Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Engelse vitrine opzetkast, 1900
Startprijs 500 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten vitrine opzetkast met panelen. Circa 1900. Afmeting: 200 x 117 x 42 cm. In goede staat.

Antiek Drents kabinet, 1780 - 1800
Startprijs 600 EUR

Klein antiek eikenhouten Drents Louis Seize kabinet met volle zuilen en messing beslag. Circa 1780 - 1800. Afmeting: 225 x 170 x 57 cm. In goede staat.

Antieke Gründerzeit vitrine, 1880
Resultaat: 500 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vitrine-opzetkast met snijwerk, volle zuilen, snekken en geslepen glas. Circa 1880. Afmeting: 210 x 134 x 63 cm. In goede staat.

2x Prachtige gestoken Chinese consoles
Startprijs 500 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Chinese houtgestoken consoles met florale decors en koppen. Afmeting: 32 x 60 cm. In goede staat.

Franse Barokkast, 1770
Resultaat: 700 EUR

Franse eiken Barokkast. Circa 1770. Eiken massief, geheel uitneembaar. Op twee bolpoten, twee deuren, twee laden. Afgeschuinde hoeken. Afmeting: H 220 x 190 x 65 cm.

Antieke Duitse wortelnoten penantcommode, 1880
Resultaat: 350 EUR

Antieke Duitse wortelnoten handgepolitoerde penantcommode. Circa 1880. Afmeting: 78 x 90 x 54 cm. In zeer goede staat.

Engelse Chest on Chest, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten gestoken Chest on Chest. Enkele beschadigingen. Afmeting: 176 x 52 x 111 cm. In redelijk/goede staat.

Beschilderd Barok bed, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR

18e Eeuws Zuid Duits beschilderd Barok bed met florale decors, Maria en vogels. Afmeting: 170 x 150 x 210 cm. In goede staat.

6x Moderne design stoelen
Startprijs 500 EUR

Zes moderne chroom-stalen design stoelen van het merk Eames met wit leder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 60 x 57 cm. In goede staat.

Electrische lederen comfort zetel
Startprijs 250 EUR

Electrische lederen comfort zetel. Met chroom voet. Afmeting: 108 x 78 x 93 cm. Van top kwaliteit !! In goede staat.

Tafel met marqueterie, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse mahoniehouten eettafel met florale intarsia. Afmeting: 73 x 110 cm ø. In redelijk/goede staat.

Biedermeier secretaire, 1820
Startprijs 600 EUR

Vroeg 19e eeuwse Noord-Duitse mahoniehouten Biedermeier secretaire met halve zuilen en bandintarsia. Mooi binnenleven. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 195 x 98 x 46 cm. In redelijk/goede sta...

Barok pastoorskast, 18e eeuw
Startprijs 800 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Barok pastoorskast met origineel slot en sleutels. Mooie patina. Grote koplijst en bolpoten. Mooie patina. Afmeting: 192 x 195 x 75 cm. In goede staat.

Wortelnoten bureau, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Louis Quinze bureau, dubbelgebogen, met klauwpoten en bronzen beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 112 x 125 x 60 cm. In goede staat.

Antieke Chinese hocker met marmer
Startprijs 400 EUR

Grote antieke Chinese houtgestoken hocker met marmerblad, klauwpoten en florale decor. Gecontourneerd blad. Afmeting: 58 x 65 cm ø. In goede staat.

Bouille meubel met inleg
Startprijs 2.500 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Frans Boulle kunstkabinet belijmd met diverse houtsoorten. Bronzen beslag en florale intarsia (latere aanpassingen). Binnenwerk geëboniseerd in Renaissance-stijl met Sevres porselei...

6x Barok-stijl stoelen, 1920
Resultaat: 900 EUR

Zes notenhouten Barok-stijl stoelen. Circa 1920. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak gepolitoerd. Afmeting: 85 x 43 x 58 cm. In goede staat.

Louis Quinze-stijl commode
Resultaat: 250 EUR

Italiaanse wortelnoten Louis Quinze-stijl commode. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Recentelijk professioneel gepolitoerd met schellak. Afmeting; 72 x 71 x 40 cm. In goede staat.

Louis Quinze-stijl commode
Startprijs 350 EUR

Prachtige Louis Quinze-stijl commode met intarsia, bronsbeslag en zwart-marmeren blad. Recentelijk professioneel gepolitoerd met schellak. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 85 x 45 cm...

Amelander tafelblad, 18e eeuw
Resultaat: 750 EUR

18e Eeuwse Hollandse Amelander tafelblad met religieuze handgeschilderde voorstelling. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.

Mini Cooper bankje
Startprijs 400 EUR

Bankje gemaakt van een Mini Cooper. Voorkant met werkende verlichting! Afmeting: 64 x 130 x 65 cm. In goede staat.

Oude eiken 3-deurs spinde
Resultaat: 200 EUR

Oude eikenhouten drie-deurs spinde met ijzeren beslag en vele panelen gemaakt van antiek hout. Mooie patina. Afmeting: 166 x 140 x 51 cm. In goede staat.

Duitse kast met inleg, 1800
Resultaat: 400 EUR

Antieke Duitse eikenhouten kast met sterintarsia. Houtgepind. Circa 1800. Afmeting: 190 x 160 x 56 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse penant commode
Startprijs 300 EUR

Duitse kersenhouten fineer penant commode met zwarte zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 93 x 50 cm. In goede staat.