 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren lepeldoos
Startprijs 80 EUR

Zilveren lepeldoos, 833/000, met geribde randen, geplaatst op 4 klauwpoten en aan de bovenzijde voorzien van een guilloche gravering en heeft een uitgewerkt hengsel. De binnenzijde is voorzien van roo...

Antiek Petrus Regout kaststel, 1900
Startprijs 80 EUR

Antiek Petrus Regout Maastricht kaststel. Circa 1900. Bij dekselvaas bovenrand haarlijn. Plus één antieke Imari porseleinen dekselvaas. Afmeting: 21 - 30 cm. In goede staat.

Goud op zilveren ring met zirconia
Startprijs 30 EUR

Goud op zilveren ring, 925/000, breed model versierd met gezaagde bloemen bezet met zirconia's. breedte 13 mm ø 56, ca 6 gram. In goede staat.

Delfts blauwe sierschotel, 20e eeuw
Startprijs 30 EUR

Zeer grote Delfts blauwe sierschotel naar 18e eeuws voorbeeld. Met spreuk; 'er helpt geen medicijn het is minne pijn'. 20e Eeuw. Afmeting: ø 42 cm. In goede staat.

2 Paar zilveren manchetknopen
Resultaat: 50 EUR

Twee paar zilveren manchetknopen, 835/000, een paar rechthoekige manchetknopen met barnsteen en een paar gehamerde manchetknopen in driehoekige vorm bezet met een koraal. totaal ca 21,6 gram. 20-25mm....

Antieke Franse bronzen pendule, 1880
Startprijs 180 EUR

Antieke Franse bronzen historisme pendule. Circa 1880. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Met emaille cartouches. Afmeting: 54 x 31 x 13 cm. In goede staat.

2x Imari porselein, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Twee maal 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Sauskom met floraal + goud decor, één chip + Zoutnap met florale + goud decor. Afmeting: 5 x 22 x 15 cm / 5 x 8 cm ø. In redelijk/goede staa...

Delftse Fayence sierschotel, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met Chinese florale decors. Lichte randschades. Afmeting: 5 - 35 cm ø. In goede staat.

Antieke schenkkan 'De Distel'
Startprijs 290 EUR

Hollandse antieke platelen schenkkan van De Distel (Amsterdam). Polychrome, Art Deco. Circa 1920. Schilder D.Z. Nr. 69/Leci. Haarlijnen in handvat. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.

Eissenloeffel-stijl Jugendstil jardiniere, 1915
Resultaat: 50 EUR

Jugendstil messing jardiniere met zinken binnenbak. Circa 1915. Eissenloeffel-stijl. Afmeting: 8 x 35 x 10 cm. In goede staat.

2x Antieke Chicken cups
Resultaat: 300 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Chicken kop en schotels. Familie Rose. 19e Eeuw. Eén kopje minimale chip. Afmeting: 4,5 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Jugendstil regulateur, 1915
Startprijs 20 EUR

Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur. Circa 1915. Deel houtwerk mist. Afmeting: 70 cm. In redelijke staat.

Antieke lampenvoet
Resultaat: 40 EUR

Antieke compositie metalen lampenvoet. Jager met boog en vogel op rug. Op natuurstenen basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Jugendstil lampenvoet, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse messing vernikkelde Jugendstil lampenvoet met kraanvogel. Circa 1915. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Oude/antieke Familie Verte vaas
Startprijs 150 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte vaas met zes tekens bodemmerk. Met figuren/floraal decor. Afmeting: 21 x 8 x 8 cm. In goede staat.

Kapitale Japanse schotel, 19e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Kapitale 19e eeuwse Japanse porseleinen schotel met bodemmerk en roofvogel in boom. Afmeting: 11 x 66 cm ø. In goede staat.

18e Eeuwse Franse comtoise klok
Resultaat: 110 EUR

Grote 18e eeuwse Franse eikenhouten comtoise klok met spillegang. Huwelijk. Met gewichten + slinger. Verder in goede staat. Afmeting: H 250 cm.

Lot Meissen porselein (4x)
Startprijs 80 EUR

Vier maal Duits Meissen porselein. Floraal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cakeschaal, onderzetter, schaaltje, en een deksel. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.

Antieke Meissen dekselterrine
Startprijs 680 EUR

Grote antieke Duitse Meissen porseleinen dekselterrine met putti en hoorn des overvloeds. Vingertje eraf + randschade terrine. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 37 x 23 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese/Tibetaanse bronzen vaas, 1900
Startprijs 90 EUR

Antieke Chinese of Tibetaanse bronzen vaas met monnik. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese drakenschotel
Startprijs 1.800 EUR

Prachtige grote oude Chinees porseleinen drakenschotel met onderkant en bovenkant draken in wolken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 34, 7 cm ø. In goede staat.

Grote Meissen tafellamp
Startprijs 150 EUR

Grote Duitse Meissen porseleinen tafellamp. Handbeschilderd met bloemen en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Resultaat: 70 EUR

Kleine handbeschilderde Friese stoelklok. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.