Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Moderne messing spiegel
Startprijs 25 EUR

Moderne messing spiegel, Bel Air Art. 21e Eeuw. Afmeting: 88 x 68 cm. In goede staat.

Oude bijzettafel met tegels
Startprijs 30 EUR

Oude eikenhouten bijzettafel met polychrome tegels. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 42 x 46 cm. In goede staat.

Klein dekenkistje
Startprijs 40 EUR

Hollands kerfsnede dekenkistje. 19e Eeuw. Afmeting: 40 x 34 x 69 cm. In goede staat.

Kastje met lade, 1930-1940
Startprijs 40 EUR

Mahoniehouten Amsterdamse School-stijl kastje met lade. Circa 1930 -1940. Afmeting: 60 x 65 x 35 cm. In goede staat.

Eiken tafeltje, 1900
Startprijs 40 EUR

Eiken flespoot tafeltje. Circa 1900. Holland. Neo Renaissance. Afmeting: 52 x 62 x 62 cm. In goede staat.

Antieke Biedermeier spiegel, 1840
Startprijs 40 EUR

Antieke mahoniehouten Biedermeier spiegel. Circa 1840. Minimale fineerschade. Afmeting: 89 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

Theekastje met glas-in-lood
Startprijs 40 EUR

Hollands 50-er jaren eikenhouten theekastje met bolpoten en glas-in-lood. Afmeting: 72 x 40 x 82 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil kindercommode,1915
Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil kindercommode met origineel messing beslag. Circa 1915. Blad zit lost. Afmeting: 54 x 51 x 28 cm. In goede staat.

Moderne spiegel
Startprijs 50 EUR

Moderne spiegel met facetten. Octagonaal. Afmeting: 76 x 76 cm. In goede staat.

Grote antieke hutkoffer, 1900
Startprijs 50 EUR

Grote antieke hutkoffer/scheepskoffer. Circa 1900. Afmeting: 106 x 50 x 57 cm. In goede staat.

Antieke Engelse tafel, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke Engelse eikenhouten octagonale tafel met etage en getorste poten. Circa 1900. Afmeting: 70 x 60 x 80 cm. In goede staat.

Oosterse rooktafel
Startprijs 50 EUR

Oude eikenhouten Oosterse rooktafel met kopergeslagen tafelblad welke gedecoreerd is met Oosterse tekens en dieren. 20e Eeuw. Afmeting: 68 x 36 cm ø. In goede staat.

Louis Philippe wandkast, 1860
Startprijs 50 EUR

Kleine 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe één-deurs wandkast. Circa 1860. Afmeting: 69 x 55 x 25 cm. In goede staat.

Oosterse theetafel, 1900
Startprijs 60 EUR

Oosterse klapbare theetafel met afneembaar bewerkt koperen tablet. Circa 1900. Afmeting: 57 x 49 cm ø. In goede staat.

Jugendstil slaapkamermeubel, 1915-1920
Startprijs 60 EUR

Notenhouten Jugendstil slaapkamermeubel met passpiegel. Circa 1915 - 1920. Afmeting: 185 x 120 x 27 cm. In goede staat.

Oude speeltafel
Startprijs 60 EUR

Oude mahoniehouten Louis Philippe-stijl speeltafel. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 43 x 80 cm / 70 x 86 x 80 cm. In redelijk/goede staat.

Grenen kist
Startprijs 60 EUR

Grenenkist met originele beschildering 19e . Met origineel slot en hengsels. Afmeting: 117 x 68 x 60 cm (lxhxd). In goede staat.

Antieke lessenaar, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke vurenhouten lessenaar + houten bankje. Circa 1900. Afmeting: 40 - 120 cm. In goede staat.

Engels theemeubel
Startprijs 70 EUR

Engels ovaal mahoniehouten theemeubel met afneembaar mahonie tablet. Twee etages. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 78 x 48 cm. In goede staat.

Eiken parapluhouder, 1920
Startprijs 70 EUR

Antieke eikenhouten parapluhouder met lekbak en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 85 x 70 x 25 cm. In goede staat.

Engelse ovale tafel met etage, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten ovale tafel met messing omranding en etage. Afmeting: 75 x 60 x 87 cm. In goede staat.

Antieke scheepshutkoffer met lades
Startprijs 80 EUR

Grote antieke scheepshutkoffer met houten banden. Binnenin vakverdeling. Circa 1920. Afmeting: 135 x 52 x 60 cm. In goede staat.

Antiek zwart kastje, 1870
Startprijs 80 EUR

Antiek, zwart gepolitoerd etage kastje met één deur. Horix - Den Haag. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 116 x 52 x 41 cm. In goede staat.

4x Thonet-stijl stoelen
Startprijs 80 EUR

Vier Thonet-stijl stoelen. Tweede helft 20e eeuw. Selection Norm. Afmeting: 82 x 43 x 53 cm. In goede staat.