Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
127 Resultaten
Kavel: 5000

Bronzen beeld, Vissersjongen met speelgoedboot

Startprijs 1.450 EUR

Bronzen figuur met ivoor en albast. Circa 1900. Vissersjongen met speelgoedboot. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.


Kavel: 5001

2x Antieke Weense bronzen

Startprijs 650 EUR

Twee antieke koud beschilderde Weense bronzen. Gemerkt Geschützt. Circa 1900. Eén ivoren tand mist. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.


Kavel: 5002

Religieus beeld, 18e eeuw

Startprijs 550 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Zuid-Duits verguld houtgesneden religieus figuur. Twee-delig. Twee armen missen + vleugel. Afmeting: 35 x 46 x 24 cm. In goede staat.


Kavel: 5003

Antiek verguld bronzen figuur, Meisje met vlinder op arm

Startprijs 650 EUR

Groot antiek verguld bronzen figuur op zwart marmeren basement. Meisje met vlinder op arm. Circa 1900. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.


Kavel: 5004

2x Antieke beelden, Amerikaanse boksers

Resultaat: 1.100 EUR

Twee grote antieke metalen Amerikaanse boksers op zwart marmeren basement. Door Arthur Waagen. 1869 - 1910. Afmeting: H 71 - 72 cm. In goede staat.


Kavel: 5005

Antiek verguld beeld vrouw, Paul Duboy

Startprijs 700 EUR

Antieke gesigneerde bronzen luit spelende Griekse dame. Gesigneerd Paul Duboy. 1830 - 1887. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5006

Antiek bronzen beeld, Jachthond

Resultaat: 400 EUR

Antiek gesigneerd bronzen beeld. Onduidelijk. Jachthond. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 29 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5007

18e Eeuws beeld, Sint Nikolaas

Startprijs 750 EUR

Grote 18e eeuwse houtgestoken Heilige. St. Nikolaas. Met deels originele polychromie. Goud is overgeschilderd. Afmeting: H 79 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5008

G. Bailly bronsje, Meisje met ivoren gezicht

Startprijs 480 EUR

Antiek Frans verguld bronzen figuur op marmeren basement. Meisje met ivoren gezicht. Gesigneerd G. Bailly. Georgette Louise Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5009

Antiek bronzen figuur, Matroos met pistool

Startprijs 650 EUR

Groot antiek bronzen (Russisch) figuur. Matroos met pistool en zwaard. Door V. Donierbale. Circa 1900. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.


Kavel: 5010

Bronzen stier, Pierre Chenet

Startprijs 500 EUR

Bronzen stier. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels op buik. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 37 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5011

Bronzen dame, Pierre Chenet

Startprijs 350 EUR

Bronzen dame. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels onderkant. 20e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5012

Bronzen figuur, Vrouw met kersen op schort

Startprijs 550 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Circa 1900. La Cueillette. Door Belim. Dame met kersen op schort. Afmeting: 43 cm. In goede staat.


Kavel: 5013

2x Antieke bronzen beelden

Startprijs 325 EUR

Twee antieke bronzen figuren. Verliefd paar. 19e Eeuw. Door Leopold Harze 1831 - 1893. Bronze Bruxelles. Afmeting: H 28 - 30 cm. In goede staat.


Kavel: 5014

Grote 17e eeuwse piëta

Startprijs 350 EUR

Grote 17e eeuwse zuid-Europese of noord-Afrikaanse piëta. Wormgaten deels dicht gemaakt. Afmeting: H 68,5 cm. In redelijke staat.


Kavel: 5015

Antiek verguld bronsje, Jongetje met laars

Startprijs 140 EUR

Antiek verguld bronzen figuur. Circa 1900. Jongetje met laars. Eén deukje basement. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5016

2x Antieke bronzen figuren, Lachend/Huilend kind

Startprijs 400 EUR

Twee antieke bronzen bustes op marmeren sokkel. Lachend en huilend kind. Circa 1890. Afmeting: 23 cm. In goede staat.


Kavel: 5017

Bronzen meisjesbuste

Startprijs 220 EUR

Gesigneerde bronzen meisjesbuste. J. Hoyerich 86. Afmeting: 30 x 19 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5018

Antieke bronzen buste, 1900

Startprijs 650 EUR

Antieke bronzen buste op marmeren basement. Paysane. Gesigneerd Bya. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.


Kavel: 5019

Antiek vergulde Mercurius, 1900

Startprijs 200 EUR

Antiek vergulde bronzen Mercurius op wit marmeren sokkel. Circa 1900. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5020

Japans bronzen beeld, 19e eeuw

Startprijs 200 EUR

19e eeuws Japans bronzen figuur. Man met tabakspijp en schoffel. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.


Kavel: 5021

Bronzen beeld, Romeinse keizer

Startprijs 225 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen Romein met kip en buidel met graan. Bij zijkant basement Romein gietnaad iets los. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.


Kavel: 5022

Antiek Frans terracotta beeld, 1900

Startprijs 425 EUR

Antiek Frans terracotta beeld. Circa 1900. Arabische moor met waterkruik. J. Le Guluche. Afmeting: 52 cm. In goede staat.


Kavel: 5023

Chinees houtgesneden polychrome figuur, 18e -19e eeuw

Startprijs 300 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees houtgesneden polychrome figuur met originele polychromie en relikwiehouder in rug. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.