Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Tegel brandmeester Enschede
Resultaat: 40 EUR

Zeldzame Westraven polychrome wandtegel. Brandmeesters Enschede 1950 jubileum. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen dekselvazen met landschappen decor. Afmeting: 47 x 23 cm ø. In goede staat.

5x Oude Chinese dekselpotjes
Resultaat: 85 EUR

Vijf oude Chinees porseleinen dekselpotjes met diverse blauwe decors. Vier maal zes tekens bodemmerken. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

8x Oud/antiek Chinees/Japans porselein
Resultaat: 110 EUR

Acht maal oud/antiek Chinees/Japans porselein. Eén maal Imari bloempot, floraal/goud decor. Twee maal kop en schotels, Chinees Imari, 18e eeuw, één kopje haarlijn. Eén Familie Rose trekpot, floraal, v...

Engels servies
Resultaat: 100 EUR

Uitgebreid Engels servies. Bestaande uit: Theepot, melk + suiker op tablet, 40 kop/schotels, ontbijtborden etc. Gemerkt Paragon Tree of Kashmir + extra 11 kop/schotels Paragon Tapestry Rose. Enkele ch...

2x Oude Chinese rijstwijnkopjes
Resultaat: 650 EUR

Twee oude aparte Chinees porseleinen rijstwijn-kopjes met tuin decor, Chinese tekst en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x 6,5 cm ø. In goede staat.

6x Antieke Chinese Kang Xi kop + schotels
Resultaat: 275 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels. Met Lange Lijs en peterselie decor. Eén kopje haarlijn, rest goed. Twee bordjes chip, andere vier goed. Afmeting: 7,8 x 12 cm ø. In r...

Grote 17e eeuwse Chinese kom
Resultaat: 325 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kom met landschappen, florale en steenbokken decor. Bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: 10,5 x 21,5 cm ø. In redelijke staat.

6x Chinese Imari borden, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Divers. Vijf maal chips rand. Eén goed. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Herend servies (50x)
Resultaat: 450 EUR

Herend servies. Vijftig-delig. Met casis-kleurige florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Kop en schotels, bonbonnieres, suiker/melk set, theekan, tablet, schaaltje, petit four sc...

Chinese vaas, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen vaas met florale decor en vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 18,7 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xy schotel, floraal, beschadigd + Kantonese gemberpot, floraal/vogel decor. Afmeting: ø 15 cm / 17 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese schotel, 18e eeuw
Resultaat: 190 EUR

Grote 18e eeuwse professioneel gerestaureerde schotel met dansende Chinese figuren in interieur. Afmeting: ø 27,8 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met boom/lotusbloemen decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

3x Oude Chinese Foo-honden
Resultaat: 225 EUR

Drie oude Chinees porseleinen Foo-honden met blauw glazuur. Bij één kleinere is basement beschadigd. Afmeting: 32 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Chinese theepotten
Resultaat: 110 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen theepotten met medaillons en met florale decor. Eén tuit minimale chips. Afmeting: 16 x 11 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese gemberpot
Resultaat: 180 EUR

Oude Chinees porseleinen gemberpot met karpers en krab op deksel. Afmeting: 23 x 19 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese drakenschotel
Resultaat: 180 EUR

Grote oude Chinees porseleinen drakenschotel met bodemetiket. Afmeting: 7 x 30 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 225 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 37 x 17,5 cm ø. In goede staat.

Antieke kapotte Chinese celadon vaas
Resultaat: 1.000 EUR

Antieke kapotte Chinees porseleinen celadon vaas. Song Dynastie?. Afmeting: 23 cm. In matige staat.

2x Familie Rose borden, 19e eeuw
Resultaat: 210 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal en goud decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

Lot Chinese spekstenen beelden (10x)
Resultaat: 200 EUR

Tien oude Chinese spekstenen figuren met houten consolus. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

Lot Chinese spekstenen beelden, 10x
Resultaat: 190 EUR

Tien oude Chinese spekstenen gesneden figuren met houten consoles. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese dekselvazen
Resultaat: 750 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen dekselvazen met Chinese voorwerpen decors rondom. Eén chip deksel. Afmeting: 31 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.