Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen Hoorn des Overvloeds
Startprijs 200 EUR

Grote zeldzame antieke historisme hoorn des overvloeds in het brons. Circa 1880. Met amor en duif en octagonaal marmeren basement. Breuk marmer. Afmeting: 61 x 34 x 35 cm. In goede staat.

2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 425 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde kaarskandelaren met Griekse vrouwen en bloemen. Ongereinigd. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

2x Antieke coupes, 1900
Startprijs 140 EUR

Twee antieke compositie metalen coupes met bacchus en marmeren voet. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

2x Antieke schenkkannen
Startprijs 150 EUR

Twee grote antieke historisme schenkkannen met cassis-kleurige glazen reservoirs. Deco stukken. Circa 1880. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Oude messing lampenvoet
Startprijs 125 EUR

Grote oude messing met marmer lampenvoet en putti. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Whiskey karaffen + dienblad, plated
Startprijs 80 EUR

Stel ronde whiskey karaffen compleet met stop. Afmeting: H 30 cm. Geplaatst op spiegel dienblad met plated rand. Afmeting: 27 x 26 x 18 cm. In goede staat.

2x Japanse kalebas cloisonne vazen
Startprijs 375 EUR

Twee Japanse kalebas-vormige cloisonne vazen. Tweede helft 20e eeuw. Stukje los erbij. Afmeting: 37 cm. In goede redelijk/goede staat.

Zeldzame grote apothekers gaper, 19e eeuw
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzame grote 19e eeuwse gepolychromeerde houtgestoken apothekers gaper. Afmeting: 59 x 26 x 28 cm. In goede staat.

Venetiaanse stalamp
Startprijs 300 EUR

Grote Venetiaanse houten stalamp met beschildering en moor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 190 cm. In goede staat.

Antieke lamp, Krantenverkoper
Startprijs 125 EUR

Antieke Belgische tafellamp met krantenverkoper. Bronzen basis. Gemerkt 'Made in Belgium J.M. Parisiania'. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse scheepskijker
Resultaat: 425 EUR

Antieke Hollandse scheepskijker op drie-poot standaard. Eisma van der Bildt - Amsterdam. Eindstuk met glas mist. Afmeting: 39 x 44 x 7 cm ø. In redelijke staat.

Antiek tafelstuk, 1915
Startprijs 90 EUR

Antiek vernikkeld messing tafelstuk met Jugendstil dame. Circa 1915. Kristallen schaal geëtst. Afmeting: 31 x 26,5 cm ø. In goede staat.

Antiek tafelstuk, 1880
Startprijs 75 EUR

Antiek historisme tafelstuk met kristallen vaas. Compositie metaal. Circa 1880. Eén minimale chip. Afmeting: 40 x 17 cm ø. In goede staat.

Antieke blauwe vaas, 1870
Resultaat: 100 EUR

Antiek blauw porseleinen vaas met bronskleurige compositie metalen montuur. Circa 1870. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Bavelaar (diorama)
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse gesigneerde bavelaar (diorama). Door H. Berck 1865. Landschap met dorp, figuren en vee. Gemaakt van diverse organische materialen. Afmeting: 57 x 49 x 10 cm. In goede staat.

Set bronzen Charles Dix kaarskandelaren, 1840
Startprijs 600 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Vier-lichts. Circa 1840. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.

Grote cloisonné Geisha
Resultaat: 175 EUR

Grote Japanse cloisonne Geisha op houten console. 21e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Japanse cloisonné Geisha
Startprijs 175 EUR

Grote Japanse cloisonne Geisha op houten console. 21e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Antieke tafelspiegel, 1915
Startprijs 225 EUR

Antieke Jugendstil compositie metalen tafelspiegel met florale decor en amor. Circa 1915. Afmeting: 48 x 32 x 14 cm. In goede staat.

Zwitserse Reuge speeldoos
Startprijs 420 EUR

Grote wortelnoten gepolitoerde Zwitserse Reuge speeldoos met florale intarsia. Met drie melodieën. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x 44 x 19 cm. In goede staat.

Franse tafellamp, 1900
Startprijs 110 EUR

Grote Franse goudkleurige compositie metalen tafellamp met edelman. Circa 1900. Latere elektrificering. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Antieke tafellamp, 1920
Resultaat: 150 EUR

Antieke compositie metalen tafellamp op marmeren basement. Circa 1920. Putti slaat op trommel. Elektrificering later. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Antieke barograaf, 1920
Resultaat: 140 EUR

Antieke mahoniehouten barograaf. Jules Richard Paris. Circa 1920. Afmeting: 14 x 17,5 x 11 cm. In goede staat.

Antieke blikken beschilderde kaarskandelaar
Startprijs 250 EUR

Antieke blikken beschilderde kaarskandelaar. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.