Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Porseleinen pop
Resultaat: 90 EUR

Porseleinen popje. Papier maché lijfje. Circa 1910. In het materiaal gevormde sokjes en schoentjes. Lengte: 20 cm. Porseleinen popje. Frankrijk. Circa 1895. Glazen oogjes en een pruikje van echt haar....

Porseleinen pop, Kämmer & Reinhardt,malnummer 126, ca 1920
Resultaat: 90 EUR

Porseleinen pop, Kämmer & Reinhardt,malnummer 126, ca 1920. Ze heet Mein Kleiner Liebling. Ze heeft een haren pruik, zogenaamde flirtogen en een beweegbaar tongetje. Antieke kleding. Het gelede lijf i...

Pop
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen pop, Ernst Heubach, malnummer 275, ca. 1915, Ze heeft een porseleinen borstkop met een haren pruik en glazen ogen. Haar lijf is van zeildoek met onderarmen van papier-maché. Ze draagt anti...

Porseleinen pop met loopmechaniek, J.D. Kestner, gemerkt 5, ca. 1890.
Resultaat: 200 EUR

Porseleinen pop met loopmechaniek, J.D. Kestner, gemerkt 5, ca. 1890. Ze heeft glazen ogen, een mohair pruik en een papier-maché lijf, prachtig gekleed. Ca. 1890. Lengte 54 cm.

Porseleinen pop, Frankrijk ca. 1890.
Resultaat: 120 EUR

Porseleinen pop, Frankrijk ca. 1890. Niet gemerkt, dus maker onbekend. Ze heeft glazen ogen, een haren pruik en mooie, antieke zijden kleding. Geleed lijf van papier-maché en hout. Lengte 43 cm.

Porseleinen pop, ongemerkt, maar vermoedelijk Firma J.D. Kestner, ca. 1897
Resultaat: 90 EUR

Porseleinen pop, ongemerkt, maar vermoedelijk Firma J.D. Kestner, ca. 1897. Ze heeft antieke kleding en een pruik van mohair. Het lijf is ongeleed. Lengte 50 cm.

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907
Resultaat: 180 EUR

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907. De mal is van het bekende atelier van Jumeau. Ze heeft kristallen paperweight ogen, een pruik van mohai...

Porseleinen pop, niet gemerkt, maar vermoedelijk gemaakt door Heinrich Handwerck. Duitsland ca. 1910.
Resultaat: 120 EUR

Porseleinen pop, niet gemerkt, maar vermoedelijk gemaakt door Heinrich Handwerck. Duitsland ca. 1910. De pop heeft glazen ogen, een pruik van echt haar en een Duits geleed lijf. Prachtige kleding met ...

Porseleinen pop van Armand Marseille, malnummer 370, Duitsland ca. 1900.
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen pop van Armand Marseille, malnummer 370, Duitsland ca. 1900. Ze heeft een borstkop van porselein en zit op een lijf van katoenen stof. De onderarmen zijn van papier -maché. Lengte 47 cm.

Porseleinen pop, Ernst Heubach, malnummer 302. Ca. 1920
Resultaat: 120 EUR

Porseleinen pop, Ernst Heubach, malnummer 302. Ca. 1920. Ze heeft glazen ogen en een pruik van echt haar. Het lijf is geleed. Ze draagt een mooie satijnen jurk. Lengte 67 cm.

Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 370, ca. 1900.
Resultaat: 50 EUR

Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 370, ca. 1900. Een lijf van wasdoek met een borstkop van porselein en onderarmen en benen van papier-maché. Mooie glasogen met wimpers en een pruik van moh...

2x Roco H0: 62790 + 69926
Resultaat: 150 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62790, NS 2445 en 1x Diesellok 69926, NS 2201, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Piko H0: 57460 + 57580-2
Startprijs 100 EUR

Twee loks Piko H0: 1x E-lok 57460, 189 027-6 en 1x Diesellok 57580-2, 2016 036-2, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Märklin H0: 37317 + 34402
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Märklin H0: 1x E-lok 37317, DB 111 0956-6 en 1x E-lok 34402, DB 110 216-9, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63656 + 63490
Resultaat: 70 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63656, NS 1113 en 1x Diesellok 63490, DB-AG BR 215, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 04160 B + 4154
Startprijs 70 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 04160 B, (567) en 1x Diesellok 4154, DB 290 262-5, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43396 + 04184 A
Resultaat: 70 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 43396, NS 5/600 en 1x E-lok 04184 A, NS 1601, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Märklin H0: 3168 + 3324
Resultaat: 100 EUR

Twee loks Märklin H0: 1x E-lok 3168, NS 1213 en 1x E-lok 3324, NS 1139 (botsneus), beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Loks H0: Roco 59430, Fleischmann 4235
Startprijs 100 EUR

Twee loks H0: 1x Diesellok Roco 59430, SNCB/NMBS 5939 en 1x Diesellok Fleischmann 4235, DB 221 131-6, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Loks Piko H0: 59483 + 57485
Resultaat: 120 EUR

Twee loks Piko H0: 1x Diesellok 59483, ACTS 7105 en 1x E-lok 57485, DHL 182 009-1, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Loks Piko H0: 57508 + 59400
Resultaat: 100 EUR

Twee loks Piko H0: 1x Diesellok 57508, 218 084-0 en 1x Diesellok 59400, 843 093-6, beide in originele verpakking en in goede staat.

20x Roco H0 Personenwagens
Startprijs 100 EUR

Kavel met 20 personenwagens van Roco, H0 spoor. Allen in goede staat

12x H0 Wagons
Resultaat: 50 EUR

Kavel met 12 wagons van Roco en Fleischmann, H0 spoor. Allen in redelijk tot goede staat

Märklin/HAMO H0 34302
Resultaat: 40 EUR

Märklin/HAMO H0 34302, E-lok Re 446, Marklin/Hamo lok in doos van standaard Marklin uitvoering. In goede staat