Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Oud/antiek Duits sabel
Startprijs 75 EUR

Oud/antiek Duits gemerkt sabel. Weyersberg & Co. Solingen. Oxydatie. Afmeting: L 86 cm. In redelijke staat.

Dubbelloops pistool, 19e eeuw
Startprijs 310 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 25,5 cm. In goede staat.

Landstorm militaria WO I documenten
Startprijs 30 EUR

Hollandse WO I landstorm militaria documenten. Onder andere: Kennisgeving Dienst landstorm 1922. Zakboekje landweerdistrict 3e compagnie 1916. Bewijs van ontslag landweer 1919. In redelijk/goede staat...

Lot kruidmaatjes+kogelmal
Startprijs 70 EUR

Lot van negen stuks diverse kruidmaatjes en een kogelmal. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.

Antiek seinpistool, 1910
Startprijs 80 EUR

Antiek seinpistool. Duitsland. WO I. Ongemerkt. Circa 1910. Oxydatie. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.

Oud sabel
Resultaat: 110 EUR

Oud sabel met bewerkt heft en lederen schede. Bronzen ramskoppen. Bewerkt lemet. 20e Eeuw. Afmeting: L 101 cm. In goede staat.

Antiek Engels zwaard
Resultaat: 150 EUR

Antiek Engels zwaard. Gemerkt met bronzen medaillon in lemmet letter H. Eikenhouten heft. Mooie patina. Afmeting: L 85 cm. In goede staat.

Engelse politiehelm
Resultaat: 40 EUR

Oude Engelse politiehelm met lederen binnenrand. Maat 7 1/8 - 57. Devon en Cornwall Constabylary. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 17 cm. In goede staat.

2x Aziatica, 20e eeuw
Startprijs 60 EUR

Twee maal Aziatica. 20e Eeuw. Bestaande uit: Indonesische bewerkte kris + houtgesneden figuur met kalebas met graveringen. Afmeting: 25 - 46 cm. In goede staat.

Chinese siersabel
Resultaat: 60 EUR

Chinese siersabel met brons. Met draken decor. 21e Eeuw. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.

Indonesische kris
Startprijs 65 EUR

Mooie Indonesische kris met figuur met slagtanden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 46 cm. In goede staat.

Authentieke Lancaster bommenwerper richtingsmeter
Resultaat: 100 EUR

Authentieke USA Lancaster bommenwerper richtingsmeter. Type: 6A/1302. Afmeting: 11 x 11 cm ø. In goede staat.

Lang dubbelloops pistool, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR

Groot 19e eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.

2x Luchtdruk pistolen
Resultaat: 40 EUR

Twee 4,5 mm luchtdrukpistolen. 70-er Jaren. Eén maal Oklahoma, knikloop. Eén maal T.J.H. & Son, The Gat, drukloop. Afmeting: L 28 - 31 cm. In goede staat.

2x Kris
Resultaat: 75 EUR

Twee oude Indonesische krissen met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 38 - 67 cm. In goede staat.

Antieke brandweerhelm
Resultaat: 80 EUR

Antieke brandweerhelm van messing en leer. Met lederen binnenhelm. Afmeting: 16 x 26 x 17 cm. In goede staat.

Lot divers militaria (6x)
Resultaat: 30 EUR

Lot diversen militaria. 20e Eeuw. Bestaande uit: Lantaarn, knijpkat, holster, veldfles, gasbril. Afmeting: 8 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

2-Loops jachtgeweer
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame dubbelloopse voorlader. Duits jachtgeweer met graveringen en goud inleg. Damesgeweer. Adel bezit. J.F. Dubina - Bunzlau. Afmeting: L 120 cm. In zeer goede staat.