41. Juniveiling 2019

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

2-Loops jachtgeweer
Resultaat: 1.000 EUR

Antiek Engels zwaard
Resultaat: 150 EUR

Antiek Engels zwaard. Gemerkt met bronzen medaillon in lemmet letter H. Eikenhouten heft. Mooie patina. Afmeting: L 85 cm. In goede staat.

Oud sabel
Resultaat: 110 EUR

Oud sabel met bewerkt heft en lederen schede. Bronzen ramskoppen. Bewerkt lemet. 20e Eeuw. Afmeting: L 101 cm. In goede staat.

Authentieke Lancaster bommenwerper richtingsmeter
Resultaat: 100 EUR

Antieke brandweerhelm
Resultaat: 80 EUR

Antieke brandweerhelm van messing en leer. Met lederen binnenhelm. Afmeting: 16 x 26 x 17 cm. In goede staat.

2x Kris
Resultaat: 75 EUR

Twee oude Indonesische krissen met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 38 - 67 cm. In goede staat.

Chinese siersabel
Resultaat: 60 EUR

Chinese siersabel met brons. Met draken decor. 21e Eeuw. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.

2x Luchtdruk pistolen
Resultaat: 40 EUR

Engelse politiehelm
Resultaat: 40 EUR

Oude Engelse politiehelm met lederen binnenrand. Maat 7 1/8 - 57. Devon en Cornwall Constabylary. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 17 cm. In goede staat.

Lot divers militaria (6x)
Resultaat: 30 EUR

Lot diversen militaria. 20e Eeuw. Bestaande uit: Lantaarn, knijpkat, holster, veldfles, gasbril. Afmeting: 8 - 34 cm. In redelijk/goede staat.