Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
W. Moras, Bosbeek in de winter 1000
W. Moras, Bosbeek in de winter

Resultaat:

3.000 EUR

C. Raaphorst, Puppies 1001
C. Raaphorst, Puppies
Startprijs 800 EUR
Josef Israëls, Gebed voor maaltijd 1002
Josef Israëls, Gebed voor maaltijd
Startprijs 6.000 EUR
Verkocht
A. van Welie, Portret Romeinse keizer Nero 1003
A. van Welie, Portret Romeinse keizer Nero

Resultaat:

3.900 EUR

Zeldzaam antiek St. Nicolaas ikoon 1004
Zeldzaam antiek St. Nicolaas ikoon
Startprijs 1.500 EUR
H. Savrij Fec., Zonnig landschap met koeien 1005
H. Savrij Fec., Zonnig landschap met koeien
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Indonesisch hanengevecht 1006
Ongesigneerd, Indonesisch hanengevecht

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Ton Schulten, Abstracte compositie 1007
Ton Schulten, Abstracte compositie

Resultaat:

800 EUR

Elise Claudine Arntzenius, Vaas met bloemen 1008
Elise Claudine Arntzenius, Vaas met bloemen
Startprijs 300 EUR
D.P. van Lokhorst, Poldergezicht met koeien 1009
D.P. van Lokhorst, Poldergezicht met koeien
Startprijs 1.750 EUR
J. Korthals, Amsterdamse gracht 1010
J. Korthals, Amsterdamse gracht
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
J.A. Zandleven, Hooischuur in bos 1011
J.A. Zandleven, Hooischuur in bos

Resultaat:

650 EUR

J. Brooks, Damesportret 1012
J. Brooks, Damesportret
Startprijs 300 EUR
Onduidelijk, Reisgezelschap met soldaten 1013
Onduidelijk, Reisgezelschap met soldaten
Startprijs 900 EUR
Verkocht
A.F. van Noort, Strandgezicht Zandvoort 1014
A.F. van Noort, Strandgezicht Zandvoort

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
A.J. Groenewegen, Landschap met koeien en kippen 1015
A.J. Groenewegen, Landschap met koeien en kippen

Resultaat:

950 EUR

P.G. van Os, Boerenhoeve met vee 1016
P.G. van Os, Boerenhoeve met vee
Startprijs 1.600 EUR
H.M. Horrix, Lezende kinderen op bankje 1017
H.M. Horrix, Lezende kinderen op bankje
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Herman C.A. Paradies, 't Groenendaal Rotterdam 1018
Herman C.A. Paradies, 't Groenendaal Rotterdam

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
W.K. Nakken, Herder met paarden bij drenkplaats 1019
W.K. Nakken, Herder met paarden bij drenkplaats

Resultaat:

500 EUR

Evert Moll, Bloemstilleven 1020
Evert Moll, Bloemstilleven
Startprijs 350 EUR
Verkocht
J.H. Doeleman, Hollands wintergezicht met molens 1021
J.H. Doeleman, Hollands wintergezicht met molens

Resultaat:

300 EUR

J. Emmerik, Havenmonding 1022
J. Emmerik, Havenmonding
Startprijs 350 EUR
Henry Schouten, Bergpad met herders en schapen 1023
Henry Schouten, Bergpad met herders en schapen
Startprijs 800 EUR