Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
521 Resultaten
Kavel: 2000

Kleine antieke polyphon, 1900

Kleine antieke Duitse notenhouten polyphon met muntinworp en lade + platen. Circa 1900. Met dubbele kam. In goed werkende staat, met mooie klank. Afmeting: 92 x 32 x 42 cm. In goede staat.


Kavel: 2001

2x Kapitale vuurvergulde kaarskandelaren , 1820

Startprijs 2.400 EUR

Twee kapitale grote vuurvergulde Empire kaarskandelaren met zwanen. Circa 1820. Afmeting: 74 x 26 x 26 cm. In goede staat.


Kavel: 2002

Antieke Jugendstil lamp, 1915

Startprijs 550 EUR

Grote antieke compositie metalen Jugendstil lamp. Circa 1915. Gesigneerd A. Gretay. Scheur 3 cm in basis. Twee-lichts met opengewerkte koperen kap. Afmeting: 98 x 45 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2003

Antieke Duitse speeldoos

Resultaat: 440 EUR

Antieke Duitse notenhouten speeldoos. Polyphon of symphonion. Circa 1900. Met dubbele kam en twee platen. Kam heel, alleen genummerd. Afmeting: 25 x 45 x 35 cm. In goede functionerende staat.


Kavel: 2004

Napoleon III bronzen tafelstuk, 1870

Resultaat: 475 EUR

Napoleon III bronzen tafelstuk met Egyptische figuren, ananas en klauwpoten. Met kristallen binnenbak. Circa 1870. Afmeting: 33 x 23 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2005

Zeldzame Chinese rituele wijnhouder, 18e -19e eeuw

Resultaat: 380 EUR

Zeldzame 18e- 19e eeuwse Chinese wijnhouder in typische U-vorm. Met drie spits toelopende poten. Fijn gedecoreerd met emaille maskers met tanden. Ook op onderbodem verguld drakenhandvat en binnenin bl...


Kavel: 2006

19e Eeuwse hengselmand, 1870

Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse vergulde hengselmand met kristallen binnenschaal. Messing verguld. Circa 1870. Afmeting: 29 x 27 x 19 cm. In goede staat.


Kavel: 2007

2x Empire kandelaren, 19e eeuw

Startprijs 500 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen twee-lichts kaarskandelaren met edelman en edelvrouw. Groen gepatineerd en brons. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.


Kavel: 2008

Antiek bronzen figuur, 1880

Startprijs 260 EUR

Antiek bronzen figuur. Javaanse jongen met tabakspijp en kruik, voorzien van inkthouder en pennenhouder. Reservoir niet erbij. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.


Kavel: 2009

Cloisonné wierookpotje

Resultaat: 3.800 EUR

Oude Chinese cloisonne wierookpot met deksel, florale decors, vergulde Foo-hondenkoppen en bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 14 x 11,8 cm. In goede staat.


Kavel: 2010

Antiek miniatuur portret

Startprijs 450 EUR

Antiek miniatuur damesportret. Dame met bloemen. Olieverf op pannel. Afmeting: 8,5 x 7 cm. In goede staat.


Kavel: 2011

IJzeren geldkist

Startprijs 300 EUR

18e - 19e Eeuwse ijzeren geldkist met drie sluitkleppen voor drie sloten. Met geklonken binnenkant. Originele patina. Afmeting: 33 x 53 x 29 cm. In goede staat.


Kavel: 2012

Antieke apothekers gaper

Resultaat: 500 EUR

Antieke houtgesneden apothekers gaper met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.


Kavel: 2013

19e Eeuwse dekseldoos

Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse dekseldoos. Messing verguld met kristal. Eén chip binnenrand. Floraal. Afmeting: 10 x 12 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2014

2x Kapitale bronzen kaarskandelaren

Startprijs 1.400 EUR

Twee kapitale bronzen Empire-stijl kaarskandelaren met marmeren sokkels. Jongen en meisje. Zeven-lichts. Verguld brons en donkerbrons gepatineerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.


Kavel: 2015

Antiek tafelstuk, 1915

Startprijs 130 EUR

Antiek compositie metalen tafelstuk. Jugendstil met geisha en parasol. Circa 1915. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.


Kavel: 2016

2x Antieke marmeren cassoletten, 1900

Startprijs 550 EUR

Twee antieke vergulde brons met marmeren cassoletten in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.


Kavel: 2017

Zeldzame bureaulamp

Startprijs 300 EUR

Zeldzame grote messing (bibliothecarislamp) bureaulamp. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 51 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 2018

Antieke piedestal met beeld, 1900

Resultaat: 480 EUR

Antiek vergulde houten piedestal met latere betonnen discuswerper. Circa 1900. Afmeting: 162 x 38 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 2019

Twee marmeren cassoletten

Startprijs 550 EUR

Twee zware marmeren Louis Seize-stijl cassoletten met brons. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.


Kavel: 2020

2x Aziatische bronzen speelgoed paarden

Resultaat: 100 EUR

Twee oude Aziatische bronzen speelgoed paarden. Afmeting: 11 - 19 cm. In goede staat.


Kavel: 2021

Chinese gespsluiting met jade

Resultaat: 1.100 EUR

Oude Chinese bronzen gespsluiting met jade. Afmeting: 16 x 4,5 x 1,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2022

Antieke Japanse figurengroep

Startprijs 350 EUR

Fraaie antieke Japanse figurengroep. Circa 1900. Houtgesneden, gepolychromeerd en met ivoor. Circa 1880. Afmeting: 15 x 22 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 2023

2x Empire kandelaren, 19e eeuw

Startprijs 425 EUR

Twee 19e eeuwse grote bronzen Empire drie-lichts kaarskandelaren. Deels verguld, deels donker gebruneerd. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.