Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Roco H0: 72920 + 62916
Resultaat: 155 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 72920, CSD T478.1010 en 1x Diesellok 62916, CD 854 067-7, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62834 + 72515
Resultaat: 105 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62834, Press 253 015-8 en 1x E-lok 72515, D-Rpool 185 691-3, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62724 + 62418
Resultaat: 125 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62724, Renfe D333 062.8 en 1x E-lok 62418, Renfe 250 013-0, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63855 + 62849
Resultaat: 120 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63855, E645.105 (Trenitalia) en 1x Diesellok 62849, PEG 221 136-5 (Imotrans), beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62436 + 62707
Resultaat: 120 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62436, DBAG 155-001-1 en 1x E-lok 62707, D-LM 185 664-0, beide in originele verpakking en in goede staat.

3x Oude speelgoed auto's
Startprijs 45 EUR

Drie oude speelgoed auto's. Eén maal Gana, Opel Rekord. Eén maal Lion Car, Opel Record. Eén maal J.M.K. France, H.P. Citroën. Bespeeld. Afmeting: 7,5 - 9 cm. In goede staat.

Oude blikken speelgoed NS-trein, 1950
Startprijs 50 EUR

Oude Hollandse blikken speelgoed NS-trein met batterij functie. Met rails. Circa 1950. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Schuco speelgoedauto
Startprijs 50 EUR

Oude Duitse blikken Schuco speelgoedauto. Patent Magico-Auto 2008. Made in U.S. Zone. Germany. Met sleutel. Afmeting: 13 cm. In redelijk/goede staat.

Blikken Schuco Ford
Resultaat: 90 EUR

Duitse blikken speelgoed Schuco Ford Coupe T 1917, Nr. 1227, Made in Western Germany. Eén wiel zit los erbij. Afmeting: 11 x 16 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude strips van Tarzan
Startprijs 50 EUR

Twee oude Tarzan bundel strips. Nederlandse uitgave van Hfl. 0,35 cent per stuk. Afmeting: 27,5 x 36,5 cm. In goede staat.

5x Biquit porseleinen poppen, 1900
Resultaat: 250 EUR

Set van vijf originele Duitse antieke bisquit porseleinen poppen in originele doos + originele kleertjes. Onbespeeld. Circa 1900. Afmeting: 26 x 40 x 8 cm. In goede staat. Lengte: 20 cm.

Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390. Duitsland ca. 1900.
Resultaat: 120 EUR

Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390. Duitsland ca. 1900. Het hoofd is van porselein met prachtige glazen ogen, een haren pruik. Antiek jurkje en ondergoed. Lijf armen en benen zijn van pa...

Blikken Merkur speelgoedtrein
Resultaat: 110 EUR

Blikken speelgoedtrein. Circa 1940. Lok, tender, twee wagons + rails. Gemerkt Merkur. Afmeting: 13 - 20 cm. Bespeeld. In redelijk/goede staat.

Antieke poppenwagen, 1915
Startprijs 60 EUR

Antieke Jugendstil poppenwagen met lederen kap, houten handvaten en originele beschildering. Circa 1915. Afmeting: 87 x 80 x 35 cm. In goede staat.

3x Poppen
Resultaat: 90 EUR

Biedermeier pop met porseleinen hoofd, Duitsland ca. 1885. Zogenaamde Chinahead, Stoffen lijf met porseleinen armen. Lengte 28 cm.Käthe Kruse-pop, de zogenaamde Bade-baby. Gemaakt tussen 1963 en 1974....

2x Pop
Resultaat: 135 EUR

Porseleinen pop, Ernst Heubach, malnummer 452, ca. 1928. Het hoofd is van gespoten porselein met in het materiaal gevormd haar. Het lijf is van papier-maché. Ze is origineel gekleed en heeft ook nog h...

2x Pop
Resultaat: 150 EUR

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Frankrijk ca 1910. Ze heeft glazen ogen en een lijf van papier-maché. Lengte 29 cm. Porseleinen pop, (type Oriëntal), E...

3x Poppen
Startprijs 125 EUR

Pop van papier-maché met een laagje was er over, (Zogenaamde wax-over) ca. 1890. Ze heeft glazen ogen, een originele pruik van schapenvacht en een stoffen lijf met benen en onderarmen van papier-maché...

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1910
Resultaat: 140 EUR

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1910. Ze heeft kristallen paperweight ogen, een pruik van mohair en een Frans geleed lijf. Lengte 72 cm.

3x Poppen
Startprijs 130 EUR

Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over) ca.1880. Type Motschmann. Ze heeft glazen ogen en een leren lijf. De houten benen en armen hebben beweegbare voetjes en handjes. ...

3x Oud Diecast speelgoed
Startprijs 100 EUR

Drie maal oud Diecast speelgoed. Gietijzer. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 40 cm. In goede staat.

Porseleinen pop, Firma J.D. Kestner, ca. 1895.
Resultaat: 200 EUR

Porseleinen pop, Firma J.D. Kestner, ca. 1895. Ze heeft mooie glazen ogen in een porseleinen hoofd en een mohair pruik. Lengte 71 cm.

Porseleinen pop, naar een mal van Bru, Parijs
Startprijs 225 EUR

Porseleinen pop, Ze heeft een porseleinen hoofd met glazen ogen en een pruik van echt haar. Haar lijf is van leer, maar de onderarmen en benen zijn weer van porselein. Een bijzonder exemplaar. Antiek...

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900.
Resultaat: 250 EUR

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900. Glazen ogen en een pruik van echt haar en een Frans geleed lijf van papier-maché. Lengte 76 cm.