Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
473 Resultaten
Kavel: 1000

W. Moras, Bosbeek in de winter

Resultaat: 3.000 EUR

Walter Moras. 1856 - 1925. Bosbeek in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 121 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1001

C. Raaphorst, Puppies

Startprijs 800 EUR

Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Zeldzaam werk met puppies. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 1002

Josef Israëls, Gebed voor maaltijd

Startprijs 6.000 EUR

Josef Israëls. 1824 - 1911. Boeren interieur met figuren. Voorzien van originele Wisselingh etiket. Verso titel: Gebed voor maaltijd. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 54 cm. In goede staat.


Kavel: 1003

A. van Welie, Portret Romeinse keizer Nero

Resultaat: 3.900 EUR

Antoon van Welie. 1866 - 1956. Portret Romeinse keizer Nero. Voorzien van prachtige volhouten Romeinse lijst met Korinthische zuilen en restvergulding. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 181 cm. In g...


Kavel: 1004

Zeldzaam antiek St. Nicolaas ikoon

Startprijs 1.500 EUR

Zeldzaam antiek Russisch ikoon. St. Nicolaas met twaalf scenes uit zijn leven. Gerestaureerd door Boris Chapouvalcon (14.500,=) Diverse stempels etc achterop. Afmeting: 41 x 33,5 x 3 cm. In goede staa...


Kavel: 1005

H. Savrij Fec., Zonnig landschap met koeien

Startprijs 1.200 EUR

H. Savrij Fec. 1823 - 1907. Zonnig landschap met koeien, kalf en schaap. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 77 cm. In goede staat.


Kavel: 1006

Ongesigneerd, Indonesisch hanengevecht

Resultaat: 2.500 EUR

Ongesigneerd. Indonesische School. Mogelijk Kusama Affandi. 1907 - 1990. Indonesisch hanengevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 147 cm. In goede staat.


Kavel: 1007

Ton Schulten, Abstracte compositie

Resultaat: 800 EUR

Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Abstracte compositie. Verso etiket Chez Moi. Ton Schulten Galerie International Nr. 109, Hfl. 4.600,=. Acryl op linnen. Afmeting: 80 x 90 cm. In goede staat.


Kavel: 1008

Elise Claudine Arntzenius, Vaas met bloemen

Startprijs 300 EUR

Elise Claudine Arntzenius. 1902 - 1982. Handgesigneerd verso. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1009

D.P. van Lokhorst, Poldergezicht met koeien

Startprijs 1.750 EUR

Dirk Peter van Lokhorst. 1818 - 1893. Hollands poldergezicht met koeien en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 105 x 63 cm. In goede staat.


Kavel: 1010

J. Korthals, Amsterdamse gracht

Startprijs 1.500 EUR

Jan Korthals. 1916 - 1972. Amsterdamse gracht met platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1011

J.A. Zandleven, Hooischuur in bos

Resultaat: 650 EUR

Jan Adam Zandleven. 1868 - 1923. Hooischuur in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: 49 x 36 cm. In goede staat.


Kavel: 1012

J. Brooks, Damesportret

Startprijs 300 EUR

J. Brooks. Engelse School. Circa 1900. Damesportret met waaier op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 65 cm. In goede staat.


Kavel: 1013

Onduidelijk, Reisgezelschap met soldaten

Startprijs 900 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Reisgezelschap met vele soldaten bij herberg. Oude bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: 54 x 44 cm. In goede staat.


Kavel: 1014

A.F. van Noort, Strandgezicht Zandvoort

Resultaat: 500 EUR

A.F. van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1015

A.J. Groenewegen, Landschap met koeien en kippen

Resultaat: 950 EUR

A.J. Groenwegen. 1874 - 1963. Landschap met koeien en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35,5 x 26 cm. In goede staat.


Kavel: 1016

P.G. van Os, Boerenhoeve met vee

Startprijs 1.600 EUR

Pieter Gerardus van Os. 1776 - 1839. Boerenhoeve met vee en werkende boerenfamilie. Vlek in lucht. Aquarel op papier. Afmeting: 64 x 47 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1017

H.M. Horrix, Lezende kinderen op bankje

Startprijs 900 EUR

H.M. Horrix. 1845 - 1923. Lezende kinderen op bankje. Aquarel op papier. Afmeting: 21 x 32 cm. In goede staat.


Kavel: 1018

Herman C.A. Paradies, 't Groenendaal Rotterdam

Resultaat: 1.200 EUR

Herman C.A. Paradies. Gezicht op het Groenendaal Rotterdam met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1019

W.K. Nakken, Herder met paarden bij drenkplaats

Resultaat: 500 EUR

Willem Karel Nakken. 1835 - 1926. Herder met paarden bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: 54 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1020

Evert Moll, Bloemstilleven

Startprijs 350 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1021

J.H. Doeleman, Hollands wintergezicht met molens

Resultaat: 300 EUR

J. H. Doeleman. 1848 - 1913. Hollands wintergezicht met molens en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 33 cm. In goede staat.


Kavel: 1022

J. Emmerik, Havenmonding

Startprijs 350 EUR

Gesigneerd J. Emmerik. 19e Eeuw. Havenmonding met Hollandse schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 71 x 55 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1023

Henry Schouten, Bergpad met herders en schapen

Startprijs 800 EUR

Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgische School. Bergpad met herders en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 81 cm. In goede staat.