41. Juniveiling 2019

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00  |  Veiling afgelopen

209 Resultaten
Kavel: 3500

Zeldzame Flöten Uhr

Resultaat: 1.800 EUR

Kavel: 3501

Lenzkirch klokkenstel, 19e eeuw

Startprijs 1.750 EUR

Kavel: 3502

Zeldzaam Amsterdams' staand horloge, 18e eeuw

Startprijs 4.500 EUR

Kavel: 3503

Antieke Charles Dix pendule, 1830

Resultaat: 1.100 EUR

Kavel: 3504

Engelse Bracket klok, 1800

Resultaat: 1.050 EUR

Kavel: 3505

Originele Engelse bracket tafelklok, 18e eeuw

Startprijs 2.900 EUR

Kavel: 3506

Duitse schilderijklok, 1840

Resultaat: 650 EUR

Kavel: 3507

Vuurvergulde Empire pendule

Startprijs 1.600 EUR

Kavel: 3508

Antieke Capucijner officiersklok, 1800

Startprijs 1.700 EUR

Kavel: 3509

Antieke Capucijner Officiersklok

Startprijs 1.700 EUR

Kavel: 3510

Antieke Lenzkirch tafelklok

Startprijs 800 EUR

Kavel: 3511

Antieke Weense wandklok met muziek, 1840

Startprijs 550 EUR

Kavel: 3512

Startprijs 2.700 EUR

Kavel: 3513

Weense tafelklok, 18e eeuw

Startprijs 500 EUR

Kavel: 3514

Jaeger LeCoultre Atmos klok

Resultaat: 650 EUR

Kavel: 3515

Staande Kieninger klok

Resultaat: 500 EUR

Kavel: 3516

Franse Lyra pendule, 19e eeuw

Resultaat: 400 EUR

Kavel: 3517

Antieke tafelklok, 17e - 18e eeuw

Startprijs 3.500 EUR

Kavel: 3518

Vuurvergulde portaalpendule, 1800

Startprijs 550 EUR

Kavel: 3519

Vuurvergulde Charles Dix pendule, 1840

Startprijs 500 EUR

Kavel: 3520

Antieke Franse pendule

Startprijs 190 EUR

Kavel: 3521

Franse vergulde pendule, 19e eeuw

Startprijs 240 EUR

Kavel: 3522

Engelse lantaarnklok

Resultaat: 350 EUR

Kavel: 3523

Grote messing belklok, 1880

Resultaat: 250 EUR