Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
678 Resultaten
Kavel: 6000

Meissen servies 'Weinlaub'

Startprijs 500 EUR

Uitgebreid Duits Meissen porseleinen servies. Decor Weinlaub. 20e Eeuw. Bestaande uit; Koffiekan, theekan, 5x ovale schalen, 2x niervormige schalen, 4x schalen (divers), 2x melkkannen, 4x eierdoppen, ...


Kavel: 6001

Meissen servies 'Blümen'

Resultaat: 750 EUR

Duits Meissen porseleinen ontbijtservies met bloemen en goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, 18x kop/schotels, 17x gebaksborden. Enkele chip mogelijk. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.


Kavel: 6002

Oude Chinese jade Quan Yin

Startprijs 2.400 EUR

Grote oude Chinese jade Quan Yin. Eén vinger af. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.


Kavel: 6003

Kapitale grote antieke Familie Rose sierschotel

Startprijs 1.300 EUR

Kapitale grote antieke octagonale Chinees porseleinen Familie Rose sierschotel. Met florale en eend decor. Minimale chips rand. Afmeting: 5,5 x 40,5 x 40,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6004

Kapitale Familie Verte schotel, 19e eeuw

Resultaat: 750 EUR

Kapitale 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel. Met figuren decor en keizerlijk geel. Afmeting: ø 48,2 cm. In goede staat.


Kavel: 6005

Meissen set, 19e eeuw

Resultaat: 500 EUR

19e Eeuws Duits Meissen porseleinen tete a tete. Zes-delig. Tablet K.P.M. Roomkannetje + lepel, suikerpotje, mocca kannetje + twee kop en schotels. Afmeting: 10 x 26 x 22 cm. In goede staat.


Kavel: 6006

Antieke Chinese druivenschotel

Startprijs 300 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: 6 x 33,3 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6007

Zeldzame oude Chinese Peking glazen vaas

Startprijs 1.200 EUR

Zeldzaam oud Chinees Peking glazen vaas met vogel/vlinder/symbolen decor. Met signatuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.


Kavel: 6008

Imari schaal met bronzen montuur

Startprijs 800 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen schaal met verguld bronzen montuur. Afmeting: 31 x 30 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6009

Antieke Nympfenburg beeldengroep

Startprijs 250 EUR

Antieke Duitse porseleinen Nympfenburg figurengroep. Twee dames en heer. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 19 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 6010

Grote Majolica huzaar

Resultaat: 225 EUR

Zeer grote oude Majolica huzaar met polychromie en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.


Kavel: 6011

Grote antieke Quan Yin

Startprijs 1.000 EUR

Grote antieke gesigneerde Chinees porseleinen Quan Yin, Blanc de Chine figuur op lotusbloem. Zeer fijn uitgevoerd. Gesigneerd op rug. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.


Kavel: 6012

Grote antieke Quan Yin

Startprijs 1.000 EUR

Grote antieke gesigneerde Chinees porseleinen Quan Yin, Blanc de Chine figuur op lotusbloem. Zeer fijn uitgevoerd. Gesigneerd op rug. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.


Kavel: 6013

Lot Herend servies (50x)

Resultaat: 450 EUR

Herend servies. Vijftig-delig. Met casis-kleurige florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Kop en schotels, bonbonnieres, suiker/melk set, theekan, tablet, schaaltje, petit four sc...


Kavel: 6014

Grote Japanse Kakimon kom, 17e-18e eeuw

Startprijs 700 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Japanse Kakiemon porseleinen kom met aardbeien decor. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerd. Octagonaal. Afmeting: 10 x 21 x 21 cm. In goede staat.


Kavel: 6015

2x Antieke Duitse vazen, 1915

Startprijs 225 EUR

Twee grote antieke Duitse Jugendstil keramieken vazen. Circa 1915. Gemerkt 'Norich Nürnberg J.V.S.'. Eén vaas beschadigd, andere chip. Afmeting: 47 x 19 x 19,5 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6016

5-Delig Delfts kaststel

Resultaat: 310 EUR

18e Eeuwse lampetkan, gemerkt vijf-delig kaststel met chinoisserie decor. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: 20 - 31 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6017

Antieke Chinese trompetvaas

Startprijs 1.500 EUR

Zeldzame grote antieke Chinees porseleinen trompetvaas met hoogwaardigheidsbekleders optocht en florale decor. Prachtige kleurstelling. Gelijmd. Afmeting: 41,5 x 18,8 cm ø. In matige toestand.


Kavel: 6018

Grote antieke Quan Yin

Startprijs 1.000 EUR

Grote antieke gesigneerde Chinees porseleinen Quan Yin, Blanc de Chine figuur. Zeer fijn uitgevoerd. Gesigneerd op rug. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.


Kavel: 6019

Oude/antieke Quan Ying

Resultaat: 775 EUR

Oude/antieke gesigneerde Chinees Blanc de Chine porseleinen Quan Yin op vis. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6020

2x Diepe Familie Rose borden, 19e eeuw

Resultaat: 330 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen diepe Familie Rose borden met florale decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6021

2x Chinese Nanking dekselpotten

Startprijs 500 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Kantonese Nanking dekselpotten. Baluster-vormig. Met florale decor. Bodemmerk. Eén deksel gelijmd. Eén vaas randschade. Afmeting: H 46 x 27 cm ø. In redelijk/goede staat...


Kavel: 6022

Chinese dekselvaas, 19e eeuw

Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met figuren in tuin decor. Vier-tekens bodemmerk. Lichte bovenrand glazuur schade. Afmeting: ø 29,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6023

Grote Chinese schotel, 19e eeuw

Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte sierschotel met vaas en florale decor + swastika's. Afmeting: ø 40,5 cm. In goede staat.