Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot lot oud houten speelgoed
Resultaat: 700 EUR

Groot lot oud houten kinderspeelgoed. Circa 50er - 80er Jaren. Divers. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.

Art Deco poppenwinkel met accessoires
Resultaat: 475 EUR

Origineel beschilderde '30-jaren Art Deco poppenwinkel met accessoires en kleertjes. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.

Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890.
Resultaat: 300 EUR

Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890. Haar pruik is van mohair. Originele kleding van katoenen piqué met wafelmotief. Ze heeft een geleed lijf. Lengte 83 cm.

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900.
Resultaat: 250 EUR

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900. Glazen ogen en een pruik van echt haar en een Frans geleed lijf van papier-maché. Lengte 76 cm.

5x Biquit porseleinen poppen, 1900
Resultaat: 250 EUR

Set van vijf originele Duitse antieke bisquit porseleinen poppen in originele doos + originele kleertjes. Onbespeeld. Circa 1900. Afmeting: 26 x 40 x 8 cm. In goede staat. Lengte: 20 cm.

Lot oud/antiek kinderspeelgoed
Resultaat: 225 EUR

Lot oud/antiek kinderspeelgoed. Divers. Onder andere: Celluloid, kleertjes, blik, porselein, rammelaars etc. Zéér interessant lot!! Afmeting: 4 - 323 cm. In goede staat.

Porseleinen pop, Firma J.D. Kestner, ca. 1895.
Resultaat: 200 EUR

Porseleinen pop, Firma J.D. Kestner, ca. 1895. Ze heeft mooie glazen ogen in een porseleinen hoofd en een mohair pruik. Lengte 71 cm.

Porseleinen pop met loopmechaniek, J.D. Kestner, gemerkt 5, ca. 1890.
Resultaat: 200 EUR

Porseleinen pop met loopmechaniek, J.D. Kestner, gemerkt 5, ca. 1890. Ze heeft glazen ogen, een mohair pruik en een papier-maché lijf, prachtig gekleed. Ca. 1890. Lengte 54 cm.

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907
Resultaat: 180 EUR

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907. De mal is van het bekende atelier van Jumeau. Ze heeft kristallen paperweight ogen, een pruik van mohai...

Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890
Resultaat: 160 EUR

Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890. Een porseleinen hoofd met glazen ogen en een haren pruik. Een geleed lijf en antieke kleding van wafelpiqué. Duitsland ca. 1890. Lengte 68 cm.

2x Roco H0: 72920 + 62916
Resultaat: 155 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 72920, CSD T478.1010 en 1x Diesellok 62916, CD 854 067-7, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Pop
Resultaat: 150 EUR

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Frankrijk ca 1910. Ze heeft glazen ogen en een lijf van papier-maché. Lengte 29 cm. Porseleinen pop, (type Oriëntal), E...

2x Roco H0: 63809 + 69568
Resultaat: 150 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63809, BLS 185 525-3 in originele verpakking, in goede staat en 1x E-lok 69568, BR 101 102-2, in andere doos, in goede staat.

Porseleinen pop, Simon & Halbig, malnummer 1011, ca. 1889
Resultaat: 150 EUR

Porseleinen pop, Simon & Halbig, malnummer 1011, ca. 1889. Ze heeft een zogenaamde borstkop van porselein. Het leren lijf heeft onderarmen van porselein. Antieke kleding, glazen ogen en een pruik van ...

2x Roco H0: 62790 + 69926
Resultaat: 150 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62790, NS 2445 en 1x Diesellok 69926, NS 2201, beide in originele verpakking en in goede staat.

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1910
Resultaat: 140 EUR

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1910. Ze heeft kristallen paperweight ogen, een pruik van mohair en een Frans geleed lijf. Lengte 72 cm.

2x Roco H0: 63823 + 63828
Resultaat: 140 EUR

Twee loks Roco (professional) H0: 1x E-lok 63823, Einst. 1116 912-5 en 1x E-lok 63828, ÖBB 1016 023-2, beide in originele verpakking en in goede staat.

Artitec 20.204.01 H0
Resultaat: 140 EUR

Artitec 20.204.01 H0, DE 2 Nr. 86. In originele doos en in goede staat.

2x Pop
Resultaat: 135 EUR

Porseleinen pop, Ernst Heubach, malnummer 452, ca. 1928. Het hoofd is van gespoten porselein met in het materiaal gevormd haar. Het lijf is van papier-maché. Ze is origineel gekleed en heeft ook nog h...

Lot oude/antieke poppenmeubels
Resultaat: 135 EUR

Lot oude/antieke poppenmeubels + winkel. Circa 1920 - 1940. Bestaande uit: Keuken met buffet, tafel, stoelen, kinderwinkel met diverse lades etc. Afmeting: 7 - 100 cm. In goede staat.

Antieke teddybeer, 1930
Resultaat: 135 EUR

Antieke teddybeer met stro en vilt + glazen ogen. Mogelijk Steiff. Circa 1930. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

2x Roco H0: 63666 + 62557
Resultaat: 130 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63666, SBB 474 014-8 en 1x E-lok 62557, RTC EU43-007, beide in originele verpakking en in goede staat.

Antieke porseleinen pop, 1910
Resultaat: 130 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop met gelede lichaam, echt haar en slaapogen. Walterhausen T.P.T. nr. 1. Circa 1910. In goede staat.

Lot diverse brandweerauto's
Resultaat: 130 EUR

Zeer grote verzameling diverse brandweerauto's van metaal, blik, kunststof. Tweede helft 20e eeuw. Leuk lot. Diverse firma's. Afmeting: circa 7 - 50 cm. In goede staat.

2x Roco H0: 62724 + 62418
Resultaat: 125 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62724, Renfe D333 062.8 en 1x E-lok 62418, Renfe 250 013-0, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63875 + 62395
Resultaat: 125 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63875, NSB El 2211 en 1x E-lok 62395, SBB 460 012-8, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62855 + 63879
Resultaat: 125 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62855, ÖBB 2043 034-4 en 1x E-lok 63879, SBB 1661, beide in originele verpakking en in goede staat.

Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390. Duitsland ca. 1900.
Resultaat: 120 EUR

Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390. Duitsland ca. 1900. Het hoofd is van porselein met prachtige glazen ogen, een haren pruik. Antiek jurkje en ondergoed. Lijf armen en benen zijn van pa...

2x Roco H0: 62436 + 62707
Resultaat: 120 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62436, DBAG 155-001-1 en 1x E-lok 62707, D-LM 185 664-0, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63855 + 62849
Resultaat: 120 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63855, E645.105 (Trenitalia) en 1x Diesellok 62849, PEG 221 136-5 (Imotrans), beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62720 + 62726
Resultaat: 120 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62720, Renfe D333 102-2 en 1x Diesellok 62726, Renfe D333 031-3, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Trix H0: 22752 + 22713
Resultaat: 120 EUR

Twee loks Trix H0: 1x Diesellok 22752, DB 221 118-3 en 1x E-lok 22713, Re 460 033-4, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Trix H0: 22105 + 22708
Resultaat: 120 EUR

Twee loks Trix H0: 1x E-lok 22105, BR E 19 11en 1x E-lok 22708, BR E 19 11, beide in originele verpakking en in goede staat.

Antieke Armand Marseille pop + stoel
Resultaat: 120 EUR

Antieke Duitse porseleinen Armand Marseille pop met echt haar en kleertjes + stoel. Nr. 1894/7. Gelede papier maché lichaam. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Ca. 1910
Resultaat: 120 EUR

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Ca. 1910. Ze heeft glazen ogen met prachtige wimpers. Het gelede lijf is van papier-maché. Lengte 60 cm.

Porseleinen pop, Le Conte & Co, Parijs ca. 1900.
Resultaat: 120 EUR

Porseleinen pop, Le Conte & Co, Parijs ca. 1900. Gemerkt met L.C. en een Anker, Ze heeft grote glazen ogen, een originele haren pruik en een Frans geleed lichaam. Ze is geheel antiek gekleed. 62 cm.

Porseleinen pop, Frankrijk ca. 1890.
Resultaat: 120 EUR

Porseleinen pop, Frankrijk ca. 1890. Niet gemerkt, dus maker onbekend. Ze heeft glazen ogen, een haren pruik en mooie, antieke zijden kleding. Geleed lijf van papier-maché en hout. Lengte 43 cm.

Porseleinen pop, niet gemerkt, maar vermoedelijk gemaakt door Heinrich Handwerck. Duitsland ca. 1910.
Resultaat: 120 EUR

Porseleinen pop, niet gemerkt, maar vermoedelijk gemaakt door Heinrich Handwerck. Duitsland ca. 1910. De pop heeft glazen ogen, een pruik van echt haar en een Duits geleed lijf. Prachtige kleding met ...

Porseleinen pop, Ernst Heubach, malnummer 302. Ca. 1920
Resultaat: 120 EUR

Porseleinen pop, Ernst Heubach, malnummer 302. Ca. 1920. Ze heeft glazen ogen en een pruik van echt haar. Het lijf is geleed. Ze draagt een mooie satijnen jurk. Lengte 67 cm.

2x Loks Piko H0: 59483 + 57485
Resultaat: 120 EUR

Twee loks Piko H0: 1x Diesellok 59483, ACTS 7105 en 1x E-lok 57485, DHL 182 009-1, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62504 + 62485
Resultaat: 115 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62504, BLS 185 577-4 en 1x E-lok 62485, ÖBB 1216 050-5 (Weltrekord), beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63395 + 62712
Resultaat: 115 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 63395 , GySEV M62 902 en 1x Diesellok 62712, DSB Mz 1414, beide in originele verpakking en in goede staat.

3x H0-spoor loks
Resultaat: 115 EUR

Drie loks H0-spoor: 1x Trix H0 22716, E-lok, BR 152 001-4 "DB Museum/Märklin" met originele verpakking en in goede staat. 1x Brawa H0 0384, Diesellok BR 216 102-4 DB Cargo (Exclusive Edition) met orig...

3x H0-spoor loks
Resultaat: 115 EUR

Drie loks H0-spoor: 1x Fleischmann H0, Diesellok DB 218 356-4 met verpakking van ander model en in goede staat, 1x Trix H0 22538, DB 120 151-6 ZDF Express met originele verpakking en in goede staat, ...

Blikken Merkur speelgoedtrein
Resultaat: 110 EUR

Blikken speelgoedtrein. Circa 1940. Lok, tender, twee wagons + rails. Gemerkt Merkur. Afmeting: 13 - 20 cm. Bespeeld. In redelijk/goede staat.

2x Roco H0: 63960 + 63979
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Roco (professional) H0: 1x Diesellok 63960, DSB My 1125 en 1x Diesellok 63979, Einst. WAB 28, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63990 + 63674
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Roco (professional) H0: 1x Diesellok 63990, ÖBB 2016 084-2 en 1x E-lok 63674, Einst. ES 64 U2-027 beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63916 + 63824
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Roco (professional) H0: 1x Diesellok 63916, NS RN 232 902-7 en 1x E-lok 63824, Einst. 1116 911-7, beide in originele verpakking en in goede staat.

Fleischmann H0 4423
Resultaat: 110 EUR

Fleischmann H0 4423, Syntus treinstel "Lint"=, BR 648. In originele doos en in goede staat

Fleischmann H0 442302
Resultaat: 110 EUR

Fleischmann H0 442302, tweedelig dieseltreinstel "Lint" van Twents. In originele doos en in goede staat

2x Märklin/HAMO H0: 38614 + 34632
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Märklin/HAMO H0: 1x E-lok 38614, Re 4/4 460 022-7 en 1x E-lok 34632, Re 460074-8, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Märklin/HAMO H0: 38611 + 38613
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Märklin/HAMO H0: 1x E-lok 38611, Re 4/4 460 019-3(Miele) en 1x E-lok 38613, Re 4/4 460 020-1, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Märklin/HAMO H0: 8352 + 8353
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Märklin/HAMO H0: 1x E-lok 8352, Re 460 017-7 en 1x E-lok 8353, Re 4/4 460 018-5, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Märklin/HAMO H0: 3461 + 3336
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Märklin/HAMO H0: 1x E-lok 3461, Serie 460 Re 4/4 en 1x E-lok 3336, Ae 6/6 11425, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Trix H0: 22581 + 22582
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Trix H0 (International): 1x E-lok 22581, Re 4/4 460 014-4(HCB) en 1x E-lok 22582, Re 460033-4(Ascom), beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Trix H0: 22586 + 22589
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Trix H0: 1x E-lok 22586, Re 460 018-5(Pepsi) en 1x E-lok 22589, Re 460 033-4 (Space Dream), beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Trix H0: 22588 + 22724
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Trix H0: 1x Diesellok 22588, Am 842 000-2 en 1x Diesellok 22724, Tegernsee-Bahn 14, beide in originele verpakking en in goede staat.

3 Loks H0-spoor Trix
Resultaat: 110 EUR

Drie loks Trix H0: 1x 22438, DB E 70 21, 1x DB 140 458-1 en 1x DB 184 003-2, allen met (originele?) doosjes en in goede staat.

3 Loks H0-spoor
Resultaat: 110 EUR

Drie loks H0: 1x A.C.M.E. 60052, Railion 185 244-1, 1x Hobbytrain 61660, Ee 6/6 16820 en 1x Brawa 219 0401, DR 219 197-1, allen met originele doosjes en in goede staat.

2x Antieke Duitse poppen
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen poppen. Eén maal Porzellanfabrik Bruggrab 169/2, met slaap ogen en babylichaam, afmeting: 40 cm. Eén maal ongemerkt, Nr. 3, met gelede lichaam en slaap ogen, afmeting: ...

2x Pop
Resultaat: 110 EUR

Porseleinen pop, Walther & Sohn, Thüringen, ca. 1820, malnummr 200, Gemerkt W & S mrt kroontje. Glazen slaapogen, een pruik van mohair, (haar van de angorageit). Lengte 16 cm. Porseleinen pop, Gebroed...

2x Märklin H0: 37317 + 34402
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Märklin H0: 1x E-lok 37317, DB 111 0956-6 en 1x E-lok 34402, DB 110 216-9, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62834 + 72515
Resultaat: 105 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62834, Press 253 015-8 en 1x E-lok 72515, D-Rpool 185 691-3, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62817 + 63877
Resultaat: 105 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62817, Einst. LW 203.001 en 1x E-lok 63877, NSB El 16 2209, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63891 + 62838
Resultaat: 100 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63891, E444. 048 en 1x Electrische diesellok 62838, RTS 2016 905-9, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62460 + 62831
Resultaat: 100 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62460, SNCB/NMBS 2240 en 1x Diesellok 62831, EINST. ER20 -2007 (Siemens), beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63445 + 63970
Resultaat: 100 EUR

Twee loks Roco (professional) H0: 1x Diesellok 63445, D319.306.7 en 1x Diesellok 63970, Renfe D319.220, beide in originele verpakking en in goede staat.

Piko H0 57321 "Hondekop"
Resultaat: 100 EUR

Piko H0 57321 "Hondekop" electrisch treinstel van de NS. In originele doos en in goede staat.

2x Roco H0: 62819 + 62399
Resultaat: 100 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62819, CFL 1151 en 1x E-lok 62399, BLS Re 465 018-0, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63555 + 63978
Resultaat: 100 EUR

Twee loks Roco (professional) H0: 1x E-lok 63555, DB-AG 112 122-7 en 1x Diesellok 63978, DR V 200 025, beide in originele verpakking en in goede staat.

Roco H0, 69849
Resultaat: 100 EUR

Roco H0, 69849, E-lok Ce 6/8 II SBB (I3265). In originele doos en in goede staat.

Roco H0, 73354
Resultaat: 100 EUR

Roco H0, 68675, E-lok DRB E94 001. In originele doos en in goede staat.

3 Loks H0-spoor Trix
Resultaat: 100 EUR

Drie loks Trix H0: 1x DB 184 003-2, 1x DB 111 001-4 en 1x DB 140 854-1, allen met (originele?) doosjes en in goede staat.

3 Loks H0-spoor Trix
Resultaat: 100 EUR

Drie loks Trix H0: 1x DB 140 458-1, 1x DB 111 049-3 en 1x DB 111 007-1, allen met (originele?) doosjes en in goede staat.

2x Antieke poppen
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Duitse poppen. Eén maal porselein met baby-lichaam. Made in Germany 98/1. Circa 1920. Eén maal schildpad, Bärbel. Circa 1940. Afmeting: 34 - 40 cm. In goede staat.

2x Märklin H0: 3168 + 3324
Resultaat: 100 EUR

Twee loks Märklin H0: 1x E-lok 3168, NS 1213 en 1x E-lok 3324, NS 1139 (botsneus), beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Loks Piko H0: 57508 + 59400
Resultaat: 100 EUR

Twee loks Piko H0: 1x Diesellok 57508, 218 084-0 en 1x Diesellok 59400, 843 093-6, beide in originele verpakking en in goede staat.

3x Poppen
Resultaat: 90 EUR

Biedermeier pop met porseleinen hoofd, Duitsland ca. 1885. Zogenaamde Chinahead, Stoffen lijf met porseleinen armen. Lengte 28 cm.Käthe Kruse-pop, de zogenaamde Bade-baby. Gemaakt tussen 1963 en 1974....

Blikken Schuco Ford
Resultaat: 90 EUR

Duitse blikken speelgoed Schuco Ford Coupe T 1917, Nr. 1227, Made in Western Germany. Eén wiel zit los erbij. Afmeting: 11 x 16 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Roco H0, 68793
Resultaat: 90 EUR

Roco H0, 68675, Diesellok serie 2400 (2426) van de NS. In originele doos en in goede staat.

Electrotren H0, 2710
Resultaat: 90 EUR

Electrotren H0, 2710, E-lok NS 1300 (1124). In originele doos en in goede staat.

2x Biedermeier poppen
Resultaat: 90 EUR

Biedermeier pop met porseleinen hoofd, Duitsland ca. 1885. Zogenaamde Chinahead. Stoffen lijf met porseleinen armen en onderbenen. Schoentjes in het materiaal gevormd. Lengte 41 cm. Biedermeier pop me...

2x Pop
Resultaat: 90 EUR

Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). Gemerkt SPECIAL, Adolf Wislizenus in Waltershausen, ca. 1920.
Ze heeft glazen ogen en haar originele pruik. Het lijf is van pa...

Porseleinen pop, J.D. Kestner, gemerkt “SPECIAL” , malnummer 167, Duitsland ca. 1898.
Resultaat: 90 EUR

Porseleinen pop, J.D. Kestner, gemerkt “SPECIAL” , malnummer 167, Duitsland ca. 1898. Pruik van mohair, glazen ogen en antieke kleding. Lengte 58 cm.

2x Porseleinen pop
Resultaat: 90 EUR

Porseleinen popje. Papier maché lijfje. Circa 1910. In het materiaal gevormde sokjes en schoentjes. Lengte: 20 cm. Porseleinen popje. Frankrijk. Circa 1895. Glazen oogjes en een pruikje van echt haar....

Porseleinen pop, Kämmer & Reinhardt,malnummer 126, ca 1920
Resultaat: 90 EUR

Porseleinen pop, Kämmer & Reinhardt,malnummer 126, ca 1920. Ze heet Mein Kleiner Liebling. Ze heeft een haren pruik, zogenaamde flirtogen en een beweegbaar tongetje. Antieke kleding. Het gelede lijf i...

Porseleinen pop, ongemerkt, maar vermoedelijk Firma J.D. Kestner, ca. 1897
Resultaat: 90 EUR

Porseleinen pop, ongemerkt, maar vermoedelijk Firma J.D. Kestner, ca. 1897. Ze heeft antieke kleding en een pruik van mohair. Het lijf is ongeleed. Lengte 50 cm.

2x Roco H0: 43820 + 43784
Resultaat: 85 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43820, ÖBB "1044 213-5 en 1x E-lok 43784, NS Postbank , beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43655 RK + 43723
Resultaat: 85 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43655 RK, Re 460 062-3 en 1x E-lok 43723, ÖBB 1044 057-6, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43564 + 43756
Resultaat: 85 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43564, SNCF BB 9282 en 1x E-lok 43756, SBB 460 016-9, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43665 + 63510
Resultaat: 85 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43665, ÖBB 1044 013-5 en 1x E-lok 63510, BLS 465 001-6, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43655 DRS + 63581
Resultaat: 85 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43655 DRS, Re 460 012-8 (RSR) en 1x E-lok 63581, ÖBB 1044 255-6, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43655WU + 43656WA
Resultaat: 85 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43655WU, Re 460 042-5 en 1x E-lok 43656WA, Re 465 004-0, beide in originele verpakking en in goede staat.

3x Negroïde poppen
Resultaat: 80 EUR

Drie voor-oorlogse papier mache negroïde poppen met kleertjes. Genummerd. Circa 1930. Afmeting: 36 - 39 cm. In goede staat.

Antieke Armand Marseille pop
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop met baby lichaam. Armand Marseille. 990/13. Met slaapogen en echt haar. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Pop
Resultaat: 80 EUR

Porseleinen pop, (type Oriëntal), F & W. Goebel. malnummer 60, ca. 1900. Een hoofdje van porselein met glazen ogen, een pruik van echt haar en een lijf van papier-maché. Lengte 31 cm.