Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren strooilepel
Startprijs 65 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met rond gecontourneerde bak met zaagwerk bevestigd aan een puntsteel. MT.: P.Leroy, na 1826. Klein stukje zaagwerk bij de steel is gebroken. Verder in goede staat. 22 c...

Visbestek
Startprijs 60 EUR

Plated visserveercouvert voorzien van fraai graveerwerk en met benen heften. In originele cassette. Vermoedelijk Sheffield. 31 cm. In goede staat

6 Vorkjes met zilveren heft
Resultaat: 40 EUR

Zes vorken met zilveren gecontourneerde heften, 900/000, met gedreven floraal decor. 16 cm. Sommige heften zitten wat los, verder in goede staat.

2 Zilveren gembervorken
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren gembervorken, 833/000, met gecontourneerde steel en biedermeier graveerwerk. 16 cm. MT.: Onduidelijk, Amsterdam, jl.:R:1851 en MT.: onduidelijk jl.: O:1873. Totaal ca 41,4 gram. In goede...

Zilveren pasteilepel
Resultaat: 40 EUR

Zilveren pasteilepel, 833/000, met een peervormige bak met gecontourneerde snijrand, bevestigd aan een steel met hartfilet. MT.: A. & J.J. Driesen, Schoonhoven, jl.:z: 1884. 19 cm. ca 30,2 gram. In go...

Zilveren juslepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren juslepel, 833/000, met een ovaal gecontourneerde bak bevestigd aan een gecontourneerde steel met filetrand. MT.: onduidelijk, jl.: E:1839. 19 cm. ca 45 gram. In goede staat

Zilveren bonbontang
Resultaat: 45 EUR

Zilveren bonbontang, 830/000, met het klemgedeelte gemaakt uit voluten en de grepen gemaakt als kransen met strikken. geimporteerd in Zweden. ca 35 gram. 14 cm. In goede staat

Kristallen schaal met zilveren beugel
Startprijs 50 EUR

Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Ronde schaal met geschulpte rand voorzien van amandelvormig slijpwerk. Met zilveren beugel met parelrand, voorzien van restauratie. MT.: C. van Baaren, ...

Lot plated
Resultaat: 40 EUR

Plated koffieservies, Art deco stijl met een koffiekan, theekan, melkkan en een suikerbak. Mappin & Webb, London, Sheffield. Afmeting: 12 - 12 cm. In redelijke staat.

Zilveren petit four schep
Resultaat: 30 EUR

Zilveren petit-four schep, 833/000, met gecontourneerde schep. Versierd met floraal graveerwerk. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven, jl.: X:1882. 23 cm, ca 55 gram. In goede staat

Zilveren spiegel
Startprijs 50 EUR

Zilveren spiegel, 833/000, gemaakt uit 2 tasbeugels en een breipennenhouder. Driehoekig gecontourneerde spiegel gemaakt uit 2 halve ronde tasbeugels opengewerkt en versierd met bloemen, bevestigd aan ...

Zilveren kapset,
Resultaat: 45 EUR

Zilveren kapset, 833/000, met 3 borstels, versierd met voluten en voorstelling, en een kam met plated houder voor een kam. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. In goede staat

Antiek zilveren mes, 18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Antiek mes met zilveren pistoolheft, versierd met voluten en een voorstelling met een os. Bekroond met een ruiter te paard. Schoonhoven, M: 1798. Voorzien van een gravure. lengte 29 cm. In goede staat

Mes met zilveren leeuw
Resultaat: 50 EUR

Mes met zilveren heft, 833/000, versierd met een staande leeuw met schild. en acunthusbladeren. MT.: B.W.Eldick, Zutphen, 1917-1950. 25 cm. In goede staat

5 Delen kristal met zilver
Resultaat: 55 EUR

5 Delen zilveren met kristal, een kleine tazza met bewerkte rand en een ronde zilveren voet, ø12x6cm, 2 bewerkte kristallen inktpotten met zilveren rand en deksel, en 2 specerijen vaatjes met glazen b...

Zilveren tang en mes
Resultaat: 45 EUR

Zilveren tang en mes met heft, 833/000, kleien zilveren tang met schep en vork, versierd met biedermeier patroon, MT.:B.W.Eldick, Zutphen, jl:W: 1931, 18,5cm en een mes met zilveren heft, achtkantig, ...

Glazen en vaas met zilver (6x)
Resultaat: 35 EUR

Zilveren vaasje en 4 glazen met zilveren voet. Klein trompetvaasje met gecontourneerde rand, ø3,5 x10cm en 4 bewerkte glazen met ronde zilveren voetjes, en een jeneverglas met plated voet. 8-14cm. Eén...

Bestek, zilver en plated
Resultaat: 190 EUR

Lot bestek met 6 zilveren, 833/000, tafellepels en vorken, model haags lofje, MT.: Gerritsen, Gero fabriek, Zeist, jl.:P:1925, 3 bijpassende zilveren theelepels, een zilveren cakevork, een zilveren d...

Visbestek
Startprijs 15 EUR

Twee viscouverts, met 2 messen en vorken, plated met een heft voorzien van een ribbewerking. 20 cm. In redelijk goede staat.

2x Plated messing pauwen
Resultaat: 25 EUR

Twee plated messing pauwen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.