Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Italiaanse Murano kroonluchter 5500
Italiaanse Murano kroonluchter
Startprijs 450 EUR
Antieke karafset, 1890 5501
Antieke karafset, 1890
Startprijs 160 EUR
Grote persglazen vaas 5502
Grote persglazen vaas
Startprijs 200 EUR
Lamp, Lalique stijl 5503
Lamp, Lalique stijl
Startprijs 120 EUR
Piece de milieu 5504
Piece de milieu
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Lot 18e eeuwse glazen (9x) 5505
Lot 18e eeuwse glazen (9x)

Resultaat:

150 EUR

Antieke glazen Leerdam schaal, 1940 5506
Antieke glazen Leerdam schaal, 1940
Startprijs 100 EUR
Antieke Leerdam schaal, 1931 5507
Antieke Leerdam schaal, 1931
Startprijs 100 EUR
Gesigneerde Copier Leerdam vaas 5508
Gesigneerde Copier Leerdam vaas
Startprijs 275 EUR
Mondgeblazen glazen vaas, 1950 5509
Mondgeblazen glazen vaas, 1950
Startprijs 90 EUR
Verkocht
4-Delige Anna Groen set 5510
4-Delige Anna Groen set

Resultaat:

25 EUR

Leerdam glazen Unica schaal 5511
Leerdam glazen Unica schaal
Startprijs 100 EUR
Antieke Leerdam glazen vaas 5512
Antieke Leerdam glazen vaas
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke glazen bruidskaraf 5513
Antieke glazen bruidskaraf

Resultaat:

70 EUR

3 x Modern glaswerk 5514
3 x Modern glaswerk
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antieke Anna Groen set, 1920 5515
Antieke Anna Groen set, 1920

Resultaat:

25 EUR

Modern mondgeblazen glazen hoofd 5516
Modern mondgeblazen glazen hoofd
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Antieke Jugendstil vaas, 1915 5517
Antieke Jugendstil vaas, 1915

Resultaat:

40 EUR

Grote kristallen dekselcoupe 5518
Grote kristallen dekselcoupe
Startprijs 60 EUR
Verkocht
3-Delig glazen opaline kaststel, 1880 5519
3-Delig glazen opaline kaststel, 1880

Resultaat:

30 EUR

2x Antieke glazen bolvazen, 1919 5520
2x Antieke glazen bolvazen, 1919
Startprijs 80 EUR
Antieke Leerdam Copier vaas, 1928 5521
Antieke Leerdam Copier vaas, 1928
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke A.D. Copier Leerdam vaas, 1936-1937 5522
Antieke A.D. Copier Leerdam vaas, 1936-1937

Resultaat:

80 EUR

Designvaas + spijkerbol 5523
Designvaas + spijkerbol
Startprijs 35 EUR