Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Oude kleine Perzische kleden, 67 - 106 cm
Startprijs 50 EUR

Drie oude Perzische kleden. Divers. Afmeting: 67 - 106 cm. In goede staat.

2x Oude Perzische kleden, 81 x 128 cm / 96 x 125 cm.
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Perzische kleden. Floraal. 20e Eeuw. Afmeting: 81 x 128 cm / 96 x 125 cm. In goede staat.

Oud Chinees zijden wandkleed, 122 x 78 cm
Resultaat: 35 EUR

Oud Chinees zijden wandkleed met drakenboot en messing roede. 20e Eeuw. Afmeting: 122 x 78 cm. In goede staat.

3x Kleden, Divers
Resultaat: 35 EUR

Drie diverse kleden. Eén maal kleed met bloem decor, afmeting: 152 x 98 cm. Eén maal kleine Kelim, rood van kleur, afmeting: 68 x 35 cm. Eén maal handgeknoopt tafelkleedje, afmeting: 90 x 32 cm. In go...

2x Perzische lopers, 180 x 62 cm / 160 x 57 cm.
Resultaat: 40 EUR

Twee handgeknoopte Perzische lopers. Beide rood van kleur. Afmeting: 180 x 62 cm / 160 x 57 cm. In redelijk/goede staat.

Groot oud Perzisch kleed, 105 x 156 cm.
Resultaat: 40 EUR

Groot oud Perzisch bidkleed. Zwart, rood + dieren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 105 x 156 cm. In goede staat.

2x Oude Perzische kleden, 142 x 84 cm / 154 x 925 cm
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Perzische kleden. Fijngeknoopt. 20e Eeuw. Afmeting: 142 x 84 cm / 154 x 92 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 127 x 200 cm
Resultaat: 45 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed. Rood van kleur met groot medaillon in het midden. Afmeting: 127 x 200 cm. In goede staat.

Groot oud Perzisch kleed, 145 x 200 cm.
Resultaat: 50 EUR

Groot oud Perzisch meerkleurig kleed. Iets kaal. Afmeting: 145 x 200 cm. In redelijke staat.

Oude Perzische loper, 75 x 280 cm.
Resultaat: 55 EUR

Oude Perzische loper. Floraal. Afmeting: 75 x 280 cm. In goede staat.

2x Perzische kleden, 127 x 67 cm / 130 x 71 cm
Resultaat: 60 EUR

Twee handgeknoopte Perzische kleden. Eén maal rood van kleur met diverse medaillons. Afmeting: 127 x 67 cm. Eén maal blauw met oranje van kleur. Afmeting: 130 x 71 cm. In goede staat.

Perzische loper, 312 x 73 cm
Resultaat: 60 EUR

Lange handgeknoopte Perzische loper. Blauw met rode rand en medaillons. Iets sleets in het midden. Afmeting: 312 x 73 cm. In redelijk/goede staat.

Groot tapijt, 200 x 285 cm
Resultaat: 60 EUR

Groot tapijt. Afghanistan met bloem decor. Veelal rood van kleur. Afmeting: 200 x 285 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 295 x 195 cm.
Resultaat: 60 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Veel rood en blauw van kleur, in het midden medaillon. Afmeting: 295 x 295 cm. In goede staat.

3x Handwerk kleden
Resultaat: 70 EUR

Drie handwerkkleden met floraal decor. Afmeting: 120 x 76 cm + 97 x 96 cm + 123 x 76 cm. In goede staat.

Groot Chinees vloerkleed, 314 x 215 cm
Resultaat: 70 EUR

Groot Chinees vloerkleed met bloem decor. Afmeting: 314 x 215 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 245 x 171 cm
Resultaat: 70 EUR

Groot handgeknoopt Perzisch kleed met floraal decor. Veelal blauw/rood van kleur. Afmeting: 245 x 171 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 282 x 225 cm
Resultaat: 70 EUR

Groot handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood van kleur, met medaillons in het midden. Afmeting: 282 x 225 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude Perzische kleden, 135 x 237 cm.+ 210 x 135 cm.
Resultaat: 85 EUR

Twee oude Perzische kleden. Rood, groen, blauw, met floraal decor. Afmeting: 135 x 237 cm. + 210 x 135 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 134 x 197 cm.
Resultaat: 90 EUR

Oud lichtblauw Perzisch kleed met floraal decor. Afmeting: 134 x 197 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 190 x 282 cm.
Resultaat: 90 EUR

Groot oud Perzisch kleed. Rood, blauw, floraal. Afmeting: 190 x 282 cm. In goede staat.

Groot Perzisch kleed, 375 x 251 cm.
Resultaat: 100 EUR

Prachtig groot meerkleurig Perzisch kleed met florale decors, Arabische tekens. Afmeting: 375 x 251 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 252 x 196 cm
Resultaat: 120 EUR

Fijngeknoopt groot Perzisch kleed met florale decors. Blauw/creme kleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 252 x 196 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 350 x 253 cm.
Resultaat: 150 EUR

Groot oud fijn geknoopt Perzisch kleed. Meerkleurig floraal. Recentelijk gereinigd. Afmeting: 350 x 253 cm. In goede staat.