Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890. 3000
Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900. 3001
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900.

Resultaat:

250 EUR

Porseleinen pop, naar een mal van Bru, Parijs 3002
Porseleinen pop, naar een mal van Bru, Parijs
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Porseleinen pop, Firma J.D. Kestner, ca. 1895. 3003
Porseleinen pop, Firma J.D. Kestner, ca. 1895.

Resultaat:

200 EUR

3x Oud Diecast speelgoed 3004
3x Oud Diecast speelgoed
Startprijs 100 EUR
3x Poppen 3005
3x Poppen
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1910 3006
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1910

Resultaat:

140 EUR

3x Poppen 3007
3x Poppen
Startprijs 125 EUR
Verkocht
2x Pop 3008
2x Pop

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Pop 3009
2x Pop

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
3x Poppen 3010
3x Poppen

Resultaat:

90 EUR

Antieke poppenwagen, 1915 3011
Antieke poppenwagen, 1915
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Blikken Merkur speelgoedtrein 3012
Blikken Merkur speelgoedtrein

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390. Duitsland ca. 1900. 3013
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390. Duitsland ca. 1900.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
5x Biquit porseleinen poppen, 1900 3014
5x Biquit porseleinen poppen, 1900

Resultaat:

250 EUR

2x Oude strips van Tarzan 3015
2x Oude strips van Tarzan
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Blikken Schuco Ford 3016
Blikken Schuco Ford

Resultaat:

90 EUR

Oude Schuco speelgoedauto 3017
Oude Schuco speelgoedauto
Startprijs 50 EUR
Oude blikken speelgoed NS-trein, 1950 3018
Oude blikken speelgoed NS-trein, 1950
Startprijs 50 EUR
3x Oude speelgoed auto's 3019
3x Oude speelgoed auto's
Startprijs 45 EUR
Verkocht
2x Roco H0: 62436 + 62707 3020
2x Roco H0: 62436 + 62707

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63855 + 62849 3021
2x Roco H0: 63855 + 62849

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62724 + 62418 3022
2x Roco H0: 62724 + 62418

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62834 + 72515 3023
2x Roco H0: 62834 + 72515

Resultaat:

105 EUR