Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Meissen servies 'Weinlaub' 6000
Meissen servies 'Weinlaub'
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Meissen servies 'Blümen' 6001
Meissen servies 'Blümen'

Resultaat:

750 EUR

Oude Chinese jade Quan Yin 6002
Oude Chinese jade Quan Yin
Startprijs 2.400 EUR
Kapitale grote antieke Familie Rose sierschotel 6003
Kapitale grote antieke Familie Rose sierschotel
Startprijs 1.300 EUR
Verkocht
Kapitale Familie Verte schotel, 19e eeuw 6004
Kapitale Familie Verte schotel, 19e eeuw

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Meissen set, 19e eeuw 6005
Meissen set, 19e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Antieke Chinese druivenschotel 6006
Antieke Chinese druivenschotel
Startprijs 300 EUR
Zeldzame oude Chinese Peking glazen vaas 6007
Zeldzame oude Chinese Peking glazen vaas
Startprijs 1.200 EUR
Imari schaal met bronzen montuur 6008
Imari schaal met bronzen montuur
Startprijs 800 EUR
Antieke Nympfenburg beeldengroep 6009
Antieke Nympfenburg beeldengroep
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Grote Majolica huzaar 6010
Grote Majolica huzaar

Resultaat:

225 EUR

Grote antieke Quan Yin 6011
Grote antieke Quan Yin
Startprijs 1.000 EUR
Grote antieke Quan Yin 6012
Grote antieke Quan Yin
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Lot Herend servies (50x) 6013
Lot Herend servies (50x)

Resultaat:

450 EUR

Grote Japanse Kakimon kom, 17e-18e eeuw 6014
Grote Japanse Kakimon kom, 17e-18e eeuw
Startprijs 700 EUR
2x Antieke Duitse vazen, 1915 6015
2x Antieke Duitse vazen, 1915
Startprijs 225 EUR
Verkocht
5-Delig Delfts kaststel 6016
5-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

310 EUR

Antieke Chinese trompetvaas 6017
Antieke Chinese trompetvaas
Startprijs 1.500 EUR
Grote antieke Quan Yin 6018
Grote antieke Quan Yin
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Oude/antieke Quan Ying 6019
Oude/antieke Quan Ying

Resultaat:

775 EUR

Verkocht
2x Diepe Familie Rose borden, 19e eeuw 6020
2x Diepe Familie Rose borden, 19e eeuw

Resultaat:

330 EUR

2x Chinese Nanking dekselpotten 6021
2x Chinese Nanking dekselpotten
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Chinese dekselvaas, 19e eeuw 6022
Chinese dekselvaas, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Grote Chinese schotel, 19e eeuw 6023
Grote Chinese schotel, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR