Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek Chinese of Tibet boeddha figuur
Resultaat: 80 EUR

Antieke Chinese of Tibet houten polychromie boeddha figuur met relikwie ruimte in rug. 19e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Antieke messing plaquette, Napoleon
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing wandplaquette met buste Napoleon Bonaparte. Circa 1900. Afmeting: 2,5 x 17 cm ø. In goede staat.

Heilig hart beeld, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Groot 19e eeuws gipsen religieus Heilig hart beeld met originele beschildering. Afmeting: H 122 cm. In goede staat.

Oude/antieke bronzen boeddha
Resultaat: 150 EUR

Oude/antieke bronzen Oosterse boeddha in lotushouding. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Antiek beeld, Meisje met druivenmand
Resultaat: 50 EUR

Antiek Frans beeld met onyx basement. Meisje met druivenmand. Compositie metaal. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Heilig hart beeld, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Groot 19e eeuws gipsen Heilig hart beeld met originele polychromie. Afmeting: 106 cm. In goede staat.

Grote vergulde boeddha
Resultaat: 70 EUR

Grote houtgesneden vergulde Oosterse boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.

Antieke Indonesische vaas
Resultaat: 85 EUR

Grote antieke Indonesische bewerkte vaas met wayang figuren, paradijsvogels, swastika etc. Afmeting: 49 x 24 cm ø. In goede staat.

Bronzen beeld, Valk
Resultaat: 140 EUR

Bronzen valk op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Wilhelm K. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

2x Antieke beelden
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke compositie metalen figuren. Scheepvaart en werktuigbouwkunde. Circa 1900. Afmeting: 43 - 47 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Eend
Resultaat: 110 EUR

Art Deco-stijl bronzen eend op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 37 x 32 x 18 cm. In goede staat.

Bronzen uiltje
Resultaat: 40 EUR

Bronzen uil op zwart marmeren voet. 21e Eeuw. Gesigneerd Milo. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Antieke Japanse bronzen plaquette, 1920
Resultaat: 200 EUR

Antieke Japanse bronzen plaquette. Monogram G.V. Circa 1920. Japanse man met hemd met swastika. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke lava stenen boeddha hoofden
Resultaat: 80 EUR

Twee oude/antieke Oosterse lava-stenen boeddha hoofden. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.

Antiek bronzen beeld, Jachthond
Resultaat: 400 EUR

Antiek gesigneerd bronzen beeld. Onduidelijk. Jachthond. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 29 x 11 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen figuur, Clown
Startprijs 475 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met ivoor en onyx. Circa 1900. Clown. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

2 Bronzen beelden
Startprijs 35 EUR

Twee maal bronzen beeldjes door Kip - Oldenzaal. Bestaande uit: Boeskool-manneke + klootschieter. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

Grote bronzen Bulldog
Resultaat: 170 EUR

Grote bronzen hond. Bulldog. Eind 20e eeuw. Afmeting: 54 x 54 x 35 cm. In goede staat.

18e Eeuws Madonnabeeld
Startprijs 150 EUR

18e Eeuws notenhouten Frans Madonna beeld. Oude wormbeval, niet actief. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Franse bustes
Startprijs 275 EUR

Twee antieke gesigneerde Franse bustes. Quesmel a Paris. Eén maal Delecole Fecit d'apres Vasse Craqes 1849. Eén maal a Delecole de Troyes 1850. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.

Christus op de koude steen, 19e eeuw
Startprijs 350 EUR

19e Eeuwse polychrome houten beeld christus op de koude steen. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Romantisch paar
Startprijs 250 EUR

Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1880. Romantisch 18e eeuws paar. Afmeting: 28 x 19 x 11 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Jongen met fruitmand
Startprijs 40 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Jongen met fruitmand. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 15 cm ø. In goede staat.

2x Antieke figuren, Boerenvrouwen met rugkorf
Startprijs 60 EUR

Twee antieke messing vergulde figuren. Boerenvrouwen met rugkorf. Circa 1900. Afmeting: 9 x 7 x 5 cm. In goede staat.