Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Kleine antieke polyphon, 1900

Kleine antieke Duitse notenhouten polyphon met muntinworp en lade + platen. Circa 1900. Met dubbele kam. In goed werkende staat, met mooie klank. Afmeting: 92 x 32 x 42 cm. In goede staat.

2x Kapitale vuurvergulde kaarskandelaren , 1820
Startprijs 2.400 EUR

Twee kapitale grote vuurvergulde Empire kaarskandelaren met zwanen. Circa 1820. Afmeting: 74 x 26 x 26 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil lamp, 1915
Startprijs 550 EUR

Grote antieke compositie metalen Jugendstil lamp. Circa 1915. Gesigneerd A. Gretay. Scheur 3 cm in basis. Twee-lichts met opengewerkte koperen kap. Afmeting: 98 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Duitse speeldoos
Resultaat: 440 EUR

Antieke Duitse notenhouten speeldoos. Polyphon of symphonion. Circa 1900. Met dubbele kam en twee platen. Kam heel, alleen genummerd. Afmeting: 25 x 45 x 35 cm. In goede functionerende staat.

Napoleon III bronzen tafelstuk, 1870
Resultaat: 475 EUR

Napoleon III bronzen tafelstuk met Egyptische figuren, ananas en klauwpoten. Met kristallen binnenbak. Circa 1870. Afmeting: 33 x 23 cm ø. In goede staat.

Zeldzame Chinese rituele wijnhouder, 18e -19e eeuw
Resultaat: 380 EUR

Zeldzame 18e- 19e eeuwse Chinese wijnhouder in typische U-vorm. Met drie spits toelopende poten. Fijn gedecoreerd met emaille maskers met tanden. Ook op onderbodem verguld drakenhandvat en binnenin bl...

19e Eeuwse hengselmand, 1870
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse vergulde hengselmand met kristallen binnenschaal. Messing verguld. Circa 1870. Afmeting: 29 x 27 x 19 cm. In goede staat.

2x Empire kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 500 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen twee-lichts kaarskandelaren met edelman en edelvrouw. Groen gepatineerd en brons. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, 1880
Startprijs 260 EUR

Antiek bronzen figuur. Javaanse jongen met tabakspijp en kruik, voorzien van inkthouder en pennenhouder. Reservoir niet erbij. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Cloisonné wierookpotje
Resultaat: 3.800 EUR

Oude Chinese cloisonne wierookpot met deksel, florale decors, vergulde Foo-hondenkoppen en bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 14 x 11,8 cm. In goede staat.

Antiek miniatuur portret
Startprijs 450 EUR

Antiek miniatuur damesportret. Dame met bloemen. Olieverf op pannel. Afmeting: 8,5 x 7 cm. In goede staat.

IJzeren geldkist
Startprijs 300 EUR

18e - 19e Eeuwse ijzeren geldkist met drie sluitkleppen voor drie sloten. Met geklonken binnenkant. Originele patina. Afmeting: 33 x 53 x 29 cm. In goede staat.

Antieke apothekers gaper
Resultaat: 500 EUR

Antieke houtgesneden apothekers gaper met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

19e Eeuwse dekseldoos
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse dekseldoos. Messing verguld met kristal. Eén chip binnenrand. Floraal. Afmeting: 10 x 12 cm ø. In goede staat.

2x Kapitale bronzen kaarskandelaren
Startprijs 1.400 EUR

Twee kapitale bronzen Empire-stijl kaarskandelaren met marmeren sokkels. Jongen en meisje. Zeven-lichts. Verguld brons en donkerbrons gepatineerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

Antiek tafelstuk, 1915
Startprijs 130 EUR

Antiek compositie metalen tafelstuk. Jugendstil met geisha en parasol. Circa 1915. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

2x Antieke marmeren cassoletten, 1900
Startprijs 550 EUR

Twee antieke vergulde brons met marmeren cassoletten in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Zeldzame bureaulamp
Startprijs 300 EUR

Zeldzame grote messing (bibliothecarislamp) bureaulamp. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 51 x 15 cm. In goede staat.

Antieke piedestal met beeld, 1900
Resultaat: 480 EUR

Antiek vergulde houten piedestal met latere betonnen discuswerper. Circa 1900. Afmeting: 162 x 38 x 30 cm. In goede staat.

Twee marmeren cassoletten
Startprijs 550 EUR

Twee zware marmeren Louis Seize-stijl cassoletten met brons. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

2x Aziatische bronzen speelgoed paarden
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Aziatische bronzen speelgoed paarden. Afmeting: 11 - 19 cm. In goede staat.

Chinese gespsluiting met jade
Resultaat: 1.100 EUR

Oude Chinese bronzen gespsluiting met jade. Afmeting: 16 x 4,5 x 1,5 cm. In goede staat.

Antieke Japanse figurengroep
Startprijs 350 EUR

Fraaie antieke Japanse figurengroep. Circa 1900. Houtgesneden, gepolychromeerd en met ivoor. Circa 1880. Afmeting: 15 x 22 x 14 cm. In goede staat.

2x Empire kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 425 EUR

Twee 19e eeuwse grote bronzen Empire drie-lichts kaarskandelaren. Deels verguld, deels donker gebruneerd. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Bronzen Hoorn des Overvloeds
Startprijs 200 EUR

Grote zeldzame antieke historisme hoorn des overvloeds in het brons. Circa 1880. Met amor en duif en octagonaal marmeren basement. Breuk marmer. Afmeting: 61 x 34 x 35 cm. In goede staat.

2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 425 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde kaarskandelaren met Griekse vrouwen en bloemen. Ongereinigd. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

2x Antieke coupes, 1900
Startprijs 140 EUR

Twee antieke compositie metalen coupes met bacchus en marmeren voet. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

2x Antieke schenkkannen
Startprijs 150 EUR

Twee grote antieke historisme schenkkannen met cassis-kleurige glazen reservoirs. Deco stukken. Circa 1880. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Oude messing lampenvoet
Startprijs 125 EUR

Grote oude messing met marmer lampenvoet en putti. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Whiskey karaffen + dienblad, plated
Startprijs 80 EUR

Stel ronde whiskey karaffen compleet met stop. Afmeting: H 30 cm. Geplaatst op spiegel dienblad met plated rand. Afmeting: 27 x 26 x 18 cm. In goede staat.

2x Japanse kalebas cloisonne vazen
Startprijs 375 EUR

Twee Japanse kalebas-vormige cloisonne vazen. Tweede helft 20e eeuw. Stukje los erbij. Afmeting: 37 cm. In goede redelijk/goede staat.

Zeldzame grote apothekers gaper, 19e eeuw
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzame grote 19e eeuwse gepolychromeerde houtgestoken apothekers gaper. Afmeting: 59 x 26 x 28 cm. In goede staat.

Venetiaanse stalamp
Startprijs 300 EUR

Grote Venetiaanse houten stalamp met beschildering en moor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 190 cm. In goede staat.

Antieke lamp, Krantenverkoper
Startprijs 125 EUR

Antieke Belgische tafellamp met krantenverkoper. Bronzen basis. Gemerkt 'Made in Belgium J.M. Parisiania'. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse scheepskijker
Resultaat: 425 EUR

Antieke Hollandse scheepskijker op drie-poot standaard. Eisma van der Bildt - Amsterdam. Eindstuk met glas mist. Afmeting: 39 x 44 x 7 cm ø. In redelijke staat.

Antiek tafelstuk, 1915
Startprijs 90 EUR

Antiek vernikkeld messing tafelstuk met Jugendstil dame. Circa 1915. Kristallen schaal geëtst. Afmeting: 31 x 26,5 cm ø. In goede staat.

Antiek tafelstuk, 1880
Startprijs 75 EUR

Antiek historisme tafelstuk met kristallen vaas. Compositie metaal. Circa 1880. Eén minimale chip. Afmeting: 40 x 17 cm ø. In goede staat.

Antieke blauwe vaas, 1870
Resultaat: 100 EUR

Antiek blauw porseleinen vaas met bronskleurige compositie metalen montuur. Circa 1870. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Bavelaar (diorama)
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse gesigneerde bavelaar (diorama). Door H. Berck 1865. Landschap met dorp, figuren en vee. Gemaakt van diverse organische materialen. Afmeting: 57 x 49 x 10 cm. In goede staat.

Set bronzen Charles Dix kaarskandelaren, 1840
Startprijs 600 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Vier-lichts. Circa 1840. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.

Grote cloisonné Geisha
Resultaat: 175 EUR

Grote Japanse cloisonne Geisha op houten console. 21e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Japanse cloisonné Geisha
Startprijs 175 EUR

Grote Japanse cloisonne Geisha op houten console. 21e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Antieke tafelspiegel, 1915
Startprijs 225 EUR

Antieke Jugendstil compositie metalen tafelspiegel met florale decor en amor. Circa 1915. Afmeting: 48 x 32 x 14 cm. In goede staat.

Zwitserse Reuge speeldoos
Startprijs 420 EUR

Grote wortelnoten gepolitoerde Zwitserse Reuge speeldoos met florale intarsia. Met drie melodieën. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x 44 x 19 cm. In goede staat.

Franse tafellamp, 1900
Startprijs 110 EUR

Grote Franse goudkleurige compositie metalen tafellamp met edelman. Circa 1900. Latere elektrificering. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Antieke tafellamp, 1920
Resultaat: 150 EUR

Antieke compositie metalen tafellamp op marmeren basement. Circa 1920. Putti slaat op trommel. Elektrificering later. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Antieke barograaf, 1920
Resultaat: 140 EUR

Antieke mahoniehouten barograaf. Jules Richard Paris. Circa 1920. Afmeting: 14 x 17,5 x 11 cm. In goede staat.

Antieke blikken beschilderde kaarskandelaar
Startprijs 250 EUR

Antieke blikken beschilderde kaarskandelaar. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Antieke Zwitserse speeldoos
Startprijs 700 EUR

Antieke Zwitserse speeldoos met acht melodieën. Palissanderhout met florale intarsia. Kam heel. Inclusief sleutels. In goede spelende staat. Afmeting: 12,5 x 45 x 17 cm. In goede staat.

Antieke lakstempel in cassette
Resultaat: 75 EUR

Antiek vergulde lakstempel in originele cassette. Met florale guilandes. Afmeting: 12 x 6,5 x 5,5 cm. In goede staat.

Aigner lederen dokterstas
Resultaat: 80 EUR

Grote oude Ettienne Aigner lederen dokterstas. 60er-70er Jaren. Afmeting: 45 x 28 x 53 cm. In goede staat.

Art Deco-stijl tafellamp
Resultaat: 120 EUR

Art Deco-stijl tafellamp met turnende vrouw op onyx basement. 20e Eeuw. Afmeting: 43 x 31 x 11 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse bronzen pronkvazen
Startprijs 375 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen historisme pronkvazen op rood marmeren sokkels. Neo Renaissance. Chips marmeren sokkels. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil koekjestrommel
Startprijs 40 EUR

Antieke Jugendstil koekjestrommel met beschilderd glas en compositie metalen houder. Circa 1915. Afmeting: 33 x 20 x 18 cm. In goede staat.

Antieke jardiniere, 1915
Startprijs 80 EUR

Antieke Jugendstil fruitschaal. Messing vernikkeld met kristalglazen binnenbak. Circa 1915. Afmeting: 12 x 45 x 18 cm. In goede staat.

Oosters snijwerk met olifanten
Resultaat: 225 EUR

Zeer groot Oosters snijwerk uit boomstam met 27 gebeeldhouwde olifanten. 20e Eeuw. Afmeting: 298 x 74 x 60 cm. In goede staat.

2x Messing wandkandelaren
Startprijs 140 EUR

Twee grote Neo Gotische messing wandkandelaren met ranken en wandmonturen. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 15 x 44 cm. In goede staat.

19e Eeuws tafelstuk
Startprijs 35 EUR

19e Eeuws historisme tafelstuk met leeuwen, klauwpoten en kristallen schaal. Schaal beschadigd. Messing vernikkeld. Afmeting: 36,5 x 33 cm ø. In redelijke staat.

Antieke bronzen fotolijst, 1880
Resultaat: 50 EUR

Antieke bronzen historisme fotolijst met engelen en standaard. Circa 1880. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.

4x Antieke Chinese waterketels, 1900
Startprijs 400 EUR

Vier antieke Chinese metalen waterketels met signaturen. Divers. Circa 1900. Afmeting: ø 10 - ø 15,5 cm. In goede staat.

Jugendstil koekjespot
Resultaat: 130 EUR

Vernikkelde Jugendstil koekjes dekselpot met mondgeblazen glas. Floraal. Afmeting: 24 x 17 x 13 cm ø. In goede staat.

Antieke marmeren Art Deco schaal, 1935
Startprijs 150 EUR

Antieke zware groen-marmeren Art Deco schaal met bronzen armaturen, kikkers en ananas. Circa 1935. Chip deksel. Afmeting: 33 x 27 ø. In redelijk/goede staat.

2x Antieke kruideniers voorraadblikken
Resultaat: 55 EUR

Twee grote antieke kruideniers voorraadblikken. Eén maal Korffs' Cacao Amsterdam, circa 1910. Eén maal Neuteboom Koffie - Thee, circa 1930. Afmeting: 40 x 30 x 38 cm / 34 x 27 cm. In redelijke staat.

Antieke Jugendstil messing gaslamp , 1915
Resultaat: 80 EUR

Antieke Jugendstil geëlektrificeerde messing gaslamp met drie contragewichten. Circa 1915. Afmeting: 80 x 60 cm ø.een kapje gelijmd In redelijke staat.

Oude bronzen Tibetaanse tempelbel
Resultaat: 65 EUR

Oude bronzen Tibetaanse tempelbel met gezichten. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

8x Inktsteentjes
Resultaat: 40 EUR

Acht oude Chinese inktstenen in doos. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x 11 x 20 cm. In goede staat.

3x Oud messing
Resultaat: 60 EUR

Drie maal oud messing. Bestaande uit: Wierookbrander, circa 1900. Perzisch kistje. Oosterse heilige koe, circa 1900. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.

Antieke Chinese/Tibetaanse bronzen vaas, 1900
Startprijs 90 EUR

Antieke Chinese of Tibetaanse bronzen vaas met monnik. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Perzische lakwerkschaal
Resultaat: 90 EUR

Oosterse lakwerkschaal met strijders te paard decor en goudrand. Handgeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 34 cm ø. In goede staat.

Oud/antiek Tibetaans ritueel mes
Resultaat: 120 EUR

Oud/antiek Tibetaans ritueel bronzen mes met dieren decor. In houten houder. Afmeting: L 28,5 cm. In goede staat.

Oude/antiek Tibetaanse rituele dolk
Resultaat: 250 EUR

Oude/antieke Tibetaanse bronzen, deels vergulde, rituele dolk in houder. Afmeting: L 41 cm. In goede staat.

Oude perkamentrol met tekst
Resultaat: 105 EUR

Oude lange Oosterse perkamentrol met teksten en figuren. Afmeting: L 150 cm. In goede staat.

2x Oosterse schriftplanken
Resultaat: 90 EUR

Twee Oosterse lakwerk schriftplanken met boeddha's. Handgeschilderd. Mooie patina. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 40 - 42 cm. In goede staat.

Chinese bronzen wierookschaal
Resultaat: 275 EUR

Vroege Chinese bronzen wierookschaal. 17e Eeuw of ouder. Bodem scheuren. Afmeting: 6,5 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese sculptuur
Startprijs 70 EUR

Oude houtgestoken Chinese hoogwaardigheidsbekleder. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

3x Bamboe penselenvazen
Startprijs 60 EUR

Drie oude/antieke Chinese bamboe penselenhouders met landschappen en figuren decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12,5 - 20 cm. In goede staat.

2x Neo Renaissance kandelaren
Resultaat: 40 EUR

Twee grote 19e eeuwse messing Neo Renaissance kaarskandelaren met klauwpoten. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

3x Joodse Menora kandelaren
Resultaat: 35 EUR

Drie oude Joodse messing Menora kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.

2x Antieke Hollandse bronzen kandelaren, 17e - 18e eeuw
Startprijs 90 EUR

Twee antieke Hollandse bronzen kaarskandelaren. 17e -18e Eeuw. Afmeting: H 49,5 cm. In goede staat.

2x Antieke kandelaren
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke messing kaarskandelaren. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 1 8 - 24 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse kandelaren
Startprijs 150 EUR

Twee grote 19e eeuwse messing kaarskandelaren in Barok-stijl. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.

2x Penkandelaren, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Twee 18e eeuwse bronzen penkandelaren. Afmeting: H 43 cm. In goede originele staat.

2x Grote kaarskandelaren
Resultaat: 175 EUR

Twee grote messing kaarskandelaren met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: H 110 cm. In goede staat.

2x Kerkelijke kaarskandelaren
Resultaat: 60 EUR

Twee kerkelijke messing kaarskandelaren. Eén maal Neo Renaissance, 19e eeuw. Eén maal Neo Gotisch, 20e eeuw. Afmeting: 53 - 74 cm. In goede staat.

Bronzen penkandelaar
Startprijs 130 EUR

18e - 19e Eeuwse Neo Gothische bronzen penkandelaar met leeuwen. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Neo Gotische kandelaar, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse koperen Neo Gotische kaarskandelaar met leeuwenpoten. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

2x Messing kandelaren
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse messing Empire-stijl kaarskandelaren. Basis licht bedeukt. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

2x Antieke bronzen kandelaren
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke bronzen kandelaren met vogels. In 18e eeuwse stijl. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Antieke bijbellegger, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten bijbellegger bekleed met rode velours. Circa 1900. Afmeting: 35 x 40 x 33 cm. In goede staat.

Kistje met messing, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

18e - 19e Eeuws kistje met wortelhout effect en origineel slotje. Voorzien van messing beslag op gecontourneerd deksel. Afmeting: 11,5 x 17 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke granaathuls met voorstelling
Startprijs 100 EUR

Groot kaliber, antiek bewerkte messing granaathuls. Met voorstelling van worstelende halfnaakte dames. Afmeting: 8,5 x 13,2 cm ø. In goede staat.

Palissander theekist, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

19e Eeuwse palissanderhouten theekist met porseleinen flacons + houder. Handbeschilderd. Eén flacon randschade. Kist intarsia, goed. Afmeting: 15 x 25 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke snuiftabakdoos, 1900
Resultaat: 65 EUR

Antieke wortelnoten snuiftabakdoos met miniatuur schilderij. Poedel in landschap. Circa 1900. Afmeting: 2,5 x 6 cm ø. In goede staat.

Antieke Schwarzwalder dekseldoos
Resultaat: 80 EUR

Antieke Schwarzwalder houtgestoken notenhouten dekseldoos met hond op deksel. Sleutel weg. Afmeting: 16 x 17 x 12 cm. In goede staat.

Oude Chinese lakwerkdoos
Startprijs 60 EUR

Oude Chinese lakwerk stapeldoos met beschildering en Familie Rose plaquette op deksel. Musicerende figuren. 21e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

2x Art Deco dekseldoosjes
Startprijs 60 EUR

Twee Art Deco dekseldoosjes. Eén maal gehamerd, plated. Eén maal palissander met inleg. Afmeting: 7,5 x 13 cm. In goede staat.