Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

W.G.F. Jansen, Veere-Zeeland
Startprijs 1.600 EUR

W.G.F. Jansen. Nagesigneerd. 1871 - 1949. Gezicht op Veere met boten. Gerestaureerd. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

M. Nefkens, Schaapsherder met hond en schapen
Startprijs 150 EUR

Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Schaapsherder met hond en schapen. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

M. Therkildsen, Liggende kalveren
Startprijs 300 EUR

M. Therkildsen. 1850 - 1925. Twee liggende kalveren. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 25 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen van Oudewater,
Startprijs 300 EUR

Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Landschap met ploegende boer met drie paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

H.A. van Trigt, Egyptische voorstelling
Startprijs 500 EUR

H.A. van Trigt. 1829 - 1899. Egyptische voorstelling. Exodus, Moses. Verf iets beschadigd. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 52 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesig., Madonna met kindje Jezus
Startprijs 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Madonna met kindje Jezus. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 71 cm. In goede staat.

J. Carin of Corin, Stadsgezicht mediterrane
Startprijs 200 EUR

J. Carin of Corin 1898. Stadsgezicht mediterrane. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 22,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd?, Ridders te paard
Resultaat: 300 EUR

Ongesigneerd? Circa 1920. Ridders te paard. Olieverf op linnen. Afmeting: 97 x 122 cm. In goede staat.

Cor Noltee, Stadsgezicht met tram en figuren
Resultaat: 575 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Stadsgezicht met tram en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.

W. Stern, Drie konijnen in gras
Resultaat: 420 EUR

W. Stern 1915. Willem Johan C. Stern. 1879 - 1939. Drie konijnen in gras. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 46 cm. In goede staat.

N. Riegen, Engels kustgezicht
Startprijs 800 EUR

Nicholaas Riegen. Engels kustgezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 32 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Ydema?, Polderlandschap met boerenhuis
Startprijs 400 EUR

Onduidelijk, Ydema? Mogelijk Egnatius Ydema. 1876 - 1937. Polderlandschap met boerenhuis en boeren. Huuske van Sytze en Maaike. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 30 cm. In goede staat.

J. Pla Domènech, Meisje met bloem Barcelona
Startprijs 250 EUR

Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Meisje met bloem Barcelona. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 94 cm. In goede staat.

J. Domnech, Stadsgezicht
Startprijs 300 EUR

Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 70 cm. In goede staat.

J. Pla Domènech, Stadsgezicht Barcelona
Startprijs 200 EUR

Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Stadsgezicht Barcelona. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 58 cm. In goede staat.

H. Baas of Buys, Markttafereel, vrouw reinigt vis
Resultaat: 250 EUR

H. Baas of Buys. 19e Eeuw. Markttafereel, vrouw reinigt vis. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 29,5 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Dorp op klip
Startprijs 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Kyrillisch? Russische School? Dorp op klip en reddingssloep met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 23 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren en paarden in stal
Startprijs 450 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Figuren en paarden in stal. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

Joan Collette, Boodschap des engels
Startprijs 200 EUR

Joan Collette. Blaricum, 1889 - 1958. Boodschap des engels. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 90 cm. In goede staat.

J. Donna Fecit, Hollands landschap met vaart
Startprijs 350 EUR

J. Donna Fecit, 19e Eeuw. Hollands landschap met vaart, molen, figuren en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 29 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Musicerende herders
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Musicerende herders met vee bij ruïne. Olieverf op linnen. Oude bedoeking. Afmeting: 36 x 30,5 cm. In goede staat.

P.H. Topalski, Portret Joodse man met hoofdbedekking
Resultaat: 225 EUR

P.H. Topalski. Portret Joodse man met hoofdbedekking. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Emile Thysebaert, Stadsmarkt met paarden en figuren
Startprijs 600 EUR

Emile Thysebaert. 1873 - 1963. Belgische School. Stadsmarkt met paarden en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.

Chris van der Windt, Boerderij met wasvrouw
Startprijs 1.000 EUR

Chris van der Windt. 1877 - 1952. Boerderij met wasvrouw. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.