Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Louis Seize kabinet, 18e eeuw
Startprijs 2.000 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombeerd Louis Seize kabinet met bronzen beslag en houtgesneden guilandes. Afmeting: 236 x 180 x 65 cm. In goede staat.

Wortelnoten kabinet, 19e eeuw
Startprijs 1.600 EUR

Mooi 19e eeuws Hollands wortelnoten porselein kabinet. Dubbel gebogen met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 235 x 193 x 50 cm. In goede staat.

Wortelnoten schrijfkabinet, 18e eeuw
Resultaat: 6.000 EUR

Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten orgelgebogen schrijfkabinet met dubbel gebogen koplijst, diverse (geheime) lades achter getoogde deuren en schrijfgedeelte. Ook wel top bureau genaamd. Circa 1760. Louis...

Engels tandarts meubel, 1900
Startprijs 1.400 EUR

Zeldzaam twee-delig antiek Engels mahoniehouten tandartsmeubel. Circa 1900. Gesigneerd: The dental manufacturing Co Ltd. Nr. 536495 London Manchester Dublin. Met diverse lades en schuifbladen van glas...

18e Eeuws Hollands kabinet, 1760
Startprijs 2.500 EUR

Hollands 18e eeuws wortelnoten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag, gebogen zijkanten onder. Orgelgebogen. Circa 1760. Kleine fineerschades. In originele staat. Afmeting: 60 x 200 x 245 cm. In goe...

17e Eeuwse Zeeuwse kast
Startprijs 1.500 EUR

17e Eeuwse Zeeuwse Renaissance kast. Eiken met palissander. Met 17e eeuwse sloten. Vier-deurs met dikke kussens en originele bolpoten. Afmeting: 170 x 150 x 62 cm. In goede staat.

Italiaans dressoir, Osvaldo Borsani
Resultaat: 2.000 EUR

Groot Italiaans 60-er jaren dressoir van Osvaldo Borsani, For Tecno. Met kersen fineer in visgraat motief en glazen bovenblad. Afmeting: 98 x 46 x 273 cm. In goede staat.

Louis Seize secretaire
Startprijs 1.800 EUR

Duits Louis Seize secretaire. Circa 1780. Met noten en wortelnoten ingelegd. In gerestaureerde staat. Afmeting: H 220 x 131 x 67 cm.

Antieke pronkkast, 1915
Startprijs 800 EUR

Prachtige antieke Jugendstil notenhouten pronkvitrinekast met messing beslag, intarsia en glas-in-lood. Bovenop mist iets. Circa 1915. Afmeting: 163 x 115 x 43 cm. In goede staat.

Neo Renaissance kast, 19e eeuw
Resultaat: 375 EUR

Zeldzame 19e eeuwse houtgestoken Neo Renaissance kast met kerfsnede etc. Uitneembaar. Vier-deurs. Met annotatie 1696. Afmeting: 220 x 180 x 60 cm. In zeer goede staat.

Antiek Louis Quinze kabinet, 18e - 19e eeuw
Startprijs 700 EUR

Antiek Hollands 18e - 19e eeuws mahoniehouten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. Zijkanten scheuren, verder in redelijk/goede staat. Afmeting: 235 x 185 x 60 cm.

Antiek Frans Gallé bijzettafeltje
Startprijs 275 EUR

Antieke Franse Jugendstil Emille Gallé bijzettafel. Wortelnoten met florale intarsia. Opklapbaar blad met vakverdeling. Gesigneerd. Beschadigingen. Afmeting: 43 x 56 x 34 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken kabinet, 18e eeuw
Startprijs 600 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten dubbelgebogen Louis Quinze kabinet met glasdeuren (later), klauwpoten en messing beslag. Afmeting: 250 x 175 x 60 cm. In goede staat.

Kersenhouten commode, 19e eeuw
Startprijs 800 EUR

19e Eeuwse kersenhouten Biedermeier-stijl commode. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak gepolitoerd. Afmeting: 80 x 122 x 63 cm. In goede staat.

Duitse boekenkast, 19e eeuw
Resultaat: 1.200 EUR

Duitse wortelnoten met noten Empire/Biedermeier boekenkast met bandintarsia en halve zuilen met messing capitellen. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd met schellak. Afmeting: 191 x...

Schouwstuk met schilderij
Resultaat: 500 EUR

Groot notenhouten schouwstuk met schilderij. 19e - 20e Eeuw. Gemaakt door Jansen en Zonen Amsterdam Hofleveranciers. Schilderwerk gerestaureerd door Teunissen Kunsthandel. Afmeting: 255 x 50 x 150 cm....

Antieke vitrinekast, 1900
Resultaat: 500 EUR

Antieke Empire-stijl mahoniehouten vitrinekast met vergulde messing versieringen, kariatiden en geslepen glas. Circa 1900. Van zeer goede kwaliteit. Afmeting: 176 x 225 x 45 cm. In goede staat.

Zeldzame Franse narrenkast, 19e eeuw
Resultaat: 1.250 EUR

Zeldzame Franse notenhouten narrenkast. 19e Eeuw. Met narren, gevleugelde fantasie figuren, landschap met amazone te paard en koppen. Twee-delig. Circa 1870. Afmeting: 228 x 140 x 55 cm. In goede staa...

Antieke mahonie vitrine, 1880
Startprijs 400 EUR

Duitse antieke mahoniehouten vitrinekast met zijkanten van glas. Met schappen, snekken en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 194 x 96 x 47 cm. In goede staat.

Amsterdams kabinet, 18e eeuw
Resultaat: 750 EUR

18e Eeuws wortelnoten dubbelgebogen Amsterdams kabinet met bronzen beslag. Oudere restauraties. Afmeting: 235 x 190 x 62 cm. In goede staat.

Hollandse bonheur, 1860
Resultaat: 600 EUR

Grote Hollandse wortelnoten Willem III bonheur met vogelogen fineer binnenkant. Prachtig snijwerk, druivenranken + vogel. Circa 1860. Linker zuil sporen wormbeval. Afmeting: 228 x 130 x 60 cm. In rede...

Chovi Les Eames zetel + voetenbank
Resultaat: 1.800 EUR

Lederen Chovi Les Eames zetel met voetenbank. Hout, metaal + leder. Lounge model Vitra. Afmeting: 96 x 64 x 70 cm. In goede staat.

Chovi Les Eames zetel
Resultaat: 1.700 EUR

Lederen Chovi Les Eames zetel. Hout, metaal + leder. Lounge model Vitria. Afmeting: 96 x 64 x 70 cm. In goede staat.

Louis Seize kabinet, 1780
Resultaat: 850 EUR

Hollands 18e eeuws Louis Seize kabinet met bandintarsia, hekwerk op koplijst en bronzen beslag. Circa 1780. Afmeting: 240 x 175 x 54 cm. In goede staat.

Antieke Engelse vitrine opzetkast, 1900
Startprijs 500 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten vitrine opzetkast met panelen. Circa 1900. Afmeting: 200 x 117 x 42 cm. In goede staat.

Antiek Drents kabinet, 1780 - 1800
Startprijs 600 EUR

Klein antiek eikenhouten Drents Louis Seize kabinet met volle zuilen en messing beslag. Circa 1780 - 1800. Afmeting: 225 x 170 x 57 cm. In goede staat.

Antieke Gründerzeit vitrine, 1880
Resultaat: 500 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vitrine-opzetkast met snijwerk, volle zuilen, snekken en geslepen glas. Circa 1880. Afmeting: 210 x 134 x 63 cm. In goede staat.

2x Prachtige gestoken Chinese consoles
Startprijs 500 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Chinese houtgestoken consoles met florale decors en koppen. Afmeting: 32 x 60 cm. In goede staat.

Franse Barokkast, 1770
Resultaat: 700 EUR

Franse eiken Barokkast. Circa 1770. Eiken massief, geheel uitneembaar. Op twee bolpoten, twee deuren, twee laden. Afgeschuinde hoeken. Afmeting: H 220 x 190 x 65 cm.

Antieke Duitse wortelnoten penantcommode, 1880
Resultaat: 350 EUR

Antieke Duitse wortelnoten handgepolitoerde penantcommode. Circa 1880. Afmeting: 78 x 90 x 54 cm. In zeer goede staat.

Engelse Chest on Chest, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten gestoken Chest on Chest. Enkele beschadigingen. Afmeting: 176 x 52 x 111 cm. In redelijk/goede staat.

Beschilderd Barok bed, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR

18e Eeuws Zuid Duits beschilderd Barok bed met florale decors, Maria en vogels. Afmeting: 170 x 150 x 210 cm. In goede staat.

6x Moderne design stoelen
Startprijs 500 EUR

Zes moderne chroom-stalen design stoelen van het merk Eames met wit leder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 60 x 57 cm. In goede staat.

Electrische lederen comfort zetel
Startprijs 250 EUR

Electrische lederen comfort zetel. Met chroom voet. Afmeting: 108 x 78 x 93 cm. Van top kwaliteit !! In goede staat.

Tafel met marqueterie, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse mahoniehouten eettafel met florale intarsia. Afmeting: 73 x 110 cm ø. In redelijk/goede staat.

Biedermeier secretaire, 1820
Startprijs 600 EUR

Vroeg 19e eeuwse Noord-Duitse mahoniehouten Biedermeier secretaire met halve zuilen en bandintarsia. Mooi binnenleven. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 195 x 98 x 46 cm. In redelijk/goede sta...

Barok pastoorskast, 18e eeuw
Startprijs 800 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Barok pastoorskast met origineel slot en sleutels. Mooie patina. Grote koplijst en bolpoten. Mooie patina. Afmeting: 192 x 195 x 75 cm. In goede staat.

Wortelnoten bureau, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Louis Quinze bureau, dubbelgebogen, met klauwpoten en bronzen beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 112 x 125 x 60 cm. In goede staat.

Antieke Chinese hocker met marmer
Startprijs 400 EUR

Grote antieke Chinese houtgestoken hocker met marmerblad, klauwpoten en florale decor. Gecontourneerd blad. Afmeting: 58 x 65 cm ø. In goede staat.

Bouille meubel met inleg
Startprijs 2.500 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Frans Boulle kunstkabinet belijmd met diverse houtsoorten. Bronzen beslag en florale intarsia (latere aanpassingen). Binnenwerk geëboniseerd in Renaissance-stijl met Sevres porselei...

6x Barok-stijl stoelen, 1920
Resultaat: 900 EUR

Zes notenhouten Barok-stijl stoelen. Circa 1920. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak gepolitoerd. Afmeting: 85 x 43 x 58 cm. In goede staat.

Louis Quinze-stijl commode
Resultaat: 250 EUR

Italiaanse wortelnoten Louis Quinze-stijl commode. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Recentelijk professioneel gepolitoerd met schellak. Afmeting; 72 x 71 x 40 cm. In goede staat.

Louis Quinze-stijl commode
Startprijs 350 EUR

Prachtige Louis Quinze-stijl commode met intarsia, bronsbeslag en zwart-marmeren blad. Recentelijk professioneel gepolitoerd met schellak. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 85 x 45 cm...

Amelander tafelblad, 18e eeuw
Resultaat: 750 EUR

18e Eeuwse Hollandse Amelander tafelblad met religieuze handgeschilderde voorstelling. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.

Mini Cooper bankje
Startprijs 400 EUR

Bankje gemaakt van een Mini Cooper. Voorkant met werkende verlichting! Afmeting: 64 x 130 x 65 cm. In goede staat.

Oude eiken 3-deurs spinde
Resultaat: 200 EUR

Oude eikenhouten drie-deurs spinde met ijzeren beslag en vele panelen gemaakt van antiek hout. Mooie patina. Afmeting: 166 x 140 x 51 cm. In goede staat.

Duitse kast met inleg, 1800
Resultaat: 400 EUR

Antieke Duitse eikenhouten kast met sterintarsia. Houtgepind. Circa 1800. Afmeting: 190 x 160 x 56 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse penant commode
Startprijs 300 EUR

Duitse kersenhouten fineer penant commode met zwarte zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 93 x 50 cm. In goede staat.

Vertico met opstand
Startprijs 400 EUR

Vertico met opstand. Afmeting: H 199 x B 107 x D 50 cm.

Zeldzame wijnkoeler, 1830
Startprijs 450 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse mahoniehouten wijnkoeler. Circa 1830. Krimpnaden. Afmeting: 63 x 74 x 40 cm. In redelijke staat.

Neo Renaissance kast, 1860
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Neo Renaissance twee-deurs kast met lade. Op losse kruisvoet. Circa 1860. Afmeting: 164 x 92 x 40 cm. In goede staat.

Poort vitrine opzetkast, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten Neo Renaissance poort vitrine opzetkast met flespoten. Twee-delig. Afmeting: 185 x 110 x 52 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Engelse breakfront boekenkast
Startprijs 200 EUR

Oude Engelse mahoniehouten twee-delige boekenkast met breakfront. 20e Eeuw. Afmeting: 176 x 150 x 41 cm. In goede staat.

Hollandse secretaire
Resultaat: 150 EUR

Mooi Hollands wortelnoten Barok-stijl secretaire met messing beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x. 105 x 54 cm. In goede staat.

Louis Seize rolluikkastje, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuws eikenhouten Louis Seize rolluikkastje met messing hekwerk en lade. Afmeting: 74 x 82 x 44 cm. In goede staat.

Grote gestoken stoel, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten Neo Renaissance armleunzetel met engelen, fruit, ranken etc. Afmeting: 147 x 67 x 63 cm. In goede staat.

18e Eeuws eiken kabinet
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuws eikenhouten kabinet met hoge getoogde deuren en bronzen beslag. Enkel gebogen. Afmeting: 230 x 160 x 65 cm. In goede staat.

2x Montis fauteuils
Resultaat: 350 EUR

Twee lichtbruine lederen Montis design stoelen met chrome. Afmeting: 93 x 64 x 68 cm. In goede staat.

Wortelnoten kabinet, 18e eeuw
Resultaat: 1.750 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok kabinet. Dubbel gebogen met klauwpoten + messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 232 x 190 x 67 cm. In goede staat.

Mahoniehouten commode, 1830
Startprijs 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Hollandse Empire commode. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 105 x 100 x 44 cm. In goede staat.

Duits halkastje, 1880
Resultaat: 220 EUR

Duits mahoniehouten Gründerzeit halkastje met volle zuilen, twee lades en twee deurtjes. Circa 1880. Afmeting: 62 x 85 x 42 cm. In goede staat.

Schrijfbureau, 1870
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuws Duits wortelnoten Louis Philippe schrijfbureau met opstand. Circa 1870. Afmeting: 140 x 105 x 66 cm. In goede staat.

Originele Engelse hoekkast, 18e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Originele 18e eeuwse Engelse of Amelander (Hollands) hoekkast. Gepolychromeerd. Met bijbelse voorstelling. Afmeting: 87 x 50 x 31 cm. In goede staat.

Wandtafeltje met putti
Startprijs 225 EUR

Venetiaans vergulde houtgestoken wandtafel met putti. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 56 x 25 cm.In goede staat.

Spiegel met kroon, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse goudkleurige spiegel met kroon. Afmeting: 130 x 60 cm. In goede staat.

Spiegel met kroon, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse goudkleurige spiegel met kroon. Afmeting: 144 x 64 cm. In goede staat.

Wortelnoten chiffoniere
Resultaat: 200 EUR

Wortelnoten Empire chiffoniere met zeven lades en volle zuilen. 20e Eeuw met antrasiet marmeren bovenblad. Lichte schades. Afmeting: 152 x 90 x 52 cm. In goede staat.

Engelse vitrinekast, 1920
Startprijs 200 EUR

Engelse mahoniehouten vitrine opzetkast met zijkanten glas en mahonie schappen. Onderstuk met twee lades. Circa 1920. Afmeting: 206 x 103 x 46 cm. In goede staat.

Boekenkast, Amsterdamse School
Startprijs 100 EUR

Hollandse eikenhouten Amsterdamse School boekenkast. Circa 1930. Afmeting: 121 x 120 x 30 cm. In goede staat.

Wortelnoten porseleinkast
Startprijs 275 EUR

Gave Hollandse wortelnoten porseleinkast met messing beslag. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 213 x 145 x 47 cm. In goede staat.

Wortelnoten bestekcommode
Resultaat: 80 EUR

Originele wortelnoten bestekcommode met plated bestek. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 43 x 70 cm. In goede staat.

Franse etagiere-tafel, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Franse wortelnoten etagiere-tafel met bandintarsia, lade, messing sierwerk en boulle. Monogram in blad. Op wielen. Afmeting: 70 x 50 x 37 cm. In zeer goede staat.

Gründerzeit bureau, 1890
Resultaat: 190 EUR

Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit schrijfbureau met lades en schrijflades achter deur. Circa 1890. Afmeting: 77 x 150 x 95 cm. In redelijk/goede staat.

Barok commode, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands eikenhouten dubbelgebogen vier-laden commode met bronzen beslag en gecontourneerd blad. Afmeting: 84 x 84 x 57 cm. In goede staat.

Jachtkast, 1880
Startprijs 500 EUR

Franse jachtkast. Circa 1880. Massief eiken. Afmeting: H 230 x 140 x 55 cm.

Moderne lederen relaxstoel
Startprijs 300 EUR

Moderne blauw lederen electrische relaxstoel. Merk Thrower. Afmeting: 110 x 100 x 77 cm. In goede staat.

Wortelnoten commode
Resultaat: 100 EUR

Hollandse wortelnoten dubbelgebogen commode met bronzen beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 105 x 52 cm. In goede staat.

Wortelnoten theetafel
Resultaat: 90 EUR

Hollandse wortelnoten theetafel met bronzen beslag, lade en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 86 x 57 cm. In goede staat.

Italiaanse hoekkast
Startprijs 100 EUR

Italiaanse notenhouten hoekkast met gebogen koplijst. Vier-deurs. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 206 x 96 x 60 cm. In goede staat.

Antiek eiken theekastje, 1920
Resultaat: 100 EUR

Hollands antiek eikenhouten theekastje met facet geslepen glas en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 89 x 73 x 41 cm. In goede staat.

Franse piedestal, 19e eeuw
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten Napoleon III piedestal met vergulde messing versieringen en marmeren blad. Blad gerestaureerd. Afmeting: 101 x 31 x 31 cm. In goede staat.

2-Persoons Biedermeier/Empire bed, 1830
Resultaat: 220 EUR

Zeldzaam mahoniehouten Biedermeier/Empire twee-persoons bed. Circa 1830. Afmeting: 125 x 137 x 200 cm. In zeer goede staat.

Antieke Louis Philippe secretaire, 1860
Resultaat: 150 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe secretaire. Circa 1860. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 162 x 53 x 110 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke scheepshutkoffer met lades
Startprijs 80 EUR

Grote antieke scheepshutkoffer met houten banden. Binnenin vakverdeling. Circa 1920. Afmeting: 135 x 52 x 60 cm. In goede staat.

Engelse etagiere-klaptafel, 19e eeuw
Startprijs 110 EUR

19e Eeuwse Engelse etagiere-klaptafel met lade. Afmeting: 82 x 55 x 48 cm / 82 x 103 x 48 cm. In goede staat.

Boekenkast
Startprijs 400 EUR

Twee-delige boekenkast. Circa 1880. Eiken, deels massief boven met deuren met glas. Afmeting: H 215 x 120 x 65 cm.

Hollandse Barok vitrinekast, 1780
Startprijs 1.500 EUR

Hollandse mahoniehouten Barok vitrinekast met mooi bronzen beslag en klauwpoten. Porseleinkast. Circa 1780. Afmeting: 180 x 228 x 55 cm. In goede staat.

Jugendstil boekenkast, 1915
Startprijs 100 EUR

Antieke creme-kleurige Jugendstil boekenkast. Circa 1915. Afmeting: 150 x 100 x 30 cm. In goede staat.

Oude Engelse Tilt top tafel
Startprijs 100 EUR

Oude Engelse mahoniehouten tilt top tafel met lijstwerk op blad, intarsia en gecontourneerd blad. 20e Eeuw. Afmeting: 78 x 76 cm ø. In goede staat.

Eiken 3-laden onderstuk, 1800
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten drie-laden onderstuk. Circa 1800. Empire. Afmeting: 97 x 133 x 59 cm. In goede staat.

Eiken speeltafel, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse eikenhouten historisme speeltafel met kruispoot, spinnekop en gecontourneerd blad. Circa 1870. Afmeting: 80 x 42 x 82 cm. / 80 x 84 x 82 cm. In goede staat.

Houtgestoken bankje, 1880
Startprijs 125 EUR

Duits historisme eikenhouten gestoken halbankje met vogels en heilig hart. Circa 1880. Afmeting: 52 x 76 x 32 cm. In goede staat.

2x Antieke armleunstoelen, 1890
Startprijs 120 EUR

Twee antieke notenhouten Louis Seize-stijl armleunstoelen met goede stoffering. Tweede periode, circa 1890. Afmeting: 100 x 58 x 63 cm. In goede staat.

Antieke 2-zitsbank, 1890
Resultaat: 125 EUR

Antieke notenhouten Louis Seize-stijl twee-zitsbank met goede stoffering. Tweede periode, circa 1890. Afmeting: 100 x 132 x 60 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse kuifkast, 1800
Resultaat: 350 EUR

Zeer gave antieke Hollandse mahoniehouten Biedermeier kuifkast. Uitneembaar. Circa 1800. Afmeting: 219 x 123 x 46 cm. In goede staat.

Kersenhouten secretaire, 1820
Startprijs 1.300 EUR

Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten rolsecretaire. Circa 1820. In goede gerestaureerde staat en met schellak politoer. Afmeting: 164 x 100 x 62 cm. In goede staat.