Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
18 Resultaten
Kavel: 2700

2-Loops jachtgeweer

Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame dubbelloopse voorlader. Duits jachtgeweer met graveringen en goud inleg. Damesgeweer. Adel bezit. J.F. Dubina - Bunzlau. Afmeting: L 120 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2701

Oud/antiek Duits sabel

Startprijs 75 EUR

Oud/antiek Duits gemerkt sabel. Weyersberg & Co. Solingen. Oxydatie. Afmeting: L 86 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2702

Dubbelloops pistool, 19e eeuw

Startprijs 310 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 25,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2703

Landstorm militaria WO I documenten

Startprijs 30 EUR

Hollandse WO I landstorm militaria documenten. Onder andere: Kennisgeving Dienst landstorm 1922. Zakboekje landweerdistrict 3e compagnie 1916. Bewijs van ontslag landweer 1919. In redelijk/goede staat...


Kavel: 2704

2x Luchtdruk pistolen

Resultaat: 40 EUR

Twee 4,5 mm luchtdrukpistolen. 70-er Jaren. Eén maal Oklahoma, knikloop. Eén maal T.J.H. & Son, The Gat, drukloop. Afmeting: L 28 - 31 cm. In goede staat.


Kavel: 2705

Lot kruidmaatjes+kogelmal

Startprijs 70 EUR

Lot van negen stuks diverse kruidmaatjes en een kogelmal. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.


Kavel: 2706

Antiek seinpistool, 1910

Startprijs 80 EUR

Antiek seinpistool. Duitsland. WO I. Ongemerkt. Circa 1910. Oxydatie. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.


Kavel: 2707

Oud sabel

Resultaat: 110 EUR

Oud sabel met bewerkt heft en lederen schede. Bronzen ramskoppen. Bewerkt lemet. 20e Eeuw. Afmeting: L 101 cm. In goede staat.


Kavel: 2708

2x Kris

Resultaat: 75 EUR

Twee oude Indonesische krissen met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 38 - 67 cm. In goede staat.


Kavel: 2709

Antiek Engels zwaard

Resultaat: 150 EUR

Antiek Engels zwaard. Gemerkt met bronzen medaillon in lemmet letter H. Eikenhouten heft. Mooie patina. Afmeting: L 85 cm. In goede staat.


Kavel: 2710

Antieke brandweerhelm

Resultaat: 80 EUR

Antieke brandweerhelm van messing en leer. Met lederen binnenhelm. Afmeting: 16 x 26 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 2711

Engelse politiehelm

Resultaat: 40 EUR

Oude Engelse politiehelm met lederen binnenrand. Maat 7 1/8 - 57. Devon en Cornwall Constabylary. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 2712

2x Aziatica, 20e eeuw

Startprijs 60 EUR

Twee maal Aziatica. 20e Eeuw. Bestaande uit: Indonesische bewerkte kris + houtgesneden figuur met kalebas met graveringen. Afmeting: 25 - 46 cm. In goede staat.


Kavel: 2713

Chinese siersabel

Resultaat: 60 EUR

Chinese siersabel met brons. Met draken decor. 21e Eeuw. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.


Kavel: 2714

Indonesische kris

Startprijs 65 EUR

Mooie Indonesische kris met figuur met slagtanden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 46 cm. In goede staat.


Kavel: 2715

Authentieke Lancaster bommenwerper richtingsmeter

Resultaat: 100 EUR

Authentieke USA Lancaster bommenwerper richtingsmeter. Type: 6A/1302. Afmeting: 11 x 11 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2716

Lot divers militaria (6x)

Resultaat: 30 EUR

Lot diversen militaria. 20e Eeuw. Bestaande uit: Lantaarn, knijpkat, holster, veldfles, gasbril. Afmeting: 8 - 34 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2717

Lang dubbelloops pistool, 19e eeuw

Startprijs 400 EUR

Groot 19e eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.